Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów coraz bliżej piłkarskich mistrzostw Europy!

Utworzony przez ~gość~, 24 lipca 2008 r. o 07:08 Powrót do artykułu
Brawo Panie Starosto, wiem że to Pana Kamińskiego zasługa a Regionowi się należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie zasługa starosty, a Uzdrowiska, bez ich bazy medyczno - hotelowej dla drużyny, to Puławy i Kazimierz mogłyby tylko pomarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie pan, Panie starosto nie kompromituje. Sam siebie chwalić. Pana wkład w tę inicjatywę jest żaden. cały plan jest inicjatywa prezydenta Puław i uzdrowiska, i teraz najwązniejszy ruch lezy po stronie prezydenta Grobla, który musi doprowadzić do budowy stadionu!!! Mam nadzieje ze to sie uda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest najważniejsze czyja to zasługa!Najważniejsze,że stała się rzecz,która nigdy nie wydarzy się w dziurze zwanej Lublin.Trzech ludzi,którzy mieszkają w trzech zupełnie innych miastach,pomimo rozbieżności zdań(takowe były na pewno)potrafiło się dogadać,żeby wspólnie przeprowadzić wielką imprezę!To jest godne pozazdroszczenia!Oczywiście dla Lublina,a konkretnie dla osób które za to odpowiadały.Pokazali tez władzom Lublina,że dzisiaj liczą się tylko profesjonaliści w swoim fachu-mam na myśli Nałęczów-profesjonalne Uzdrowisko z całym zapleczem do odnowy biologicznej,Kazimierz-baza hotelowa,Puławy-baza treningowa(mam nadzieję,że władze zdążą z boiskami).Gdzie jest lublin? Otóż nie ma tutaj dobrych hoteli,chodzi mi o standard,poza Europą moi znajomi spali i w Uni,i w Lubliniance, i w Europie i ceny w tych Hotelach nie są adekwatne do standardów obsługi.Baza treningowa jaka jest to wszyscy wiedzą,każdy kto chociaż raz był na zachodzie,wie,że tam nawet na wsiach,w takich małych miejscowościach są boiska z płytami jak dywan.W lublinie dywan to chyba tylko w Dywanolandzie.....Wracając do sedna sprawy,myślę,że w tym dziwnym mieście nigdy nie będzie trzech osób które się dogadają,bo do tej pory nie było nawet dwóch....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać mamy jeszcze na Lubelszczyźnie ludzi, którzy wierzą w to co robią i dążą sukcesywnie do celu, w przeciwieństwie do zacofanego Lublina. Tutaj niestety bajka powtarza się z roku na rok, czyli brak wiary w powodzenie tego rodzaju przedsięwzięć, a później zazdrość tym którzy nie zrezygnowali i wykorzystali swoją szansę. Żałosna była późniejsza próba włączenia Lublina do współorganizacji Euro 2012. O tym trzeba było pomyśleć zanim Polska dostała organizację mistrzostw, tak jak zrobily to Nałęczów i Puławy. No ale nie ma co się dziwić skoro urzędnicy Pruszkowskiego sami wyśmiewali pomysł zgłoszenia kandydatury Lublina jako miasta, w którym mogłyby się odbywać mecze Euro 2012, wątpiąc jednocześnie w szanse całej Polski na organizację zawodów. Gratulacje dla Nałęczowa, Puław i Kazimierza nad Wisłą. Jestem pewien, że zrealizujecie ten cel. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lublinianin~ napisał:
Jak widać mamy jeszcze na Lubelszczyźnie ludzi, którzy wierzą w to co robią i dążą sukcesywnie do celu, w przeciwieństwie do zacofanego Lublina. Tutaj niestety bajka powtarza się z roku na rok, czyli brak wiary w powodzenie tego rodzaju przedsięwzięć, a później zazdrość tym którzy nie zrezygnowali i wykorzystali swoją szansę. Żałosna była późniejsza próba włączenia Lublina do współorganizacji Euro 2012. O tym trzeba było pomyśleć zanim Polska dostała organizację mistrzostw, tak jak zrobily to Nałęczów i Puławy. No ale nie ma co się dziwić skoro urzędnicy Pruszkowskiego sami wyśmiewali pomysł zgłoszenia kandydatury Lublina jako miasta, w którym mogłyby się odbywać mecze Euro 2012, wątpiąc jednocześnie w szanse całej Polski na organizację zawodów. Gratulacje dla Nałęczowa, Puław i Kazimierza nad Wisłą. Jestem pewien, że zrealizujecie ten cel. Pozdrawiam
Ja też życzę powodzenia. to świetna inicjatywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lublinianin~ napisał:
Jak widać mamy jeszcze na Lubelszczyźnie ludzi, którzy wierzą w to co robią i dążą sukcesywnie do celu, w przeciwieństwie do zacofanego Lublina. Tutaj niestety bajka powtarza się z roku na rok, czyli brak wiary w powodzenie tego rodzaju przedsięwzięć, a później zazdrość tym którzy nie zrezygnowali i wykorzystali swoją szansę. Żałosna była późniejsza próba włączenia Lublina do współorganizacji Euro 2012. O tym trzeba było pomyśleć zanim Polska dostała organizację mistrzostw, tak jak zrobily to Nałęczów i Puławy. No ale nie ma co się dziwić skoro urzędnicy Pruszkowskiego sami wyśmiewali pomysł zgłoszenia kandydatury Lublina jako miasta, w którym mogłyby się odbywać mecze Euro 2012, wątpiąc jednocześnie w szanse całej Polski na organizację zawodów. Gratulacje dla Nałęczowa, Puław i Kazimierza nad Wisłą. Jestem pewien, że zrealizujecie ten cel. Pozdrawiam
Powodzenia życzę i udowodnijcie niedowiarkom, że warto mieć marzenia i plany, konkretną koncepcję działania i inicjatywę. Pozdrawiam włodarzy tych miast i życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...