Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoła óczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak ustalili kontrolerzy lubelskiego kuratorium, ucznia nie było na 78 % godzin lekcyjnych. Mimo to zdał. W arkuszu ocen, który nauczyciele wypełniają na koniec semestru, wszystkie noty są pozytywne. Dokument podpisała jego wychowawczyni. Zamiast siedzieć na lekcjach -wyjeżdżali do pracy za granicę. Nie było ich po kilka miesięcy. – To nieprawda – mówi Janusz Kobiałka, dyrektor ZS w Chodlu. – Jeśli uczeń opuści więcej niż 50 % godzin, szkoła zawsze organizuje mu egzaminy klasyfikacyjne. Ale w papierach, które przeanalizowali kontrolerzy, o egzaminach nie ma ani słowa. – W trakcie kontroli nie miałem tych dokumentów – wyjaśnia dyrektor. – Były w domu jednego z nauczycieli, który wziął je w celu uzupełnienia podpisów i przetrzymywał bez mojej wiedzy" ... no i "uzupełnił" je i chłopaki zdały do następnej klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Chodel to jak trojkat Bermudzki....nikt nic nie wie o co chodzi, gdy o cos chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się dziwić, przykałd idzie z góry. A na uczelniach to inaczej? Niechodzą na zajęcia a zaliczają. Potem powiększa się rzesza bezrobotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej szkole policealnej tak jest, normalne jest to że się nie chodzi na zajęcia i ma się zaliczenia, a potem łatwy papierek. Miałam już doczynienia z dwoma takimi szkołami w Lublinie, w których układ z nauczycielem był na porządku dziennym. Nikomu nie polecam DARMOWYCH Szkół Policealnych - nic się tam nie nauczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BYŁA ŚWIETNA SZKOŁA! OSTATNIM DOBRYM DYREKTOREM BYŁ PAN MICHALCZYK - POTEM BYŁO JUŻ CORAZ GORZEJ. OBECNY DYREKTOR -WYGNANY Z PONIATOWEJ- ZAMYKA GALERIĘ ZŁYCH I NIEKOMPETENTNYCH "FACHOWCÓW". TRZYMA SIĘ DZIĘKI PROTEKCJI PANA STAROSTY OPOLSKIEGO - /TEŻ "ZIELONY" - JAKI PAN - TAKI KRAM/. SZKOŁA MA JAKO TAKI NABÓR BO BIORĄ WSZYSTKO JAK LECI - A UKOŃCZYĆ SZKOŁĘ, JAK WIECIE, NIE MA PROBLEMU. WIEŚĆ GMINNA NIESIE, ŻE DUŻO TYCH "KWIATKÓW" UDAŁO SIĘ ZAMIEŚĆ POD DYWAN PRZED KONTROLĄ - ZAJRZYJCIE POD POBLISKI SKLEP - UCZNIOWIE NIE ZAWSZE PIJĄ SOCZKI OWOCOWE. E, SZKODA GADAĆ... CAŁA NADZIEJA W PANU PANIE KURATORZE! BEZ TEJ SZKOŁY CHODEL WIELE STRACI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem już kilku dyrektorów ,ale takiego jak obecny SUPER nie znałem.Wszyscy w szkole bardzo cenią i lubią dyrektora.Tyle co zrobił dla szkoły, to żaden przed nim ,ani po nim pewnie nie zrobi.Gdyby ktoś zobaczył szkołę 5 lat temu i obecnie ,to nie uwierzył by że można tyle zrobić.BRAWO PANIE DYREKTORZE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie ,jak jedna chora baba-nauczycielka-może namieszać innym w głowie.Mamy fajną szkołę,dobrą atmosferę,dobrych nauczycieli i dyrektora ,a jedna.......potrafi tyle zepsuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląd szkoły to zasługa Powiatu, a nie dyrektora! A o atmosferze najlepiej świadczy donos! Wiele się mówi w okolicy o tej dobrej atmosferze, o donosicielstwie i innych symptomach tej dobrej atmosfery. Nauczyciele znakomici, a wyniki z matur jakieś podobno mizerne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda + obecny uczeń = obecny dyrektor /wstyd Januszku/!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodel klasa sama w sobie hehe żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka która ma swój wkład odnośnie tego artykółu jest osobą wymagającą leczenia i opieki psychiatrycznej. Nie rozumiem czemu dyrektor nie wysłał jej jeszcze na przymusowe badania!!!!Ludzie ten babsztyl jest najbrudniejszym i najbardziej pustym człowiekiem - kocierzem w całym województwie!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie prosze was ogarnijcie sie... Chcecie calkowicie zmieszac z blotem swietnego czlowieka. Moze i wyglad szkoly to zasluga Powiatu, ale ktos musial zalatwic te pieniadze dla szkoly. W szkole jest mila atmosfera i wiem to doskonale bo obecnie ucze sie w tej szkole. I nauczyciele tez sa swietni, a wyniki z matur to raczej wina uczniow ktorzy sie nie przykladaja do nauki. Dyrektor wiele dziala dla szkoly. Sa robione remonty, po feriach bedziemy mieli swoje szafki zamiast szatni. Gdy mamy jakis klopot lub problem zawsze mozemy porozmawiac z dyrektorem, gdy mamy jakies propozycje co do wygladu szkoly lub chcemy cos zrobic bardzo latwo mozna dogadac sie z dyrektorem. To male nie dopatrzenie, ktore oczywiscie nie powinno miec miejsca nie powinno odrazu w ten sposob skreslac czlowieka. Wiec nie oceniajmy pochopnie, a w szczegolnosci nie obrazajmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazia napisał:
Nauczycielka która ma swój wkład odnośnie tego artykółu jest osobą wymagającą leczenia i opieki psychiatrycznej. Nie rozumiem czemu dyrektor nie wysłał jej jeszcze na przymusowe badania!!!!Ludzie ten babsztyl jest najbrudniejszym i najbardziej pustym człowiekiem - kocierzem w całym województwie!!!!!!!!!!!!
Jeszcze niedawno ta "kociara" była jasia /obecnego dyr./ pupilką - tyle, że wtedy to jemu donosiła na wszystkich. Inna koleżanka we wszystkich sklepach w okolicy o tym gdakała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ucznia nie było na 78 % godzin lekcyjnych. Mimo to zdał. W arkuszu ocen, który nauczyciele wypełniają na koniec semestru, wszystkie noty są pozytywne. Kontrolerzy wykryli też mnóstwo innych "kwiatków". Nie było uchwał rady pedagogicznej zatwierdzających wyniki klasyfikacji z kolejnych 3 lat. Szkoła nie prowadziła też arkuszy ocen wszystkich uczniów zapisanych w dziennikach lekcyjnych. AQ w tych, które były, brakowało części przedmiotów i ocen z zachowania. Nieoficjalnie mówi się, że słuchacze Szkoły Policealnej dla Dorosłych - zamiast siedzieć na lekcjach -wyjeżdżali do pracy za granicę. Nie było ich po kilka miesięcy" ... a płacili za "zaliczenia" w EURO czy w PLN ? Euro idzie w górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agusa napisał:
Ludzie prosze was ogarnijcie sie... Chcecie calkowicie zmieszac z blotem swietnego czlowieka. Moze i wyglad szkoly to zasluga Powiatu, ale ktos musial zalatwic te pieniadze dla szkoly. W szkole jest mila atmosfera i wiem to doskonale bo obecnie ucze sie w tej szkole. I nauczyciele tez sa swietni, a wyniki z matur to raczej wina uczniow ktorzy sie nie przykladaja do nauki. Dyrektor wiele dziala dla szkoly. Sa robione remonty, po feriach bedziemy mieli swoje szafki zamiast szatni. Gdy mamy jakis klopot lub problem zawsze mozemy porozmawiac z dyrektorem, gdy mamy jakies propozycje co do wygladu szkoly lub chcemy cos zrobic bardzo latwo mozna dogadac sie z dyrektorem. To male nie dopatrzenie, ktore oczywiscie nie powinno miec miejsca nie powinno odrazu w ten sposob skreslac czlowieka. Wiec nie oceniajmy pochopnie, a w szczegolnosci nie obrazajmy.
Agusia, a może Agnieszko, szkoła to: uczniowie, nauczyciele i rodzice. Budynek to tylko chałupa. Pedagog musi o tym wiedzieć. Widziałam cię i słuchałam w czasie wizyty w naszym gimnazjum - tak mądrze i mocno popierałas dyr. Lojalność ma swoje granice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agusa napisał:
Ludzie prosze was ogarnijcie sie... Chcecie calkowicie zmieszac z blotem swietnego czlowieka. Moze i wyglad szkoly to zasluga Powiatu, ale ktos musial zalatwic te pieniadze dla szkoly. W szkole jest mila atmosfera i wiem to doskonale bo obecnie ucze sie w tej szkole. I nauczyciele tez sa swietni, a wyniki z matur to raczej wina uczniow ktorzy sie nie przykladaja do nauki. Dyrektor wiele dziala dla szkoly. Sa robione remonty, po feriach bedziemy mieli swoje szafki zamiast szatni. Gdy mamy jakis klopot lub problem zawsze mozemy porozmawiac z dyrektorem, gdy mamy jakies propozycje co do wygladu szkoly lub chcemy cos zrobic bardzo latwo mozna dogadac sie z dyrektorem. To male nie dopatrzenie, ktore oczywiscie nie powinno miec miejsca nie powinno odrazu w ten sposob skreslac czlowieka. Wiec nie oceniajmy pochopnie, a w szczegolnosci nie obrazajmy.
To pisała nauczycielka tej szkoły - z treści to widać! Tragedia... Jak piszą uczniowie można się tylko domyślać...Fachowe grono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ze ja jestem uczennica tej szkoly nie pedagogiem... I pisze to co mysle na ten temat. I bez obrazy, ale teoretycznie komentarze pisza tu osoby dorosle, ale poziom waszej kultury jest zadziwiajacy. Oceniacie czlowieka tylko na podstawie tego artykulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła w Chodlu była bardzo dobrą szkołą jeszcze kilka lat temu!!! Stara kadra nauczycieli potrafiła utrzymać poziom i nie znam żadnego absolwenta, który powiedziałby złe słowo na temat ostatniej dyrektorki lub już emerytowanych nauczycieli!!! Ludzie tworzący placówkę w przeszłości - byli i są szanowani i cenieni przez całą moją rodzinę i ludzi z mojego kręgu otoczenia. Przeszło pół wieku temu - moja mama wraz ze szkolnymi koleżankami - zbierała kamienie pod fundamenty szkoły - wybudowanej wysiłkiem mieszkańców gm. Chodel! Mama jest jedną z pierwszych absolwentek lo w Chodlu, ja oraz mój starszy i młodszy brat kończyliśmy chodelskie lo w latach ostatnich, - wszyscy poczynając od mamy - ukończyliśmy dzienne studia magisterskie (bez najmniejszych problemów)!!!!!! W okresie, w którym kończyłam naukę w Chodlu - Zespół Szkół na mocy ustawy a wbrew logice i wbrew zwyczajnym ludzkim zasadom - przeszedł pod nadzór Starosty! - Starosty, który w moim przekonaniu doprowadził szkołę do ruiny. Starosta odnowił elewację budynku szkoły[/u] (jako nadzorcy - był to jego obowiązek a nie łaska czy zasługa!) ale rozwalił ją od środka - głównie poprzez sprowadzenie obecnego dyrektora - wywalonego ze stanowiska w Poniatowej!!!! Nauczyciele starsi - przeszli na emerytury, pozostali wartościowi - /jak chociażby prof. K.G. ucząca j. polskiego/ zostali stopniowo powywalani lub sami odeszli... broni się już chyba tylko 1 osoba, którą pamiętam z okresu mojej nauki w Chodlu. A co do "SUPER" dyrektora - moim zdaniem obecny dyrektor jest taki super, że mógłby co najwyżej buty czyścić swojej poprzedniczce (prof. B.M.)i nauczycielom, którzy jej podlegali. Pozdrawiam mojego dawnego wychowawcę - prof. J.T. oraz nauczycieli, których zawsze wspominam z szacunkiem i wdzięcznością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...