Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie wszystkie karetki mogą ratować ludzi

Utworzony przez joint, 19 listopada 2008 r. o 08:48 Powrót do artykułu
Prezes "Analco" jak każdy kto tam już pracował wie, że jest nieuczciwy ( a postów wyżej wynika,że nawet gramatyki nie zna). Zalega ludziom z wypłatami, ratownicy medyczni nie otrzymują wynagrodzenia po 2 miesiące, podobnie jak lekarze tam zatrudnieni i kierowcy. Są oni zbywani przez panią Ewę,która notorycznie myli się w wyliczaniu słupków z godzinami z grafików. Migają się od zapłaty za wykonaną pracę. Stan ambulatoriów jest w opłakanym stanie- psa bym tam na szczepienie nie wysłał! Pani Ewa- żona Pana prezesa (pielęgniarka bez prawa wykonywania zawodu) często na wyjazdach zgrywa Panią doktor ze słuchawkami na szyi (wyjazdy lekarskie są droższe). Te białe wozy w opłakanym stanie zwane karetkami nie maja aktualnych przeglądów rejestracyjnych, ŻADEN z nich nie ma prawa poruszać się po polskich drogach. Ale Pan Prezes zakupił sobie w Anglii najnowszy model Toyot'y na import docelowy za 200 000 zl. ( a ratownikowi za miesiąc ciężkiej pracy tj. ok 1000- 1500 zł nie ma z czego zapłacić). Ludzie kochani, to całe Analco to jedna wielka pomyłka i maszyna do oszukiwania ludzi chcących zarobić w godny sposób. Brak wypłat, opóźnienia sięgające kilku miesięcy zaległości, karetki w opłakanym stanie, ambulatoria bez podstawowych leków (bez żadnych leków) i wiecznie niedouczona z matematyki Pani Ewa nie umiejąca rachować słupków (żona Pana Prezesa, "księgowa" i Pani doktor "jak trzeba" za jednym razem). Gdzie sprawiedliwość na tym świecie? Gall Anonymouse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewo jak się daje du... lekarzom to nie znaczy że się nimi jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam karetkę transportowa dla chorych że swidnicy dnia 4.01.2019roku nazwaliśmy taka karetkę by przetransportować mamę do szpitala która potrzebuje cały czas tlenu , Pani która była z kierowcą zero pomocy moja mama już klekla bo tlenu brakowało zero pomocy i zaczęła mówić proszę nie panikowac pan który z nia byl też stanol z boku i miał wszystko w Dupie. Dowiezli do szpitala dali na wózek i sobie poszli A moja mama z bardzo ciężko choroba została sama na poczekalni i czekała na sorze A okazało się że zalewam już ja płyn w opłucnej nie życzę nikomu by tak kogoś potraktować jak śmiecia ta pani pielęgniarka tak się zachowywała jak by za karę pracowała tam przykro mi że ludzi którzy są by pomóc mają wszystko gdzieś 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...