Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kolejarz napisał:
Busy na tory !!!!!!!
Tak, żeby dowozić później pasażerów busami do Motycza? jak będą strajkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłóćcie sie plebsie... JA moim BMW X5 mam w d. wasze wiejskie busy dla snobów i biedaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IM WIĘKSZE BEZROBOCIE I BIEDNIEJSZY REGION TYM BARDZIEJ PRZEŚLADOWANI I KARANI SĄ KIEROWCY!!!! BO KASA POTRZEBNA DLA NIEROBÓW PASOŻYTÓW URZĘDASÓW I POLITYKÓW!!! A SKĄD BRAĆ JAK BIDA I BEZROBOCIE??? KOMU PODATKI PODNOSIĆ JAK I TAK MAŁO KTO PŁACI!!!! KILKU ODSTRZELIĆ BY RESZTA ZACZĘŁA MYŚLEĆ- JEDYNA ALTERNATYWA DLA LUBELSZCZYZNY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzone urzędasy zajmują się tylko utrudnianiem życia ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO NA TO KOMISJA "PRZYJAZNY GŁUPEK" SORKI "PRZYJAZNE PAŃSTWO" I JEJ SUPER MĄDRY INACZEJ ZAŁOŻYCIEL????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko jedno pytanie.Zewsząd słyszę o unijnych standardach!Jaki jest unijny standard na przejazd busem 160 km....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja boje się jeżdzic z takimi wariatami.Raz jechałem i mam dośc chodż jestem 40 letnim facetem i sam zrobiłem samochodami osob. ok 600 000 km. to tam jeżdzą idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kali napisał:
kłóćcie sie plebsie... JA moim BMW X5 mam w d. wasze wiejskie busy dla snobów i biedaków.
Na obrazku wyciętym z gazety hi hi hi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może tak w końcu szybkie połączenie kolejowe z Warszawą? Jest w planach 160 km/h ale za kilkadziesiąt lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sa przepisy że bus czy autobus może jechać 70 na godzinę. I należy to przestrzegać, a jak się komuś to nie podoba to niech załatwi aby zmienili przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ron napisał:
Jestem dumny i szczęśliwy że już od 3 lat nie mieszkam w Lublinie. Kiedyś usłyszałem ze na lubelszczyżnie ludzie są sami winni swojej biedzie! Myślę z e to prawda! Jesli komuś przeszkadzają busy, ze jeżdżą za szybko, niech poprostu nimi nie jeździ! Są przecież do wyboru brudne i obskurne wagony PKP, gdzie płącisz za pierwszą klasę a stoisz na korytarzu. Ja wybieram do Rodziców wybieram busy. Boję sie że to jednak dopiero się zaczyna, wkrótce moze sie okazać że busy w stosunku do PKS mają za tanie bilety!
Ja mieszkałem w Lublinie przez jakiś czas ale wyniosłem się 1,5 roku temu i uważam, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Ogólna beznadzieja jaka ogarnia to miasto jest nie do wytrzymania. W pełni się zgadzam z cytowanym postem. Z moich lubelskich znajomych 90 % już też nie mieszka w Lublinie, a z tego co się orientuje ci co zostali także szykują się do przeprowadzki. Nie wiem czy jest podobnie nieprzyszłościowe miasto w Polsce. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tow napisał:
może tak w końcu szybkie połączenie kolejowe z Warszawą? Jest w planach 160 km/h ale za kilkadziesiąt lat
Autobus? Zgoda. Ale BUS już może szybciej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jestes pierdołą i jedziesz jak emeryt Wiec jak nie umiesz jeździc to sie nie wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszytsko przez te korki, jakby były normalne drogi to by sie i w 2 h dojezdzało. Do tego wyjazd z WArszawy jest fatalny około 40min -60min do Zakrętu z centrum w godzinach szczytu. Masakra! ale co zrobić dróg i szybszych pociągów przez jeszcze długi czas nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeździłam na studia do Warszawy 5 lat nie moge powiedzić nic złego na temat firmy Contbus natomiast z Misurą jechałam tylko raz jeden jedyny i ostatni pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...