Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Samoń przegrał, może wreszcie się coś zmieni na lepsze w tej gminie. Radny w Tomaszowicach też się zmienił, Tomczuk trzymał z Samoniem i przez ostatnie kilka sesji dopytywał tylko o to rondo. Wyniki wyborów dostępne są pod adresem gminy jastków, (link pod urną wyborczą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oszukujmy się, i 10 zjazdów nie pomoże tym Państwu bo zostali w tyle, w tym miejscu w Tomaszowicach nie potrzeba tylu sklepów......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd tyle szumu ? Zjazd jest jeden od drogi wojewódziej czyli generującej większy ruch. Zlikwidowany zjazd wypadał na samym rondzie i dodatkowo przebiegał po gruntach prywatnych a nie oburzonej właścicielki sklepu więc jak mógł zostać utrzymany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obniżyć ceny, wprowadzić promocje i ludzie się pojawią- dojadą nawet jednym dojazdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak właściciel wygania ludzi ze sklepu bo są za Panem Samoniem to sami sobie straty przynoszą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obniżyć ceny, wprowadzić promocje i ludzie się pojawią- dojadą nawet jednym dojazdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Szkalowanie byłego już Wójta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo jacy biedni ludzie. Chudzik i jego piękna zona kupili ten sklep za grosze w czasach jak rządził Gorczyca. Zawsze mieli małe utargi bo rozdawali darmowe piwo pijaczkp zeby głosowali na chudzika. A co do projektu to jest to droga wojewódzka i ze skargami to do rzędu niech idzie. Mam nadzieje ze zbankrutuje jak najszybciej dran jeden i oszust. Za każdym razem jak robilam tam zakupy to mnie oszukali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje Pani Chudzik mnie rozpowszechniania plotek na temat swoich klientów to może wzrośnie ich liczba.!!! A nie wymyślanie, że utrata klientów jest przez braku zjazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy p. Chudzik kupił sklep, prowadziła do niego tylko ścieżka, nie było tam żadnego wjazdu. Po jakimś czasie sam wykonał wjazdy, ale tylko jeden był zalegalizowany i uwzględniony w dokumentacji, przed rozpoczęciem budowy ronda.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani irence proponuję najpierw każdą transakcję nabijać na kasę, bo oszukiwać na podatkach jest nieładnie, sprzedaż na alkoholu na kredyt jest wykroczeniem, tak samo jak odmowa sprzedaży (wykroczenie zagrożone grzywną do 2000)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem dlaczego ten artykuł ukazał się akurat w dzienniku wschodnim a nie np w kurierze. Bo TU PRACUJE PAN WIECZERZAK A ON JEST RADNYM OD PANI KOT i dlatego łatwo Wam droga redakcjo rzucać błotem w pana Samonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macje zupełną rację nie bylo tam wiazdu jak sie Gorczycy cukrowało to wjazd powstał, to dopisywanie do zeszytu kup za dziesię a drugie dziesię będzie dopisane a jeśli jest sie po kieliszku to nawet i o trzysta procent wzrosnie dług. Pani Chudzikowa to pierwsza radiostacja w Tomaszowicach i okolicy wie dokładnie co komu przyczepić i jak kogoś oczernić ten co kupuje czy nie to cztery litery są obrobione. Dziwię się kto głosował na Chudzika że taki człowiek wszedł do rady. Omijajcie ten sklep wielkim kołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzien dobry jak sie oszukuje tak sie ma niech nie oszukuja i nie mowia o klijentach głupot  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Chudzik tak to jest jesli pie....y głupoty i obrabia d....e karzdemu kto wejdzie do sklepu to tak jest a nie szukanie braku dojazdu. Nie wiem dlaczego do tej pory nik sie nie zajoł kontrola tego sklepu picie alkocholu w sklepie. Zamknij Chudzik żone w domu i zmień swoje podejście do ludzi to klijenci sie znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz pan Chudzik będzie miał nową fuchę! Będzie robił za kierowcę nowej Pani Wójt Teresy Kot, no chyba że ona zamierza jeździć bez prawa jazdy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...