Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tego, że Pani K. waliła wódkę z uczniami to niestety nikt nie zauważył :> Już dawno by po niej było... Szkoła jest wspaniała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i czego odrazu tak lammentować, przecież szkoła to nie dyrektor!Przetrwacie, nie bójcie się, za pare miesiecy wszyscy o tym zapomna, najwyżej dyrektor się zmieni. Po co wywlekać takie brudy, aż się niedobrze robi! Jak odchodził z poniatowej zrobili to pocichu i bez smrodu, chociaż też miał za uszami sporo spraw, chetnie sie go pozbyli. Tu też moze tak być i co ztego, poco zaraz taki lament, przyjdzie następny i posprząta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZYTA napisał:
A jakim prawem wypowiadasz się na temat obecnej kadry nauczycielskiej, co? Byłaś na chociaż jednej prowadzonej przez nich lekcji? Wiesz, jaką oni mają wiedzę? Znam wielu, bo miałam z większością zajęcia... Miałam też z wapniakami.... I wiesz co ci powiem? Te twoje teorie to czysty komunistyczny bełkot... A wiem, co mówię, bo też jestem studentką - wykształconą dzięki bardzo fajnym profesorom- tyle, że tym młodym !!!
Droga Studentko! Poniżej kilka uwag do przemyślenia: 1)Ty też kiedyś będziesz „wapniakiem” więc wskazane byłoby więcej szacunku dla starszych osób! 2)Student to osoba, która dopiero zdobywa wiedzę /z lepszym lub gorszym efektem/, potwierdzeniem osiągnięcia danego poziomu wykształcenia jest świadectwo/dyplom. Innymi słowy: fakt, iż studiujesz pozwala plasować Twoje wykształcenie na poziomie – średnie/ ogólne pomaturalne/ techniczne, ... z nóg nie zwala – poziom dość powszechny. Do poziomu wyższego – jeszcze masz kawałek drogi. 3)Fakt, iż dana osoba posiada „wykształcenie” lub inaczej jest „wykształcona” - nie oznacza wcale, iż jest to osoba mądra/rozumna. 4)O inteligencji/mądrości człowieka nie świadczy poziom wykształcenia przez niego osiągnięty, - ale jego zachowanie, światopogląd, system przyjętych norm etycznych! 5) Opinia, odczucia, wspomnienia - są zupełnie czymś innym niż teoria/"teorie" /polecam skorzystać ze słownika/. Ponadto mam prośbę, tj. podaj przykład „czystego komunistycznego bełkotu” – dotychczas nie spotkałam się z takową formą wypowiedzi /zarówno ustnej jak i pisanej/ .... – pewnie dlatego, że naukę pobierałam u „wapniaków” z doby PRLu /a nie tak jak Ty – szczęściaro – u znawców lat dawnych – młodych geniuszy z IV RP/. Pozdro od "wapniaka" - rocznik '83.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzeba być wyjątkowo tępym, żeby nie wiedzieć, że szkoła została wyremontowana ze środków starostwa, czyli państwowych. Trzeba nie wiedzieć, że w czerwcu miała MIEJSCE W SZKOLE KONTROLA, która SPRAWDZAŁA NIEGOSPODARNOŚĆ DYREKTORA. Co roku, z resztą, placówka rozlicza się z każdej wydanej złotówki! Niestety dla CIEBIE, lub też stety, kontrola ta nie wykazała najmniejszych nieprawidłowości." Aleś ty naiwny ~bo~ ! To ty jeszcze nie wiesz, że można napisac na fakturze "zestaw mebli biurowych" i podac cenę, jaka kontrola będzie ci liczyć ile w tym zestawie jest stołów! Skąd pani księgowa ma wiedzieć, ile tam było tych stołów i który z nich nie stoi w szkole a w prywatnym mieszkaniu? Pani księgowa ksieguje fakturę podpisaną przez dyrektora i wszystko jest jak ma być! I środki starostwa sie zgadzają! Wszystko jest super, tak całościowo, w szczegółach to już troche inaczej wygląda. Ale przecież nikt w szczegóły nie wnika. Pewnie też nie wiesz grzeczny chłopczyku, ze można wpłacić pieniądze za ubezpieczenie młodzieży i "przy okazji" wpłacić na swoje konto 10% ogólnej sumy - tyle uczniów każdego roku PZU zwalnia z opłat. Ale kto by to sprawdzał jak wszystko jest takie cacy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A jakim prawem wypowiadasz się na temat obecnej kadry nauczycielskiej, co? Byłaś na chociaż jednej prowadzonej przez nich lekcji? Wiesz, jaką oni mają wiedzę? Znam wielu, bo miałam z większością zajęcia..." Skoro są tacy wspaniali, to dlaczego dyrektor przez całe pięć lat nie zgłosił nikogo do nagrody kuratora czy ministra? Sam za to zgłaszał swoją kondydaturę do nagrody starosty. I odbierał, nawet nie informując nauczycieli za co sobie te nagrode przyznał. I zrobił tak na przykład już pierwszego roku swojej pracy w Chodlu. I to wcale nie było jedyny raz. Jeśli ktos myśli, że to starosta typuje do nagrody to się myli, zapytajcie pana Poleszaka albo pana Grzybka, to wyjaśni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOwL napisał:
Jeśli jesteś obecnym uczniem, to chyba powtarzasz każdą klasę! Kobiałka jest dyrektorem dopiero piąty rok - już zdążyłbyś skończyć zawodówkę, liceum a nawet technikum!!! Więc jeśli tak bronisz tego swojego dyrektora, to jaki masz cel? Co z tego będziesz miał? Zatrudni cię w kotłowni? Pewnie udajesz tylko, że nie wiesz o czym mówią wszyscy - wyremontował szkołe, bo przy okazji remontował swoje mieszkanie, mieszkanie syna i rodziców w Kazimierzu. Kostka brukowa ta, co to zostało jej po remoncie leży w Kazimierzu, zapytaj facetów z firmy, co kładła w szkole lamperię mozaikową - też robili remont u pana K., a koszt wszystkiego jest na jednej fakturze, tej szkolnej! Meble kupione do szkoły zostały zawiezione też do domu pana K. Fajnie byc takim dyrektorem! Może ty wcale nie jesteś uczniem, tylko pomagasz panu K. robić przekręty gospodarcze - rozumiem, każdy by tak chciał, a ty masz okazję i korzystasz
Dodam tylko, że nie on jeden skorzystał z remontu budynku szkolnego!!! Szkoła w Chodlu wyremontowana została przez organ nadzorujący, czyli Starostę Opolskiego. Remont przeprowadzony został za środki pozyskane z tzw. funduszu norweskiego. Dofinansowanie z funduszu przyznawano projektom, których zakres obejmował remont wszystkich szkół podległych danemu wnioskodawcy. (To tłumaczy dlaczego Starosta wyremontował budynek szkoły w Chodlu - gdyby Starosta miał możliwość wyboru szkół, które zostaną wyremontowane – ZS w Chodlu zostałby wyremontowany ale przez podpalenie lub wyburzenie, ewentualnie wysadzenie w powietrze lub sprzedaż za grosze osobie prywatnej.) Dużo remontów – dużo do wzięcia – wystarczyło dla kilku osób.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'83 napisał:
Droga Studentko! Poniżej kilka uwag do przemyślenia: 1)Ty też kiedyś będziesz „wapniakiem” więc wskazane byłoby więcej szacunku dla starszych osób! 2)Student to osoba, która dopiero zdobywa wiedzę /z lepszym lub gorszym efektem/, potwierdzeniem osiągnięcia danego poziomu wykształcenia jest świadectwo/dyplom. Innymi słowy: fakt, iż studiujesz pozwala plasować Twoje wykształcenie na poziomie – średnie/ ogólne pomaturalne/ techniczne, ... z nóg nie zwala – poziom dość powszechny. Do poziomu wyższego – jeszcze masz kawałek drogi. 3)Fakt, iż dana osoba posiada „wykształcenie” lub inaczej jest „wykształcona” - nie oznacza wcale, iż jest to osoba mądra/rozumna. 4)O inteligencji/mądrości człowieka nie świadczy poziom wykształcenia przez niego osiągnięty, - ale jego zachowanie, światopogląd, system przyjętych norm etycznych! 5) Opinia, odczucia, wspomnienia - są zupełnie czymś innym niż teoria/"teorie" /polecam skorzystać ze słownika/. Ponadto mam prośbę, tj. podaj przykład „czystego komunistycznego bełkotu” – dotychczas nie spotkałam się z takową formą wypowiedzi /zarówno ustnej jak i pisanej/ .... – pewnie dlatego, że naukę pobierałam u „wapniaków” z doby PRLu /a nie tak jak Ty – szczęściaro – u znawców lat dawnych – młodych geniuszy z IV RP/. Pozdro od "wapniaka" - rocznik '83.
M asz prawo do gloryfikowania swoich profesorów, ale nie masz prawa do oczerniania obecnej kadry nauczycielskiej... skoro nie miałaś z nimi zajęć i nie wiesz jacy są. Jeśli ktoś tu się zachowuje jak członek IV RP to TY - podobnie jak przezes pewnej partii, wychowany z resztą na pismach Marksa i mowach Bieruta - wyznajesz jedyną słuszną WIARĘ w swoich profesorów (i masz do tego prawo) natomiast reszta dla Ciebie to dno... Identyczny mechanizm myślenia..... Ja prawdziwy polak i katolik - reszta to bolszewicy i zdrajcy, nie? Znasz chociaż jednego obecnego nauczyciela, żeby mówić o nich MŁODZI GENIUSZE Z IV RP? Widać właśnie jaką kulturą i poziomem tolerancji się wykazujesz.... A może jesteś z Młodzieży Wszechpolskiej? Skoro taka fobia wobec obywateli u Ciebie występuje? hehehe Nie ważne, JAKI MASZ KRĘGOSŁUP MORALNY I ZASADY ETYKI KAŻDY WIDZI... JAK NA MAGISTRA, WYMACHUJĄCEGO DYPLOMEM, NICZYM SZABELKĄ - NIE ZWALA Z NÓG, ŻADNA REWELACJA.... CO DO TWOICH WSPANIAŁYCH NAUCZYCIELI O WIELKICH ZASADCH MORALNYCH - SZKODA, ŻE TWOI WSPANIAŁOMYŚLNI RODZICE NIE WPOILI W TWÓJ SUPER NEOLIBERALNY SYSTEM WARTOŚCI WIEDZY, ŻE - NIE BĘDĘ WYMIENIAŁ NAZWISK - A O TYM POINFORMOWAŁA MNIE MAMA, KTÓRA TEŻ CHODZIŁA DO TEJ SZKOŁY, NIEKTÓRZY BOŻYSZCZE I PROFESOROWIE - Z TAK WIELKIM AUTORYTETEM, ZRYWALI MŁODZIŻY KRZYŻYKI I MEDALIKI Z SZYJ.... TAKI TO OBOWIĄZYWAŁ KOMUNIZM.... MIMO TO nie pałam do nich nienawiśćią, a nazwalam ich wapniakami tylko dla równowagi, za co szczerze przepraszam... Mam do nich szacunek i czapki z głów za mąrość życiową, co nie ujmuje w moich oczach niczego moim młodym profesorom... A o moje MGR się nie martw.... W czerwcu będę już dalej od Ciebe Ale nie miejsce tu i czas na "wymachiwanie" dyplomami... Powodzenia... Młoda nastoletnia Chodelanko o ultra nowoczesnych i jakże zgodnych ze słownikami, którymi tak szastasz - poglądach ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'83 napisał:
Droga Studentko! Poniżej kilka uwag do przemyślenia: 1)Ty też kiedyś będziesz „wapniakiem” więc wskazane byłoby więcej szacunku dla starszych osób! 2)Student to osoba, która dopiero zdobywa wiedzę /z lepszym lub gorszym efektem/, potwierdzeniem osiągnięcia danego poziomu wykształcenia jest świadectwo/dyplom. Innymi słowy: fakt, iż studiujesz pozwala plasować Twoje wykształcenie na poziomie – średnie/ ogólne pomaturalne/ techniczne, ... z nóg nie zwala – poziom dość powszechny. Do poziomu wyższego – jeszcze masz kawałek drogi. 3)Fakt, iż dana osoba posiada „wykształcenie” lub inaczej jest „wykształcona” - nie oznacza wcale, iż jest to osoba mądra/rozumna. 4)O inteligencji/mądrości człowieka nie świadczy poziom wykształcenia przez niego osiągnięty, - ale jego zachowanie, światopogląd, system przyjętych norm etycznych! 5) Opinia, odczucia, wspomnienia - są zupełnie czymś innym niż teoria/"teorie" /polecam skorzystać ze słownika/. Ponadto mam prośbę, tj. podaj przykład „czystego komunistycznego bełkotu” – dotychczas nie spotkałam się z takową formą wypowiedzi /zarówno ustnej jak i pisanej/ .... – pewnie dlatego, że naukę pobierałam u „wapniaków” z doby PRLu /a nie tak jak Ty – szczęściaro – u znawców lat dawnych – młodych geniuszy z IV RP/. Pozdro od "wapniaka" - rocznik '83. Masz prawo do gloryfikowania swoich profesorów, ale nie masz prawa do oczerniania obecnej kadry nauczycielskiej... skoro nie miałaś z nimi zajęć i nie wiesz jacy są. Jeśli ktoś tu się zachowuje jak członek IV RP to TY - podobnie jak prezes pewnej partii, wychowany z resztą na pismach Marksa i mowach Bieruta - wyznajesz jedyną słuszną WIARĘ w swoich profesorów (i masz do tego prawo) natomiast reszta dla Ciebie to dno... Identyczny mechanizm myślenia..... Ja prawdziwy Polak i katolik - reszta to bolszewicy i zdrajcy, nie? Znasz chociaż jednego obecnego nauczyciela, żeby mówić o nich MŁODZI GENIUSZE Z IV RP? Widać właśnie jaką kulturą i poziomem tolerancji się wykazujesz.... A może jesteś z Młodzieży Wszechpolskiej? Skoro taka fobia wobec obywateli u Ciebie występuje? hehehe Nie ważne, JAKI MASZ KRĘGOSŁUP MORALNY I ZASADY ETYKI KAŻDY WIDZI... JAK NA MAGISTRA, WYMACHUJĄCEGO DYPLOMEM, NICZYM SZABELKĄ - NIE ZWALA Z NÓG, ŻADNA REWELACJA.... CO DO TWOICH WSPANIAŁYCH NAUCZYCIELI O WIELKICH ZASADCH MORALNYCH - SZKODA, ŻE TWOI WSPANIAŁOMYŚLNI RODZICE NIE WPOILI W TWÓJ SUPER NEOLIBERALNY SYSTEM WARTOŚCI WIEDZY, ŻE - NIE BĘDĘ WYMIENIAŁA NAZWISK - A O TYM POINFORMOWAŁA MNIE MAMA, KTÓRA TEŻ CHODZIŁA DO TEJ SZKOŁY, NIEKTÓRZY BOŻYSZCZE I PROFESOROWIE - Z TAK WIELKIM AUTORYTETEM, ZRYWALI MŁODZIEŻY KRZYŻYKI I MEDALIKI Z SZYJ.... TAKI TO OBOWIĄZYWAŁ KOMUNIZM.... MIMO TO nie pałam do nich nienawiścią, a nazwałam ich wapniakami tylko dla równowagi, za co szczerze przepraszam... Mam do nich szacunek i czapki z głów za mądrość życiową, co nie ujmuje w moich oczach niczego moim młodym profesorom... A o moje MGR się nie martw.... W czerwcu będę już dalej od Ciebie Ale nie miejsce tu i czas na "wymachiwanie" dyplomami... Powodzenia... Młoda nastoletnia Chodelanko o ultra nowoczesnych i jakże zgodnych ze słownikami, którymi tak szastasz - poglądach ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokój Zyta, nie ma z kim gadać. Rocznik 83 był w typie Anatola. Pewnie nieźle ją przegwintował w kantorku, że taka wyprostowana morlanie chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako absolwenci szkoły powinniście bronić jej dobrego imienia, a nie teraz jechać po niej, wstycie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udar mózgu !!?? To straszne . Mam nadzieję że się opłacało finansowo . Dobry interes kręci Dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jejku!Jakie "profesory" tu uczyły???absolwentko???nie rozumiesz słów ,których używasz!!!Ja nie wiem czy choć magistra mieli przed nazwiskiem wszyscy???Niektórzy , owszem mieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do całej społecznosci w Chodla Jak długo jeszcze jedna śmierdzaca "babucha"(pseudo nauczyciel} bedzie Was Szanowni Mieszkancy opluwał? Ponizał wszystkich i rzucal w bloto Wasza prace.Wasze dzieci rownał z istotatami czlekoksztaltnymi. ZrObcie porzadek np. jak Lice Rejmontowskie z Jagną. To propozycja , chyba ze macie lepszy pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkolach policealnych w calej Polsce sluchacze roznie uczeszczaja ale pod koniec semestru to zjawiaja sie aby zdać na nastepny semetr pisza prace, zdaja egzaminy lepiej gorzej na dopuszczajacy bo to jest szkola dla doroslych ktorzy chca miec jako taka wiedze i podniesione kwalifikacje,. Do 2010 roku w tych szkolach nie sprawdzano frekwencji uczniow na zajeciach Kazdy ze sluchaczy dostaje zakres materialu i z niego zdaje Tak jest we wszystkich szkolach dla doroslych i po co ten caly rejwach, czyzby pani "porzadna" zapomiala jak za zblizenia ........... dawala zaliczenia? Kobieto idz na emeryture i kochaj sie ze swoimi pieskami lub kotkami i przestan fajdac we wlasne gniazdo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ZYTA' timestamp='1326515964' post='583418'] M asz prawo do gloryfikowania swoich profesorów, ale nie masz prawa do oczerniania obecnej kadry nauczycielskiej... skoro nie miałaś z nimi zajęć i nie wiesz jacy są. Jeśli ktoś tu się zachowuje jak członek IV RP to TY - podobnie jak przezes pewnej partii, wychowany z resztą na pismach Marksa i mowach Bieruta - wyznajesz jedyną słuszną WIARĘ w swoich profesorów (i masz do tego prawo) natomiast reszta dla Ciebie to dno... Identyczny mechanizm myślenia..... Ja prawdziwy polak i katolik - reszta to bolszewicy i zdrajcy, nie? Znasz chociaż jednego obecnego nauczyciela, żeby mówić o nich MŁODZI GENIUSZE Z IV RP? Widać właśnie jaką kulturą i poziomem tolerancji się wykazujesz.... A może jesteś z Młodzieży Wszechpolskiej? Skoro taka fobia wobec obywateli u Ciebie występuje? hehehe Nie ważne, JAKI MASZ KRĘGOSŁUP MORALNY I ZASADY ETYKI KAŻDY WIDZI... JAK NA MAGISTRA, WYMACHUJĄCEGO DYPLOMEM, NICZYM SZABELKĄ - NIE ZWALA Z NÓG, ŻADNA REWELACJA.... CO DO TWOICH WSPANIAŁYCH NAUCZYCIELI O WIELKICH ZASADCH MORALNYCH - SZKODA, ŻE TWOI WSPANIAŁOMYŚLNI RODZICE NIE WPOILI W TWÓJ SUPER NEOLIBERALNY SYSTEM WARTOŚCI WIEDZY, ŻE - NIE BĘDĘ WYMIENIAŁ NAZWISK - A O TYM POINFORMOWAŁA MNIE MAMA, KTÓRA TEŻ CHODZIŁA DO TEJ SZKOŁY, NIEKTÓRZY BOŻYSZCZE I PROFESOROWIE - Z TAK WIELKIM AUTORYTETEM, ZRYWALI MŁODZIŻY KRZYŻYKI I MEDALIKI Z SZYJ.... TAKI TO OBOWIĄZYWAŁ KOMUNIZM.... MIMO TO nie pałam do nich nienawiśćią, a nazwalam ich wapniakami tylko dla równowagi, za co szczerze przepraszam... Mam do nich szacunek i czapki z głów za mąrość życiową, co nie ujmuje w moich oczach niczego moim młodym profesorom... A o moje MGR się nie martw.... W czerwcu będę już dalej od Ciebe Ale nie miejsce tu i czas na "wymachiwanie" dyplomami... Powodzenia... Młoda nastoletnia Chodelanko o ultra nowoczesnych i jakże zgodnych ze słownikami, którymi tak szastasz - poglądach )) [/quo Prawda zabolała? Chyba tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto uważa, że Kazimiera Z. powinna odejść z pracy i nie przynosić więcej wstydu szkole niech się dopisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. To skandal, żeby ktoś taki opluwał szkołę i przynosił wstyd całemu Chodlowi. Jeśli ta Pani ma odrobinę honoru, niech odejdzie. Ale czy ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny wartościowy nauczyciel jaki był w tej szkole to profesor Piątek i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. Kończ waćpanna - wstydu oszczędź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do absolwentki Zapewne pani Piątek była twoją wychowawczynią i dlatego tak ją gloryfikujesz. w tej szkole pracowało i nadal pracuje wielu wspaniałych nauczycieli oczywiście oprócz pani Złotek,(musiałem użyć nazwiska), która postanowiła zniszczyć dyrektora a przy okazji taką fajną szkołę. Pozdrawiam całe wspaniałe grono,a szczegónie panią od geografii i panią z biblioteki (nie był moimi wychowawczyniami ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...