Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie masz konta na FB = Nie istniejesz

Utworzony przez jatoja, 6 lutego 2011 o 16:12 Powrót do artykułu
jakoś istnieję mimo, że nie mam konta ani na naszej klasie, ani na FB.Głupotą niektórych jest wywlekanie całej swojej prywatności na tych kontach , darmowe informacje i baza danych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak powyżej, istnieję bez konta na FB. Nie mam i mieć nie będę.
0
nie istnieję
0
Podobnie jak przedmówcy mam fece coś tam w .... Tam to mam
0
Ale jaja!!! Nie istnieję!!!
0
jatoja napisał:
jakoś istnieję mimo, że nie mam konta ani na naszej klasie, ani na FB.Głupotą niektórych jest wywlekanie całej swojej prywatności na tych kontach , darmowe informacje i baza danych.
Podzielam Twoje zdanie.
0
Może jednak jakoś to przeżyję.
0
WOW czyli likwidując konto sam się zabiłem
0
NIE MIAŁAM, NIE MAM I NIE BĘDĘ MIAŁA KONTA NA FB ANI NA NASZEJ KLASIE BO CHCĘ ŻYĆ W REALU I KONTAKTOWAĆ SIĘ Z LUDŹMI, A NIE Z OBRAZKAMI NA EKRANIE KOMPUTERA DLA MNIE TEGO TYPU PORTALE SĄ PRZEDE WSZYSTKIM TWORAMI KOMERCYJNYMI (HANDLOWANIE LUBI TO NA FB, CO ZA POMYSŁ!) ALE JEDNOCZEŚNIE POWSTAJĄ GŁÓWNIE DLA OSÓB SAMOTNYCH - PRZYJACIELE Z SIECI TWORZĄ ZŁUDZENIE PRZYNALEŻENIA DO JAKIEJŚ SPOŁECZNOŚCI WIĘC WYCHODZI NA TO, ŻE W XXI WIEK WESZLIŚMY Z JAKO BUSZUJĄCY PO SIECI SAMOTNICY I JEST SMUTEK...
0
Była nasza-klasa później Facebook a później będą inne "pierdziawki" na które społeczność i tak się zarejestruje niczym do lekarza podczas choroby , chwaląc się wakacjami a przede wszystkim swoja nieokiełznaną głupotą :-). Pozdrawiam użytkowników tych pseudo społecznych portali. Ps. dla uzależnionych :po usunięciu konta można dalej normalnie żyć a nawet lepiej :-) byłem ich niewolnikiem lecz w porę się obudziłem i nie marnuję już czasu na przeglądanie tych bzdur. Pozdrawiam
0
tylko w imię czego, pani Agnieszka Dybek wmawia niedojrzałym emocjonalnie małolato , " Nie masz konta na FB = Nie istniejesz " ? media niestety kreuję wiele , nie najmądrzejszych mód , delikatnie mówiąc, robiąc ludziom w głowach siano
0
Przeczytajcie ten artykuł (zwracam się do posiadaczy konta na facebooku) to wam szczęki opadną, co z ludźmi robi facebook! http://www.focus.pl/cywilizacja/zobacz/publikacje/jak-nas-psuje-facebog/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: