Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narkotyki z Internetu

Utworzony przez ppczuby, 17 lipca 2008 r. o 01:38 Powrót do artykułu
Dzięki za informacje już zamawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppczuby napisał:
Dzięki za informacje już zamawiam.
dobre... uśmiałem się... A nawiasem mówiąc, wcale się nie dziwię, że sprzedają. Prawo polskie mamy beznadziejnie dziurawe, a te luki skutecznie wykorzystują cwaniaki, którzy potrafią się wybronić bo - je znają.... Szkoda tylko tych wszystkich, którzy nie rozumieją jakie skutki W DŁUŻSZEJ perspektywie wywołują te środki. Na początku FAJNO JEST. A potem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez sie przylacze, juz wysylam zamowienie Tak prawde mowiac, to jakos mnie to zbytnio nie rusza. Jak ktos chce brac, niech bierze, jego zycie. A takie i podobne sytuacje, byly, sa i beda. Walka z nimi przypomina troche walke z wiatrakami .... Takie mamy prawo/tu wielki uklon ku rzadzacej gorze, ktora nie wiem za co bierze pensje/ no i cwaniactwo w Polsce kwitnie, A tymbardziej ze ludzie czuja sie bezkarni....Szkoda gadac. Pytanie tylko - czy BEDZIE LEPIEJ???? Ja osobiscie watpie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestescie normalni?? przeciez takie teksty sa tylko zachecajace dla mlodych ludzi ktorzy nie mieli o tym pojecia!!!! gratulujac redakcji pomyslu. podobny miala gazeta wyborcza ale przynajmniej zaraz wycofala artykul
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jhnvfdv napisał:
jestescie normalni?? przeciez takie teksty sa tylko zachecajace dla mlodych ludzi ktorzy nie mieli o tym pojecia!!!! gratulujac redakcji pomyslu. podobny miala gazeta wyborcza ale przynajmniej zaraz wycofala artykul
Witam, To naiwność, gruba naiwność, myśleć, że ludzie zainteresowani odlotami nie wiedzą o sklepach, które opisałem. Młodzi ludzie bez trudu znajdują je w internecie. Nie widzę żadnej zachęty w moim artykule. Jeśli napiszę o tym, że są ludzie wyłudzający odszkodowania na "stłuczkę" to też zachęcam do przestępstwa? A może informując o dresiarzach zrywających łańcuszki kobietom też zachęcam do podobnego procederu? Pozdrawiam Rafał Panas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba mowa o stronie "dopalacze" kupuje tam i szczerze polecam "spice gold" super poprostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem w temacie ale spojrzcie na taka holandie zalegalizowali miekkie narkotyki i specjalnie duzych problemow nie ma, sam nie biore nie pale ale jak ktos chce to jego sprawa, powinno sie zalegalizowac i np. tak jak na papierosach napisac o skutkach zdrowotnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm, tu bym mial inne zdanie... nie mialem pojecia o istnieniu tego typu specyfikow, tym bardziej o ich legalnosci. po przeczytaniu artykulow w gw i teraz w dzienniku postanowilem zamowic cos na dopalacze.com. na pewno nie jestem jedynym, ktorego uswiadomili dziennikarze. nie oceniam tego co robi autor, po prostu opisuje jakies zjawisko, ale mysle ze to niesamowita reklama dla sprzedawcow tych substancji no i w pewnym sensie zacheta do kupna i zazywania. swiadomie czy nieswiadomie to promocja legalnego brania. jednak zawsze to my decydujemy czy kupimy. chociaz... czy np taki 16latek to w pelni swiadoma osoba...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc111 napisał:
hmm, tu bym mial inne zdanie... nie mialem pojecia o istnieniu tego typu specyfikow, tym bardziej o ich legalnosci. po przeczytaniu artykulow w gw i teraz w dzienniku postanowilem zamowic cos na dopalacze.com. na pewno nie jestem jedynym, ktorego uswiadomili dziennikarze. nie oceniam tego co robi autor, po prostu opisuje jakies zjawisko, ale mysle ze to niesamowita reklama dla sprzedawcow tych substancji no i w pewnym sensie zacheta do kupna i zazywania. swiadomie czy nieswiadomie to promocja legalnego brania. jednak zawsze to my decydujemy czy kupimy. chociaz... czy np taki 16latek to w pelni swiadoma osoba...?
Informacja podana przez dziennikarza to jedno, a to jaki zrobi z niej użytek czytelnik to drugie. Artykuł nie wystarczy żeby człowiek sięgnął po takie czy inne substancje. To przecież o wiele bardziej skomplikowana sprawa. Gdyby było inaczej to każdy tekst o np. heroinie powodowałby lawinowy wzrost zażywania narkotyku. Jaka to promocja skoro w tekście jest dokładnie napisane jak nieprzyjemne konsekwencje czekają amatora dopalaczy? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafale, to że kogoś "totalnie wygieło" to znaczy, że dobrze mu było. Coś widzę nie jesteś na czasie ze slangiem, hehehe. A swoją drogą, to nie lepiej pojechać sobie na wycieczkę do Amsterdamu i zrobić mały prywatny import Zioła. Najzdrowsza używka jaka jest. Po co eksperymentować z chemią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...