Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowy Spis Powszechny: Rachmistrzowie nas odwiedzą

Utworzony przez Józef, 16 marca 2011 r. o 07:52 Powrót do artykułu
A gdzie jest lista imienna rachmistrzów ? Skąd mamy wiedzieć, że się ktoś nie podszyje pod nich ? A swoją drogą, warto, by ktoś zbadał w jaki sposób dobierano sobie ludzi do tej pracy, czy nie znów krewni i znajomi królika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLE SŁUŻB JEST W TYM PO..KRAJU:ABW, CBA,CBŚ, POLICJA, WYWIAD SKARBOWY, UKS, AW, KLER,ŻE NIE POTRZEBUJE NIKOGO WPUSZCZĄC DO DOMU!!MÓJDOM MOJA TWIERDZA I SP...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, mój dom i nikogo nie mam obowiązku wpuszczać i się zwierzać ze swojego życia. Wątpię, aby Państwo potrafiło należycie wykorzystać zebrane dane. Tylko kasę potrafi doić. Jak chce informacji, niech je ode mnie kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spis jest obowiązkowy,bo inaczej sprawa w sądzie i grzywna:) Po spisie rolnym są takie przypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ten cały spis skoro ma objąć 20% ? a resztę z ZUS KRUS itd nie można wziąć danych właśnie z tych instytucji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten kucharz to widzę że i majtki by zdjął jakby poprosili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak was czytam ludzie to normalnie mi się smutno robi. Tyle żółci i nienawiści. Ech... Spiszcie się jak najszybciej przez internet by nie narażać rachmistrzów na spotkania z takimi ludźmi jak Wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...