Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasutów: Kierowca wiózł busem 31 osób. Mógł 15

Utworzony przez kkk, 22 kwietnia 2011 r. o 17:00 Powrót do artykułu
zabrać baranowi prawko, zezwolenie i do paki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat -"prawdopodobnie masa pojazdu w rzeczywistości nie zgadzała się z informacją w dokumencie "- prawdopodobnie to Kopernik nie żyje a taki fachowiec co się bierze za kontrolę musi mieć uzasadnione podejrzenie.A pisać że "prawdopodobnie masa pojazdu w rzeczywistości " to idiotyzm bo prawdopodobnie to nie w rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
zabrać baranowi prawko, zezwolenie i do paki.
a niby za co? ze potrafi dowiezc ludzi na miejsce i o czasie? a to, ze wiecej i ze samochod nie ubezpieczony, kogo to? chyba policje ps. panowie w mundurach a co z przestepczoscia zorganizowana? tez tak kozacko do nich wchodzicie? nie odpowiadajcie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naczelnik wydziału inspekcji wojewódzkiej inspekcji ....bhahahahaaha Kto to pisał:?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skandal przecież to ludzie a nie bydło kto korzysta na tych oszczędnościach ile warty jest człowiek a rodzina może straż dla zwierząt niech zainterweniuje bo tak traktuje się ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosił bym szanowne busiarstwo o niewypowiadanie się w obronie jełopa.Każdy pasażer to sałata i nie ważne czy dojedzie żywy czy martwy,ważne jest teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ITD zabrało się za robotę,A ten przewoznik to nie przypadkiem ERBUS dawna Rombula jeśli tak to się należy jakaś kara Boża musi być za dawne grzechy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gieroy napisał:
Prosił bym szanowne busiarstwo o niewypowiadanie się w obronie jełopa.Każdy pasażer to sałata i nie ważne czy dojedzie żywy czy martwy,ważne jest teraz.
to po cholere wsiadasz do przepelnionego busa??????? i inni tez po co? widzisz bus przepelniony to sie nie pchaj! kierowca robi uprzejmosc takiemu baranowi ze go zabierze zeby nie stal na przystanku apozniej ma podziekowanie KIEROWCY BUSOW NIE BIERZCIE WIECEJ LUDZI NIZ JEST W PAPIERACH NIECH STOJA BARANY I CZEKAJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gieroy napisał:
Prosił bym szanowne busiarstwo o niewypowiadanie się w obronie jełopa.Każdy pasażer to sałata i nie ważne czy dojedzie żywy czy martwy,ważne jest teraz.
O nie! Sałaty się nie upycha, za droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to po cholere wsiadasz do przepelnionego busa??????? i inni tez po co? widzisz bus przepelniony to sie nie pchaj! kierowca robi uprzejmosc takiemu baranowi ze go zabierze zeby nie stal na przystanku apozniej ma podziekowanie KIEROWCY BUSOW NIE BIERZCIE WIECEJ LUDZI NIZ JEST W PAPIERACH NIECH STOJA BARANY I CZEKAJA
Nie żartuj, każdy pasażer to kilka złotych więcej dla szefa, więc to nie uprzejmość, ale obowiązek. Mandat za nadmierną ilość pasażerów to około 100 zł, więc jeśli nie da się złapać częściej niż co 3 kurs to i tak wychodzi na plus - więc busy zawsze będą jeździć przepełnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto oszczędza na życiu napisał:
to skandal przecież to ludzie a nie bydło kto korzysta na tych oszczędnościach ile warty jest człowiek a rodzina może straż dla zwierząt niech zainterweniuje bo tak traktuje się ludzi
a jednak wydaje sie ze bydlo i to na wlasne zyczenie, dobrze ktos wyzej zauwazyl... sami sie pchamy. a z drugiej strony jak sie komus spieszy to po prostu chce dotrzec a ze warunki liche... no coz, liczy sie czas. to bylo zawsze, dziwie sie ze nagle robi sie z tego takie halo. niestety nie urodzilismy sie w krolewskiej rodzinie angielskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erbus ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy w ERBUSIE sa zmuszania do przeładowywania busów przez włąsciciela firmy,wielu kierowców juz odeszło zostali bez pieniedzy i dokumentów jedym słowem firam zrobiłą ich w CH**** nie polecam pracowac w tej firmie byłem jednym z kierowców którzy tam pracowali i do dzis przez to mam wiele nieprzyjemnośći. A przeładunki ludzi nie są zależne tylko od nas ludzie sami siadają chodz wiedza ze jest bardzo cisno i niebezpiecznie. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekajcie na kierowców,ITD powinno sie dobrać właścicielowi do dupy,narobi przekrętów,na jednego człowieka wystawiał 30miesięcznych rocznie i brał za to kase dzieki temu ma drzewka bonzaji a pracownikom nie wypłaca około 3 miesiecy pensji i gdzie tu do hu***sprawiedliwość!! wystarczy firme przepisać na zone i nasze organy ścigania pocałują Cie w d***!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam Sie a ERBUS juz upada i H** mu w d*** cw***wi J****** dobrze mu tak tylko szkoda kierowco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem użytkownikiem dróg od bardzo dawna.Z transportu busowego nie korzystam,bo jestem pełen obaw. Gdy na drodze widzę bus (przeważnie zdezelowany) to zjeżdżam na prawy skraj drogi i przepuszczam busa,niech sobie jedzie.Ja wolę poczekać.A jak jeżdżą busiarze- widziałem już nie raz.Uważam,że transport busiarski powinien być całkowicie zakazany. No i również taksiarze ( o których ostatnio mówi się coraz bardziej źle) wymagają wiele.Widziałem dzisiaj jak na rondzie dzwonów (Krańcowa-Witosa)taksiarz z bródką z radia taksi 111-11-11 (jasnoszary van) wyskoczył z podporządkowanej przy wiadukcie i zajechał drogę jadącemu drogą z pierwszeństwem przejazdu. Szkoda że nie zapisałem sobie numertu bocznego aby ostrzec innych użytkowników dróg.kiedyś źle mówiło się o sałaciarzach z "małym kogutem",teraz do tego dochodzą taryfiarze z radia (potrżci pieszego,poturbuje innego podczas cofania,po pijaku rozbije auto.....)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...