Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpopularniejsze polskie imiona: Wśród dzieci Lechów brak

Utworzony przez anitka, 28 sierpnia 2010 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Imie Lech to kompletny obciach ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę o informację ilu chłopcom w tym czsie dano na imię Donald ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za imie Nikola ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to po 31 sierpnia przybędzie Bolków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anitka napisał:
Imie Lech to kompletny obciach ....
Masz rację, zdecydowanie mniej obciachowe to Donald. Mam psa o tym imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezbyt urodziwe te dzieci na foto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co to za imie Nikola ???
Imię jak imię, każdy ma swoje gust. Mi,na przykład podoba się bardziej niż imiona tak wymyślne jak Olimpia, Roksana, Elena czy Ida.Jest też wiele rozpowszechnionych w Polsce imion dla dziewczynki, które uważam, że brzmią gorzej, np Aldona,Anita, Eliza mi osobiście się nie podobają. W tym roku urodziłam bliźniaki, imiona dostały, po pradziadkach, moich i męża- Agata Anna i Michał Tomasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowcip lat 90-tych Wchodzi klient do baru z piwem i mówi:tłumoka proszę.Barman podaje kufel lecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmmmm a gdzie Jarosław??? Przecież tak bardzo go kochają na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech - wąsaty buc, często wędkuje, lubi strzelić minetę. Leszek - czuły i romantyczny, zwykle kierowca miejskiego autobusu, oszust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRONEK-BOLEK-BUC to tez paskudne i zle sie kojarzace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie nadawanie polskim dzieciom typowo żydowskich imion ,jak Jakub czy Szymon.Kiedyś te imiona były niejako zarezerwowane dla Żydów, a teraz ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorka napisał:
Dziwi mnie nadawanie polskim dzieciom typowo żydowskich imion ,jak Jakub czy Szymon.Kiedyś te imiona były niejako zarezerwowane dla Żydów, a teraz ....Donald,Bolek,Bronek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorka napisał:
Dziwi mnie nadawanie polskim dzieciom typowo żydowskich imion ,jak Jakub czy Szymon.Kiedyś te imiona były niejako zarezerwowane dla Żydów, a teraz ....
Typowo Żydowskie to chyba Memel,Jojne,Dwojra itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy występują wśród dzieci imiona Donald i Bronisław. Te dopiero są "piękne" i godne podkreślenia. Kretyni piszący tego typu artykuły powinni mocno się zastanowić, nad tym co wyprawiają. Wszak pisząc głupoty sieją nienawiść w narodzie, tworząc jeszcze większe podziały społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł na pozionie GWnianej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wert napisał:
Tytuł na pozionie GWnianej.
dokładnie... nie wspomniano ze donków tez nie ma, tytuł ma pokazać że polacy tragedie smoleńską mają głeboko w d...pie. tendencyjne płytkie w stylu koszernej błeeee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie ma i Donaldów i Bronisławów i Januszów i Stefanów i Icków i Mośków ....więc nie rozumię dlaczego miałyby być Lechy ? Skończcie więc maniakalni paranoicy z tanimi sensacjami -bo to i głupie i obrzydliwe. Ten jeden Lech o którego wam kundle chodzi miał więcej rozumu niż wy wszyscy Appele...-bergi razem z waszymi polskimi zięciami.Jeżeli spojrzeć na historię Polski to Lechy zawsze jej dobrze służyli (za wyjątkiem tego gdanskiego nieuka)- czego nie można powiedzieć o Mazowieckich z których to jeden uwłaszczył naszą ziemią krzyżaków a drugi nie tak dawno żydostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorka napisał:
Dziwi mnie nadawanie polskim dzieciom typowo żydowskich imion ,jak Jakub czy Szymon.Kiedyś te imiona były niejako zarezerwowane dla Żydów, a teraz ....
Jakich Żydów, kobieto w którym ty wieku żyjesz??? Wybierane są właśnie najbardziej ładne imiona, a nie jak niektórzy pokrzywieni rodzice nadają dziecku Esmeralda, Natan czy Roksana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaźbdziochdać napisał:
Dowcip lat 90-tych Wchodzi klient do baru z piwem i mówi:tłumoka proszę.Barman podaje kufel lecha.
Coś ci dali koszernego do zjedzenia potem popiłeś tymi poznańskimi sikami...sfermentowało do mózgu,ot i taki skutek ? Przyjacielu tylko tygodniowa lewatywa ci może pomóc pod warunkiem że nie będziesz odwiedzał Tektury i Mandragory. Szalom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...