Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasi na wojnie

Utworzony przez STYX, 9 maja 2010 o 16:35 Powrót do artykułu
Chyba wasi bo ja się do agresorów nie przyznaję !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I ja również zawsze jestem nastawiona pokojowo.
0
Babochłop ! A rodzić i wychowywać dzieci to nie łaska? Przyrost naturalny maleje a ta się w wojnę bawi . Ohydztwo!
0
cdn- nie marnuj czasu tylko pracuj intensywnie nad przyrostem naturalnym.Przecież to przyjemne z pożytecznym, a wychowaniem zawsze ktoś... się zajmie.
0
"Nasi żołnierze..." Ja się pytam jacy nasi? To są pionki USA. Nie walczą za nasz kraj tylko o interesy obcego państwa. Pozatym praca jak każda inna. Na pewno bardziej ryzykowna ale to TYLKO PRACA a nie służba. Nie rozumiem próby zrobienia z tych żołnierzyków bohaterów, męczenników za wolność.
0
JESTEŚCIE PALANTAMI!!!
0
Hej ludziska co wy piszecie jedzcie tam i się przekonajcie jak tam jest fajnie. A żołnierze może i walczą za USA ale ku*** taki dostali rozkaz od dowódców. I bujać się pseudo inteligenciaki co nigdy nie wąchali prochu. mama wam kaszki niech nagotuje
0
~tom~ napisał:
Hej ludziska co wy piszecie jedzcie tam i się przekonajcie jak tam jest fajnie. A żołnierze może i walczą za USA ale ku*** taki dostali rozkaz od dowódców. I bujać się pseudo inteligenciaki co nigdy nie wąchali prochu. mama wam kaszki niech nagotuje
Tyle że za tym rozkazem idzie kasa więc nie rozkaz a kasa bo rozkaz to był kiedyś jak służba była ku chwale ojczyzny dziś wojsko jest zawodowe tyle że opłacana jest ta wojaczka z naszych podatków a Amerykanie mają nas w DU,,PIE jesteśmy tylko mięsem armatnim czy stać nas na to ? Pozatym idąc w kamasze jako zawodowiec każdy musi się liczyć że właśnie tam fajnie nie jest ale jak dostaje się żołd- ochłapy w porównaniu do uposażenia w armii USA to narzekać zawsze można choć nie wypada tylko dlaczego ta wojenka odbywa się kosztem , społeczeństwa !?.
0
~Al.Ahrahisn~ pójdź do wojska, zacznij tam pracę i zobaczysz czy teraz nie ma tam rozkazów? a później dopiero zabieraj głos w sprawie wojska...... Polska jako członek NATO ma zobowiązania z tym związane, a może kolega chce powrotu do Układu Warszawskiego, ale i tam była Czechosłowacja i inne.......
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: