Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Droga z Lublina do Łęcznej powinna być zaprojektowana równolegle z budową lotniska w Świdniku. Myślę tu o przedłużeniu ul.Metalurgicznej obok lotniska do Łęcznej i Puchaczowa lub w ich okolice. Krócej, szybciej a ponadto bezpieczniej można by było dojechać  a nie jak teraz po tej "starej drodze", chyba ze 4 razy po wojnie przebudowywanej, remontowanej co niczego dobrego i tak nie przyniosło. Kłania się tu przewidywalność i planowanie którego absolutnie zabrakło.  A teraz będzie się szukać"winnego", kto, co i dlaczego?. A dlatego szanowna władzo gminna i powiatowa, że się nie myśli, nie planuje, pensję się łapie i tyle.-opier....la się po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile biedronka dała w łapę Wójtowi za niewybudowanie ronda. Sprawa nadaje się do CBA .Widać w gm.Wólka liczą się własne interesy a nie dobro ogółu... Wstyd Panie Wójcie ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciało się tańsze mieszkania to teraz się stoi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma piernik do wiatraka? gdyby miastowi nie najeżdżali jezior, to takiego korka nie byłoby gdyby ktoś z władz gminy pomyślał, to korka nie byłoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma piernik do wiatraka? gdyby miastowi nie najeżdżali jezior, to takiego korka nie byłoby gdyby ktoś z władz gminy pomyślał, to korka nie byłoby
co ma piernik do wiatraka? Gdyby zaś prowincja nie najeżdżała miasta to też mielibyśmy w nim mniejsze korki. Nawzajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi dobrze tak jak jest. nie ma najmniejszego problemu z wyjazdem, kierowcy nas zawsze wpuszczają (dziekujemy), myslę że rondo turbinowe dopiero by zrobiło korek u nas na osiedlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj głupiś i zawistnik. i co? mam tanie i ekskluzywne mieszkanie na Borku i naciskam na władzę celem nowej drogi. to coś złego? kupiłem taniej i modniej od Ciebie - jestem zadowolony. a lubię się z władzą podroczyć. o co? lepiej w lubelskim blokowisku siedzieć?  ja dziękuję.. ;) pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubią Łęcznej i Borku w Lublinie oj nie lubią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto pozwolił Biedronkę tam wybudować. Miałem tam wypadek bo jakaś kretyńska baba z zakupami przebiegała przez oba pasy jezdni z Biedronki na osiedle. Rozbiło się 6 samochodów. Kto pozwolił na usytuowanie sklepu po tej stronie drogi a nie wewnątrz osiedla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma piernik do wiatraka? Gdyby zaś prowincja nie najeżdżała miasta to też mielibyśmy w nim mniejsze korki. Nawzajem.
Jestem mieszkanką ul.Kasprowicza w Lublinie. Ile mieszkańcy Borka i pobliskich wsi nakrytykowali się ustawienem świateł na naszym skrzyżowaniu? Taka nasza podła natura? Wyciągniecie wnioski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujemy panu wójtowi w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrobią czekają na ludzkie nieszczescie ludzie przechodzą przez ulice a ciekawe jak biedronkazałatwiła sobie pozwolenie be przejscia nie można otworzyć sklepu ale za pieniądze można wszystko załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dziennikarze by znowu podrążyli temat, to może by się jednak pieniądze chociaż na światła na tym wyjeździe z os. Borek znalazły. Skoro już ronda zrobić nie mogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...