Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja mam propozycję niech postawią krematorium na Czubach albo w centrum Lublina. Lepszy dojazd i przynajmniej miejski motłoch wracający z owego 'zaścianka' nie blokuje dróg. Miałam inne zdanie na temat tego pana ale widać chciwość to jego pierwsze imie. I to nie moja zazdrość o dochód. On tu nie bedzie mieszkać bo o ile mi wiadomo mieszka w Świdniku badź na Marysinie dom (ttesciowej i firmy KAIS). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jagus motloch to masz we lbie dym z spopielarni jest bardziej czystrzy niz dym z niejednego domu wiec sami mieszkancy czerniejowa sie truja od lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie krematorium, tylko spopielarnia. Z komina leci to samo, co z każdego innego kotła gazowego: woda +CO2. Czyściejsze dla środowiska, niż kotły na śmieci protestujących. No ale przecież Olszewski się nachapie, to protestujmy, niech biduje jak inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w warszawie pod krematorium smierdzi zgnilizna i palona skora tak jakby jakies zwierzeta tam palili.. :/ masakra w ogole dziwie sie, ze ludzie wybieraja taki pochowek.. :/ w zyciu nie chcialbym byc spalony wrecz zakopany gdzies pod lasem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Żal mi Tych mieszkańców, którzy dali się omamić przez tych co chcieli zbić interes polityczno - społeczny. Natomiast co do szkodliwości spopielarni pracującej to proszę sobie wyobrazić drodzy mieszkańcy, że to Państwo więcej frakcji trujących wypuszczacie przez swoje kominy. Ale tego nikt nie dostrzega. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spopielarnia tak powinna dzialac kolo lublina czas kremowac zmarlych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******gazetawroclawska.pl/artykul/6241730,kleby-czarnego-dymu-z-wroclawskiego-krematorium-bedzie-kontrola-zobacz-film,id,t.html >>> faktycznie nie ma czego się obawiać, przecież to tak miło popatrzeć z rana na trupi dym :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, ciemnogród. Z cmentarza zwłoki rozkładają się do wód gruntowych - to ludziom nie przeszkadza, dym z komina im przeszkadza. Jak przedsiębiorcy mają inwestować na wschodzie skoro ludzie wszystko torpedują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre jest to ze niektóre osoby wypowiadają sie na temat miejscowości w której nie mieszkają. My nie protestujemy przeciwko budowie krematorium, tylko protestujemy przeciwko budowie krematorium w centrum wsi w srodku zabudowan mieszkalnych. W nocy z poniedziałku na wtorek Inwestorpokaxal na co go stac. Zastosowal rozwiazanie siłowe prawie jak grupa z pruszkowa i nikt miszkancom nie pomaga, a niektórzy nawet mowia o ciemnogrodzie. Mam pytanie czy jesli przy waszym domu ktos zaserwowalby wam taka atrakcje tez bylibyscie zdania, ze krematorium jest bardzo potrzebne...? Tylko szczerze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KOŃCU MOGĘ UMRZEĆ I SIE SPALIĆ. NIE CHCIALEM GNIĆ W ZIEMI. NIE CHCIALEM, ZEBY ZJADLO MNIE ROBACTWO. PORA UMIERAĆ I W POPIÓŁ SIĘ ZAMIENIĆ, ABY NIEBAWEM Z POPIOŁU POWSTAĆ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...