Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NFZ rozmawia ze szpitalami. Przełomu w negocjacjach nie ma

Utworzony przez mosquito, 15 stycznia 2010 r. o 21:02 Powrót do artykułu
Kogo popiera w tym sporze wicewojewoda Henryka Strojnowska ? Szpitale czy NFZ ? Jej stanowisko w tej sprawie jest dla mnie bardzo niejednoznaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Kogo popiera w tym sporze wicewojewoda Henryka Strojnowska ? Szpitale czy NFZ ? Jej stanowisko w tej sprawie jest dla mnie bardzo niejednoznaczne.
Pacjentów, pacjentów.... starostowie zachowuja sie jak terrorysci, mowia dajcie nam pieniadze bo przestaniemy leczyc ludzi.... dodajmy leczyc na ich warunkach... sam jestem w systemie tzw ochrony zdrowia i szlag mnie trafia jak koledzy po fachu d..e maja pacjentów, swoj personel tylko nysla o swoich onteresach i przymilaniu sie politycznie starostom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(mosquito @ 15.01.2010, 21:02:17) * Kogo popiera w tym sporze wicewojewoda Henryka Strojnowska ? Szpitale czy NFZ ? Jej stanowisko w tej sprawie jest dla mnie bardzo niejednoznaczne. Pacjentów, pacjentów.... starostowie zachowuja sie jak terrorysci, mowia dajcie nam pieniadze bo przestaniemy leczyc ludzi.... dodajmy leczyc na ich warunkach... sam jestem w systemie tzw ochrony zdrowia i szlag mnie trafia jak koledzy po fachu d..e maja pacjentów, swoj personel tylko nysla o swoich onteresach i przymilaniu sie politycznie starostom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...