Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nekrobiznes na plebanii

Utworzony przez polak, 12 lutego 2008 r. o 07:13 Powrót do artykułu
Cztery ostatnie wpisy to atorstwo ludzi nie ochrzczonych, którzy nie przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej , nie byli bierzmowani, nie brali ślubu kościelnego i na pewno nie chcą być pochowani przez księdza. No i nie koniecznie na cmentarzu nie mówiąc już o krzyżu na grobie. Zdrowia dla tych muszkieterów. I rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianka napisał:
Panowie , a kto przeprosi Księdz Prałata, za te pomówienia, za tyle dobrego co zrobił dla Naszej Parafii. Niejednokrotnie przepłacając zdrowiem. Bełżyce mając takiego Proboszcza muszą byś świetym miejscem, w związku z tym Prałat Przech winien być podniesiony do GODNOŚCI INFUŁATA
A dlaczego tylko Infułat, ja proponuję ogłosić Przecha świętym od zaraz. O zgrozo, zacofana Polsko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j.w. napisał:
Oczywiście, zapomniałem napisać, chodzi o radnego Wieczorkiewicza.
Co chcesz od tego radnego? Przecież krzesełka załatwił na stadionie więc nie widzę powodu się czepiania go. A tak po za tym to coś ten temat ucichł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Widelski napisał:
Widać, że głównymi argumentami w tych wyborach są obelgi, oskarżenia i wytykanie błędów i niekompetencji. Do tego doszły tak merytoryczne, jak kolor i wielkość czcionek. Szkoda, że zabrakło miejsca na program, z którego dowiedzielibyśmy się czegoś sensownego o tym co proponują nam kandydaci, oprócz budowy wielu kilometrów ulic i chodników. Z uwagi na fakt, że na tym forum, trochę wcześniej została przywołana moja osoba, postanowiłem napisać kilka słów. Nie będę wdawał się w dyskusje z ludźmi ukrywającymi się pod ksywkami, nickami i pseudonimami. Jeśli chodzi o mnie i moją rejestrację kamerą obrad sesji Rady Miejskiej w Bełżycach to na chwilę obecną nie dysponuję czasem, żeby się do tego szerzej odnieść. W odpowiednim czasie dowiecie się wszystkich wątków z tym związanych. Nie wymyślajcie proszę historii, które nie miały miejsca. Nikt mnie nie ”wywalił”. Oczywiście chciał to zrobić przewodniczący Król, wzywając Policję, aby mnie usunęła a jaki był tego finał to wiecie. Radny Wojtowicz próbował publicznie na sesji wmówić, że to ja wezwałem Policję, ale prawda jest inna. Pisali zresztą o tym dziennikarze DW. Od dłuższego czasu społeczeństwo Bełżyc i naszej gminy straszone jest Arturem Rumińskim, zastępcą burmistrza. Myślę, że ma to być w rękach atakujących główny argument, aby wyborcy nie oddawali głosu na Ryszarda Górę pretendującego na urząd burmistrza Bełżyc. Jak mówią „znawcy” tematu na tym forum, Góra po ewentualnej swojej wygranej miałby zatrudnić Rumińskiego. Nie wiem doprawdy, jakie plany i zamierzenia ma Góra, ale wiem co na temat ataków na swoją osobę i władzę, którą reprezentował ma do powiedzenia sam zainteresowany czyli Rumiński. Zachęcam niniejszym do obejrzenia wywiadu o sytuacji w naszej gminie, który przeprowadziłem z Arturem Rumińskim. W Internet Explorer znajdziecie go pod adresem www.ftp.studio.iap.pl/wywiad.wmv Na tym forum autorytety w różnych tematach gospodarczych przedstawiały szeroko swoje racje. Poznanie rzeczywistości to klucz do prawidłowego myślenia. Proszę o obejrzenie jak działają myślący ludzie w Uniejowie. Tam, podstawowym jest pytanie. Jeśli to jest dobre, to jak to zrobić? www.ftp.studio.iap.pl/geotermia.wmv Artur Rumiński wyraził chęć dyskusji w tematach przez siebie poruszonych w wywiadzie. Ewentualnych, jawnych a nie ukrytych pod nickami, adwersarzy zaprasza do dyskusji, która zostanie zarejestrowana i udostępniona szerszemu gronu osób. Mojego głosu proszę nie traktować, jako głos w kampanii wyborczej. Jak każdy, mam prawo do swojej decyzji, której nie będę wyrażał publicznie. Uważam jednak, że Rumiński ma prawo do rzetelnego odniesienia się do zarzutów, jakie są kierowane pod jego adresem. To, że robi to przed wyborami to po to, aby był dowód co kierowało jego działaniami i jak postrzegał pracę na stanowisku zastępcy burmistrza. Bez względu na wynik tych wyborów. Wiem, że każde społeczeństwo, każda społeczność ma władzę taką na jaką zasługuje czyli wybiera ją wg wiedzy jaką posiada. Na szczęście, jak mawia nauka zwana filozofią prawda jest weryfikowalna i zgodna z rzeczywistością i nie to jest prawdą co mówią ale to co można sprawdzić. Życzę mądrego wyboru. Marian Widelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 14 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...