Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Największe inwestycje drogowe w woj. lubelskim (raport)

Utworzony przez rafał, 18 sierpnia 2012 o 13:20
Wy te artykuły chyba po pijaku piszecie... S19 na Mełgiewskiej, parę innych bzdur...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak powstanie całość inwestycji to droga S19 nie będzie prowadzić przez Lublin jak teraz tylko obwodnicą a że będzie też tamtędy poprowadzona s17 i s12 to te wszystkie drogi będą w pewnym momencie przebiegały wspólnym odcinkiem który będzie obwodnicą Lublina
0
małpują po gazecie.pl by coś od siebie napisali anie wymyślali artykuły PREMIUM
0
Ale Chełmianinie ruszyłeś tym swoim mózgiem jak martwa krowa ogonem ,je tiebia griatuliuju-nu wot.
0
nie lubię upirdliwych napisał:
Ale Chełmianinie ruszyłeś tym swoim mózgiem jak martwa krowa ogonem ,je tiebia griatuliuju-nu wot.
Ocena mądrzejszych się liczy,zaś mózgownica żyje i ryczy. Kto myśli,że pisać przestanę, to niech sobie na to nie liczy. Ten artykuł macha ogonem jak martwa krowa,a moja jest zdrowa. Choć jest bardzo stara,szufladki się nie zacinają,bo oliwę mają.
0
Pozdrawiam,ja Chełmianka, obecnie mieszkająca w Lublinie, nie mogę doczekać się 17-stki.Poza tym, kto to widział,żeby Tir-y jeździły obok Zamku Lubelskiego.Dzieje się dobrze, oby tylko nikt z "szacownych" polityków przez polskie kłótnie i waśnie nic nie zepsuł...Pozdrawiam wszystkich myślących z Polski B...(Może kiedyś będzie alfą???-zawsze można pomarzyć.)
0
Cheap Ray Bans Sunglasses | Cheap Ray Bans | Wholesale Ray ban UK | Cheap Ray Ban Wayfarer Outlet | Ray Ban Outlet | Cheap Ray Ban UK | Click Here | read more | http://www.cheap-ray...sunglass.co.uk/ | www.cheap-raybanssunglass.co.uk/ | cheap-raybanssunglass.co.uk/
0
Lublin sie zmienia na plus:) Zasługa Żaka?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: