Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To żadni strażnicy, to tylko banda oszołomów którym się marzy władza i założyli sobie organizację ze słowem "straż" w nazwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Igorku,wypad na dziki wschód,tam twoje miejsce chłopku roztropku ze słomą w butach co żywemu nie przepuści.Stosunek do zwierząt odzwierciedla poziom społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos powinien zrobić z nim tak samo jak on z tymi psami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IGOR MA RACJE - TE WSZYSTKIE STRAŻE , ANIMALSE CZY INNE PRZYGŁUPY TO BANDA PRÓBUJĄCA WYŁUDZAĆ PAŃSTWOWĄ KASĘ - OD WIELU LAT MAM PSA I WIELOKROTNIE MIAŁEM DO CZYNIENIA Z IDIOTAMI ZE STRAŻY MIEJSKIEJ - PIES W SAMOCHODZIE OKNA OTWARTE NA 10 CM - MISKA Z WODĄ - A TAKI GŁUPEK TWIERDZI , ŻE MĘCZE PSA - TO CO MAM ZROBIĆ - ZANIM WYJDĘ Z SAMOCHODU TO MAM UŚPIĆ PSA. TE WSZYSTKIE ORGANIZACJE PSEUDOEKOLOGICZNE SĄ PO TO BY WYRYWAĆ KASĘ - ZWIERZĘTA TO ONI MAJĄ GŁĘBOKO W D__IE. JAK KTO DOBRZE ZAPŁACI TO EKOLODZY ZGODĄ SIĘ NAWET NA AUTOSTRADĘ PRZEZ PUSZCZĘ BIAŁOWIESKĄ. JEST TO BANDA SZMALOWNIKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
IGOR MA RACJE - TE WSZYSTKIE STRAŻE , ANIMALSE CZY INNE PRZYGŁUPY TO BANDA PRÓBUJĄCA WYŁUDZAĆ PAŃSTWOWĄ KASĘ - OD WIELU LAT MAM PSA I WIELOKROTNIE MIAŁEM DO CZYNIENIA Z IDIOTAMI ZE STRAŻY MIEJSKIEJ - PIES W SAMOCHODZIE OKNA OTWARTE NA 10 CM - MISKA Z WODĄ - A TAKI GŁUPEK TWIERDZI , ŻE MĘCZE PSA - TO CO MAM ZROBIĆ - ZANIM WYJDĘ Z SAMOCHODU TO MAM UŚPIĆ PSA. TE WSZYSTKIE ORGANIZACJE PSEUDOEKOLOGICZNE SĄ PO TO BY WYRYWAĆ KASĘ - ZWIERZĘTA TO ONI MAJĄ GŁĘBOKO W D__IE. JAK KTO DOBRZE ZAPŁACI TO EKOLODZY ZGODĄ SIĘ NAWET NA AUTOSTRADĘ PRZEZ PUSZCZĘ BIAŁOWIESKĄ. JEST TO BANDA SZMALOWNIKÓW
Po pierwsze nie wrzeszcz na forum (czyli wyłącz caps lock). Po drugie fakt, że masz od wielu lat psa powinień Cię skłonić do zapoznania się przynajmniej w zakresie podstawowym z jego fizjologią (bo to co robisz jest niestety męczeniem psa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
IGOR MA RACJE - TE WSZYSTKIE STRAŻE , ANIMALSE CZY INNE PRZYGŁUPY TO BANDA PRÓBUJĄCA WYŁUDZAĆ PAŃSTWOWĄ KASĘ - OD WIELU LAT MAM PSA I WIELOKROTNIE MIAŁEM DO CZYNIENIA Z IDIOTAMI ZE STRAŻY MIEJSKIEJ - PIES W SAMOCHODZIE OKNA OTWARTE NA 10 CM - MISKA Z WODĄ - A TAKI GŁUPEK TWIERDZI , ŻE MĘCZE PSA - TO CO MAM ZROBIĆ - ZANIM WYJDĘ Z SAMOCHODU TO MAM UŚPIĆ PSA. TE WSZYSTKIE ORGANIZACJE PSEUDOEKOLOGICZNE SĄ PO TO BY WYRYWAĆ KASĘ - ZWIERZĘTA TO ONI MAJĄ GŁĘBOKO W D__IE. JAK KTO DOBRZE ZAPŁACI TO EKOLODZY ZGODĄ SIĘ NAWET NA AUTOSTRADĘ PRZEZ PUSZCZĘ BIAŁOWIESKĄ. JEST TO BANDA SZMALOWNIKÓW
1. Nie krzycz. 2. Zanim wezmiesz psa na przejazdzke samochodem w goracy dzien, zastanow sie czy bedziesz mogl caly czas sie nim opiekowac (a nie zostawiac w nagrzanym samochodzie). 3. Polecam zamkniecie sie w nagrzanym samochodzie stojacym w slonecznym miejscu. Zaloz nasiebie duzy foliowy worek lub plaszcz przeciwdeszczowy, ktory ograniczy perspiracje poprzez skore (psy nie moga pozbyc sie nadmiaru ciepla poprzez pocenie). Otworz sobie okno na 10 cm, postaw kubek z woda... i milych wrazen zycze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam poczucia szacunku do takich ludzi. Z drugiej strony nie wierzę, że zostanie ukarany ten pan. Nasze sądy i prowadzone dochodzenia przez policje daleko odlegają od krajów bardziej ucywilizowanych na krzywdę ziwerząt. Polska to jednak dalej zaściankowy kraj. Wystarczy przypomnieć sobie sprawę sprzed pół roku o powieszonym kocie. "Kot powiesił się sam", sprawcy nie ma. ŚMIECH NA SALI !! http://www.facebook.com/permalink.php?id=167461699966447&story_fbid=525409834156946 program TV o sprawie: http://www.imav.tv/1399/wydarzenia.html o czym mowa. Nie ma sprawiedliwości bo ino nie chce się takich spraw prowadzić. W końcu to tylko zwierze, a dla ludzi kochających AŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo często się słyszy że coś złego się dzieje ze zwierzętami w miejscowości Jabłonna CZY TAM SĄ DZIWNI LUDZIE CZY NIE ROZUMIEJĄ ŻE ZWIERZE TEŻ CZUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co zostawiliście mu tego pieska !!!! przecież wiadomo że teraz na nim będzie się ten sq.. rwiel wyżywał !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...