Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo!!! Piesi są sami sobie winni chodza ubrani na czarno o zmroku i myślą że są najważniejsi i wszytsko im sie należy, panowie dróg.... Potem potrącenie lamęty i płacz i oczywiście wina kierowcy bo nie zauważył!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie uogólniajmy. Nie wszyscy są takimi pieszymi i nie wszyscy kierowcy są też idealni. Kierowcom też mam wiele do zarzucenia, jestem na co dzień pieszym i nieraz już przekonałam się jakich to mamy kierowców. I nie tylko po zmroku. A to oznacza, że mam chodzić w kamizelce czy mogę mieć jakiś element odblaskowy? Przepisy tego nie regulują. A z policjantem nie zamierzam się sprzeczać, bo on powie, że powinien być większy i już.
0
Zaczną się znowu łapanki !! jak na żyda podczas okupacji !!  co za dziki kraj,jak żyć ??
0
Nie uogólniajmy. Nie wszyscy są takimi pieszymi i nie wszyscy kierowcy są też idealni. Kierowcom też mam wiele do zarzucenia, jestem na co dzień pieszym i nieraz już przekonałam się jakich to mamy kierowców. I nie tylko po zmroku. A to oznacza, że mam chodzić w kamizelce czy mogę mieć jakiś element odblaskowy? Przepisy tego nie regulują. A z policjantem nie zamierzam się sprzeczać, bo on powie, że powinien być większy i już.
 A dla mnie to ubierz się jak grabaż, leź po ulicy i miej pretensje do świata jak cię gwizdnie samochód w deszczowy wieczór.  K.....mać kamizelka kosztuje 5 zł i nikt ci głupia nie każe w niej chodzić do kościoła tylko po poboczu drogi. Pamiętaj po POBOCZU
0
tylko nakazy zakazy ,gdzie pobocza i chodniki  z chęcią  odsiedzę  te ich 500zł x  ileś tam wale kloca na komunistycze przepisy  na trasie mińsk warszawa  gdzie jest ifrastruktura  pieszy i samochód  też
0
A CO Z PRZEMĄDRYMI ROWERZYSTAMI? CZAS I O NICH POMYŚLEĆ!
0
Przepisy nie są wcale takie głupie. I tak obowiązują jedynie poza terenem zabudowanym. 
0
tylko nakazy zakazy
Jak ludzie są bezmyślni to rząd musi myśleć za nich.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: