Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narkotyk bez recepty

Utworzony przez hera, 4 grudnia 2007 o 09:08 Powrót do artykułu
tak to prawda.za moich czasów studenckich tussipect w tabl.brałam na potęge.syrop był"za słaby".mozna było kuc do egzaminów cała noc.dziś po kilku latach doszłam do wnioskuże to było czysta głupotą.nie warto.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JESTEśCIE BANDą deb***I KTóRZY NIC NIE WIEDZąC NA TEMAT NARKOTYKóW WYMąDRZAJą SIE żEBY POKAZAC JACY TO NIE JESTESCIE PORZąDNI GóWNO WIECIE I DLA TEGO TEN PROBLEM BęDZIE JESCZE DłUGO NIE ROZWIąZANY CIEKAWY JESTEM ILU Z WAS SPRUBOWAłO TTEGO O CZYM PISZECIE MOGE SIE ZAłOżYC żE NIKT ALE PISAC O TYM JAKIE TO ZłE TO WSZYCY CHCą . POWIEM WAM TAK żE NAWET TE ZASRANE KSIążKI O NARKOTYKACH NIE MAJą żADNEJ SENSOWNEJ WIEDZY ,NIE DAWNO JAKIS FACET O DEMNIE Z PRACY PRUBOWAł WMUWIć MI żę TRAWKA POWODUJE UTRATę śWIADOMOśCI CO ZA KRETYN!!!!!!!!!!! TRAWKA JEST JAK ALKOCHOL I Są LUDZIE BARDZIEJ UZALEżNIENI OD ALKOCHOLU NIż INNI I TO SAMO JEST Z TRAWKą A TEZA ZE NIBY NISZCZY MUZG ITP. JEST DZIWNA BO ALKOCHOL TERZ NISZCZY ORGANIZM I TO W WIęKSZYM STOPNIU . SMIESZNI JESTESCIE Z N A W C Y KAżDY POWINIEN MIEć WOLNY WYBUR TAK JAK Z WIARą/. A TY HERA NIE P******OL GłUPOT żE NA TUSSIPEKSIE SIę UCZYłAś BO EFEDRYNA NIE DZIAłA TAK JAK NAPISAłAś WIęC JAK JESZCZE KIEDYś BęDZIESZ CHCIAłA BYC MODNA TO NAJPIERW TROCHE POCZYTAJ MOGE SIE ZAłOżYC ZE NA STUDIACH WALIłAś AMFE CODZIEń!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO śMIESZNE żęBY FARMACEUCI I LEKARZE TAK MAłO O TYM WIEDZIELI I JESZCZE UPIERAJą SIE PRZY TYCH SWOICH DURNYCH TEORIACH .... I JESZCZE JEDNO WIęCEJ LUDZI WYKOńCZYł ALKOCHOL NIZ TRAWA I NIECH NIKT MI K*****A NIE WYTYKA BłęDóW ORTOGRAFICZNYCH BO JESTEM DYSGRAFEM I K**A NIE CHCE MI SIę TEGO POPRAWIAć BO JESTEM ZBYT W K***ONY TYMI P****ANYMI ARTYKUłAMI I deb***AMI KTURZY GóWNO WIEDZą ALE WSZYSTKIM NAZUCAJą SWOJE BZDURNE POJęCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 A JAK KTOś CHCE O TYM WIęCEJ POGADAC TO PODAJE NR GG 2933553 ale i tak się załóze że nikt nie odwarzy się napisać bo jesteście za ciency i boicie sie ze wasze po***ane teorie legną w gruzach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Dobry Ten Acodin . 10 tabletek na raz i popic piwem. zamuła jak Hu^.
0
znawca gowniarzu do szkoly uczyc sie ortografii...mariola przez takich ludzi jak ty , powstaja takie glupie tematy...
0
kurde po co ja caluśką piątke dzis kupiła;(( od jutra na tussi sie przerzucam hehe:) tanie zdrowe naturalne i najwazniejsze LEGALIZEEE =]] uł uł ułuł hehe "bo wolimy umierać na stojąco niż żyć na kolanach"=]]]]]
0
trza w koncu sprobowac odstawic scierwo;) real wszystko byle nie white power;],ale niestety tee gorsze lepiej smakuje PzDr dla wszystkich wtajemniczonych ,,A.R" [a...a rulles)haha
0
Nic sie nie znacie boty z gim. 10 i was rozjebalo ? gowno prawda aco dziala jak amfa LOL DZIENNIK NIE SCIEMNIAJ XD niezle widze artykul pod mocherowe berety XDD gowno wiecie dekstrometorfanie nie powoduje uzaleznien to po 1 po 2 zeby przedawkowac acodin trzeba by zazyc 5-6 paczek co jest nie mozliwe bo na bank sie zbeltasz WYpier***AC KINDER ĆPUNY !!!
0
Pfff...a próbowaliscie to brac? Gadacie ze to takie gówno!! To jedyne co legalne i daje jazde!! Pomyslcie ze Aco i alkohol to dla dzieci z patologicznych rodzin to jedyna ucieczka!! zamiast pieprzyc o Acodinach to zróbcie cos z przemoca w rodzinie!! a tak na marginesie ja np biore po 15 i nie jest trak ze film mi sie urywa czy cos i gówno prawda bo wtedy sie nie czuje jak po Amfie!!
0
znawca napisał:
JESTEśCIE BANDą deb***I KTóRZY NIC NIE WIEDZąC NA TEMAT NARKOTYKóW WYMąDRZAJą SIE żEBY POKAZAC JACY TO NIE JESTESCIE PORZąDNI GóWNO WIECIE I DLA TEGO TEN PROBLEM BęDZIE JESCZE DłUGO NIE ROZWIąZANY CIEKAWY JESTEM ILU Z WAS SPRUBOWAłO TTEGO O CZYM PISZECIE MOGE SIE ZAłOżYC żE NIKT ALE PISAC O TYM JAKIE TO ZłE TO WSZYCY CHCą . POWIEM WAM TAK żE NAWET TE ZASRANE KSIążKI O NARKOTYKACH NIE MAJą żADNEJ SENSOWNEJ WIEDZY ,NIE DAWNO JAKIS FACET O DEMNIE Z PRACY PRUBOWAł WMUWIć MI żę TRAWKA POWODUJE UTRATę śWIADOMOśCI CO ZA KRETYN!!!!!!!!!!! TRAWKA JEST JAK ALKOCHOL I Są LUDZIE BARDZIEJ UZALEżNIENI OD ALKOCHOLU NIż INNI I TO SAMO JEST Z TRAWKą A TEZA ZE NIBY NISZCZY MUZG ITP. JEST DZIWNA BO ALKOCHOL TERZ NISZCZY ORGANIZM I TO W WIęKSZYM STOPNIU . SMIESZNI JESTESCIE Z N A W C Y KAżDY POWINIEN MIEć WOLNY WYBUR TAK JAK Z WIARą/. A TY HERA NIE P******OL GłUPOT żE NA TUSSIPEKSIE SIę UCZYłAś BO EFEDRYNA NIE DZIAłA TAK JAK NAPISAłAś WIęC JAK JESZCZE KIEDYś BęDZIESZ CHCIAłA BYC MODNA TO NAJPIERW TROCHE POCZYTAJ MOGE SIE ZAłOżYC ZE NA STUDIACH WALIłAś AMFE CODZIEń!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO śMIESZNE żęBY FARMACEUCI I LEKARZE TAK MAłO O TYM WIEDZIELI I JESZCZE UPIERAJą SIE PRZY TYCH SWOICH DURNYCH TEORIACH .... I JESZCZE JEDNO WIęCEJ LUDZI WYKOńCZYł ALKOCHOL NIZ TRAWA I NIECH NIKT MI K*****A NIE WYTYKA BłęDóW ORTOGRAFICZNYCH BO JESTEM DYSGRAFEM I K**A NIE CHCE MI SIę TEGO POPRAWIAć BO JESTEM ZBYT W K***ONY TYMI P****ANYMI ARTYKUłAMI I deb***AMI KTURZY GóWNO WIEDZą ALE WSZYSTKIM NAZUCAJą SWOJE BZDURNE POJęCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 A JAK KTOś CHCE O TYM WIęCEJ POGADAC TO PODAJE NR GG 2933553 ale i tak się załóze że nikt nie odwarzy się napisać bo jesteście za ciency i boicie sie ze wasze po***ane teorie legną w gruzach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1I tu sie zgadzam nic kur... nie wiedzą a pier***a ze sie słuczać nie da
0
Co ty gadasz ... jakie 5-6 paczek ? weźmiesz 15 lub 30 tabletek i już są jazdy !
0
Lek zawiera pochodną kodeiny pobudzającej układ nerwowy
Po tych słowach odłożyłem ten artykuł stwierdzając, że napisali do tandetni deb***e. Tyle.
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
0
wziełam 30 , i myślalam ze umieram . nigdy więcej .nie polecam . A wczoraj moja koleżanka trafiła do szpitala bo nie widziała przed sobą schodow ......
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: