Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma już listy, nie ma też proboszcza

Utworzony przez katolik, 13 października 2008 o 18:04 Powrót do artykułu
Płaćcie ludziska haracz dla pana Piotrusia aby mógł dalej ujeżdżać swoje wypasione Audi!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na szacunek to trzeba zasluzyc, a nie wymagac go w kazaniu... idzcie dalej ta droga klechy, a jeszcze troche to wymrzeciez bez powolan...
0
Szacunek dla proboszczów i szacunek dla parafian. To powinno działać w obie strony. Na szacunek trzeba sobie zapracować. Mamy wiele przykładów proboszczów którzy odeszli na emerytury, nigdy nie domagali sie pieniędzy za wszystkie niewymuszone ofiary zawsze było " Bóg zapłać" bez żadnych dodatkowych żądań. Auto takiego księdza też było niewyszukane skromne nie to co teraz żądania dodatkowych składek i fura full wypaś. trochę skromności przydałoby się.
0
Jak temu Księdzu wstyd nie jest.Zapomniał o grzechach głównych.A u Niego Chciwość.Odpowiesz prze Panem, bardziej niż my, księżulku.Anna
0
Nie ma co sie przejmowac listami proboszcza.JAK CHCE PROBOSZCZ TO NIECH SOBIE WIESZA TE LISTY. WSZYSCY WYWIESZENI NA LISTACH NIE POWNNI DAWAC ZADNYCH SKLADEK. JESTEM NA LISCE TO NIE DAJE. NIE MA MNIE NA LISCIE TO DAJE CO LASKA.......WSZYSCY WIDZIMY ZE PROBOSZCZOWIE ZYJA O WIELE,WIELE.......DOSTATNIEJ NIZ PARAFIANIE. WIELU, WIELU Z NICH NIE WIE CO Z KASA ROBIC.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: