Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to za Czasy, wszyscy piją alkohol.Szkoda że na tym wszystkim tracą dzieci, przyszłość narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy redaktorzy. Jak już coś piszecie to piszcie zgodnie, bo w dwóch artykułach o tym wypadku wystepują dwie miejscowości Chodel i Chodem. Tak też więc więcej pomyślunku a nie tylko redagowania. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siewielcu? Chodem? Co to ma być? Czy to za tego typu artykuły trzeba będzie już niedługo płacić? Świat zwariował. Przecież to jest żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...w Siewalce koło Chodla!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SIEWALCE !!! - NIE w Siewielcu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manewr cofania, to drugi najbardziej niebezpieczny manewr (pierwszy to skręt w lewo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SIEWALCE POD CHODLEM proszę piszcie poprawne nazwy miejscowości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby dziennikarz też pił alkohol ;-)) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. co robilo 3letnie dziecko o 21 pod sklepem ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W komunikacie policyjnym napisali że w Siewielcu, to znaczy że w Siewielcu. Redaktor przepisał komunikat bezmyślnie i wszystko. Nawet jakby sam zauwazył że policja się pomyliła to i tak nie śmiałby zmieniać cokolwiek, bo by mu jeszcze później informacji nie dawali z komendy i o czym wtedy redaktor by pisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ra napisał:
.. co robilo 3letnie dziecko o 21 pod sklepem ??????
Było z rodzicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
W komunikacie policyjnym napisali że w Siewielcu, to znaczy że w Siewielcu. Redaktor przepisał komunikat bezmyślnie i wszystko. Nawet jakby sam zauwazył że policja się pomyliła to i tak nie śmiałby zmieniać cokolwiek, bo by mu jeszcze później informacji nie dawali z komendy i o czym wtedy redaktor by pisał?
Bo teraz to takie "dziennikarstwo" jest. Żaden nie ruszy tyłka z za biurka.Czekają, aż naiwny czytelnik coś podrzuci na meila, najlepiej jakieś krwiste fotki. Ewentualnie "wuwuwu policja pe el" i CTRL+C CTRL+V.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mika napisał:
Bo teraz to takie "dziennikarstwo" jest. Żaden nie ruszy tyłka z za biurka.Czekają, aż naiwny czytelnik coś podrzuci na meila, najlepiej jakieś krwiste fotki. Ewentualnie "wuwuwu policja pe el" i CTRL+C CTRL+V.
zza biurka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba w Siewalce a nie w Siewielcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowe pytanie: Co o godz. 21:00 robi trzyletnie dziecko na ulicy ew. drodze? Czy wogóle można zostawić bez opieki trzyletnie dziecko na ulicy? Prawdopodobnie kierująca mazdą nie miała szans zobaczenia we wstecznym lustrku tak małej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie: kto tej pijanej, chyba notorycznie, qooorwie, dał prawo jazdy?? przecież to ślepe!! to pod rządami tuska rozdawane są prawa jazdy na prawo i lewo różnym pijakom, slepcom, paralitykom, epileptykom itd. Skutki: czytaj kronikę wypadków !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epileptyk napisał:
pytanie: kto tej pijanej, chyba notorycznie, qooorwie, dał prawo jazdy?? przecież to ślepe!! to pod rządami tuska rozdawane są prawa jazdy na prawo i lewo różnym pijakom, slepcom, paralitykom, epileptykom itd. Skutki: czytaj kronikę wypadków !!
Po co te wyzwiska i insynuacje o notorycznym pijaństwie? Nic jej nie usprawiedliwia, ale statystycznie to pijani mężczyźni są częstszymi sprawcami śmiertelnych wypadków, nie kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epileptyk napisał:
pytanie: kto tej pijanej, chyba notorycznie, qooorwie, dał prawo jazdy?? przecież to ślepe!! to pod rządami tuska rozdawane są prawa jazdy na prawo i lewo różnym pijakom, slepcom, paralitykom, epileptykom itd. Skutki: czytaj kronikę wypadków !!
Masz rację.RYŻY to samo zło co prześladuje ten kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś podać inicjały sprawcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie czy to było na przejściu dla pieszych bo nigdzie nie mogę się doczytać.Bardzo "dziękuję" za komplementy,mam prawko od zeszłego roku i nigdy nie siadam za kierownicę po alkoholu ale jak czytam takie epileptyczne wpisy to mam ochotę pozwać do sądu.Wiem jedno-strach siadać za kółko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...