Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie bój się księdza

Utworzony przez Ja, 10 września 2007 o 19:38
Mnie też uczył Ks.Pastwa , a teraz proszę jest w gazecie i to nie pierwszy raz ... Gratulacje ! Pozdrawwwwiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...
0
jesteś żałosna!
0
Znam ks Rafała... bardzo lubi kobiety... oj bardzo.... az za bardzo....
0
a co ty myślisz że on ma ptaka z gumy - na wszelki wypadek ksiądz też nosi
0
Wszyscy potrafią tylko ranić , osądzać , zazdrościć... Co wam to da ,ze napiszecie o ks.Rafale , że lubi kobiety , ze jest taki czy owaki , czy wy jesteście o tym przekonani ? Czy wy sie zastanawiacie wogole nad tym ... Najlepiej by bylo jakby kazdy sie zajął sobą i swoim zyciem , ale niestety wszytscy sie interesujecie czyms co nie jest wasze ! jestescie załosni , nie macie za grosz honoru ! Szkoda ,ze tacy ludzie sie wogole rodzą ... załosne jest wasze zycie , szkoda ,ze ks.Rafała otaczaja takie osoby !
0
Czyzby kolejna zakochana w Rafale? buhaha zmadrzej Kobieto.. i przejzyj na oczy
0
To po prostu smieszne... myslicie że dlaczego polecial na zbity pysk od nas z Opola? Ze dlaczego wyżucili go od Nas ze szkoly? "ksiądz" Rafal lubi kobiety.. ojjj luuubi i to baaaardzo, az za bardzo jak to napisal ktoś w dolnym komentarzu. I przestrzegam wszystkich - to nie są spekulacje, podejrzenia czy jeszcze jakies inne widzi mi się- to wszystko jest poparte FAKTAMI! czystymi faktami... każdy go broni- bo ksiądz.. a wspolnego ma z nim tyle co ja zzakonnicą... haha śmiać mi się chce na Waszą naiwnosc ludzie.. "ksiadz" Rafal ma dziwne praktyki poznawania ludzi, hmm dziwny zbieg okolicznosci bo tyczy się to tylko Kobiet... dziwne ma także praktyki nauki otwierania się ludzi na Boga.. Myslales ze zebijesz biznes będąc ksiedzem? myliles sie... ale to nie my wymierzymy mu sprawiedliwość... Bóg to zrobi... usmaży się w piekle i on dobrze o tym wie... zresztą..- sam mu tego życzę..
0
0
takich slepo zapatrzonych kobiet i dziewczyn jest bardzo wiele....szkoda tylko ze oczy otwieraja im sie na prawde jak juz zostana wykorzystane i odepchniete przez wielebnego...to ze tyle ludzi mowi o nim ze ma cos na sumieniu to chyba o czyms swiadczy.ludzie to nie jest zadna zawisc ani zazdrosc.to tylko i wylacznie prawda.jesli nie chcecie ise przekonac o tym na wlasnej skorze to omijajcie szeroki lukiem szanownego ksiedza
0
Szanowni wszyscy Drodzy!I Wy, biedne Kobiety. Prawda jet taka,że z tym wielebnym miałam coś wspólnego , wielka niby jeo pomoc. A potem,że jestem wspaniała,że jestem jgo ksiezniczka.Wylecial z opola, bo od nas tez wylecial. Wiem,ze o przeniesli do krasnika. Za ile miesiey stamtad wyleci??Takich jak on zaklamanych powinni wieszac na szubienicy, zamurować i lyzka wody na dzień. Tak, bedzie sie smazyl w piekle. Wszyscy to wiedza.Ciekawe ilu teraz paniompomaa, ciekawe ile jeszcze da sie nabrac na jego słowka.Zalosny jestes Pastwa.
0
Jstem z Krasnika, ten pan odprawia w mojej parafii msze swiete.I uczy. To jest straszne. Jak patrzy na dziewczyny, jakie porusza tematy na zajciach. Ciekawi mnie, jak sie innym parafiach i szkolach zachowywal. PISZCIE.Moja kolezanka juz sie w owym ksiezulku podkochuje. Spotkali sie raz. Kiedy bdzie nastepny?To jestdobry material do programy tvn "rozmowy w toku".Kobiety, zranione, wykorzystane- pokażcie twarz !!!
0
BRAWO! wreszcie czyta prawda:) dziekuje za odpis na moj post
0
Hej., zgadza sie u nas w opolu ten zlamas tez dawal czadu - nie chce mowic co robil z dziewczynami.... czytaj moj post pt " Co on ma spolnego z ksiedzem? "
0
nareszcie znalezli sie ludzi ktorzy nie boja sie mowic o tym glosno!jestem z chelma i od nas ,,wielebny" tez wylecial i czynil to samo z dziewczynami co teraz.najpierw bajer ze chetnie pomoze wyslucha a potem zaciagal do lozka.ludzie mowcie glosno o tym bo tak nie moze byc ze on bedzie sei kryl za sutanna i krzywdzil dziewczyny.
0
Z zalem obserwuje te nagonke na ks.Rafała.Proszę wziąć pod uwagę,że jest przede wszystkim człowiekiem i ma swoje słabości,ale jest też facetem.Chyba sie pogubił,co wynika z samotności wpisanej w życie każdego kapłana.Modlę się za niego i Wy zamiast wypisywać te obelgi też powinniście/Mt5,44-46/.Nikomu nie można życzyć piekła,a ks.Rafał jest dobrym człowiekiem.Dla pewności dodam,że Go znam i nie jestem w Nim zakochana,ani nic z tych rzeczy,chociaż jestem jedną z najpiękniejszych parafianek A propos tych lasek to z całym szacunkiem,ale to kobieta wyznacza granice-jestem babą i doskonale wiem jak prowokować,by facet myślał,że to on zaczął tę grę.Nie został,zdaje się złapany in flagranti.Nawet jeśli ktoś popełnia błędy to należy dać mu szansę.Polecam do przeczytania przypowieść Mk 4,24-25Finiszując zacytuję OwidiuszaNitimur in vetitum semper cupimusque negate.
0
ja go chyba.... pozdrowie,znam go dosyc dobrzedla was razem srodkowy palec
0
Za przepraszeniem wykorzystywal panienki w chelmie ok- dostal szanse- w opolu od nowa a teraz co ? kolejna wkrasniku szansA? do 3 razy sztuka? buahhaha
0
widac znasz go bardzo slabo...
0
owszem jest czlowiekiem i kazdy ma prawdo do upadkow i do tego zeby sie podniesc,ale sa tego pewne granice.decydujac sie na zycie w kaplanstwie wiedzial co wybiera.nikt go do tego nie zmuszal.jestem w stanie zrozumiec fakt taki ze zakochal sie w jakiejs dziewczynie i nie umie sobie poradzic z uczuciem.ale nie jestem juz tak tolerancyjna dla faktu ze nie przepusci kazdej lasce ktora tylko mu sie spodoba i kazda musi zaciagnac do lozka.to juz nie jest zagubienie.to jest choroba!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: