Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W chodlu dziecko wyciagnol ratownik a nie przypadkowa osoba, dziecko w wodzie bylo bez opieki doroslych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W chodlu dziecko wyciagnol ratownik a nie przypadkowa osoba, dziecko w wodzie bylo bez opieki doroslych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko wyciągneła jakaś Pani ratownik dopłynął jak już było na brzegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzepnie nam reprezentacja olimpijska w pływaniu stylem rozpaczliwym, po wychlaniu kilku flaszek! Phelps, może się czuć zagrożony!! Olimpiada w Rio de Janeiro coraz bliżej. Wszystkie medale będą dla naszych, nikt nam nie dorówna, a Phelps będzie , z trybun, bił brawo naszym reprezentantom, bo wykoszą go z finału!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
61 latek, jeżeli był pod wpływem alkoholu to jednego durnego starego  pijaka mniej, a jeżeli nie , no to szkoda chłopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogu dzięki że ten chłopiec przezył. Byłam tam ze swoimi dziećmi. Reanimacja trwała bardzo długo. Tak się modliłam... i płakałam. Chłopiec był pod opieką dziadka - TRZEŹWEGO. Jak ten pan to przeżywał to wie tylko ten kto to widział. To były sekundy, nieszczęście. Bardzo mu współczuję tego stresu. Z dziećmi tak to jest. Najważniejsze że żyje dziecko, a kto go wyciągnął to ma dobry uczynek, chwała mu za to i mało ważne czy ratownik czy nie. A. i moja koleżanka MONIKA F. - Jesteś wielka! Reanimowałaś go(wraz z innymi osobami) do końca. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur@@ Rafi byłeś tam ?! widziałeś?! nie to się nie udzielaj byłem tam i widziałem wszystko jakiś pan zaczepił o niego noga i wyciągnął go do góry od razu przypłynął ratownik i przyciągnął go do brzegu tam zaczął reanimację dziecko było z rodzicami a nie z dziadkiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdemu z nas Pan Bóg podaje swoją rękę! Nieraz zabiera do siebie i wynagradza radością rajskich ogrodów, a nieraz pozwala doświadczać ziemskich przyjemności. Nie piszcie o tragedii, bo konfliktujecie się z wola Najwyższego. Z pokorą i zrozumieniem należy patrzeć na żywot doczesny! W księdze życia mamy zapisaną tajemnicę egzystencji, a darcie szat z powodu zejścia kogokolwiek uważać należy za odstąpienie od wartości najcenniejszej będącej li tylko zaufaniem do mocy Niebios. Czynny udział w parafialnej społeczności, regularne oraz godne przystępowanie do sakramentów i dbałość o powodzenie Kościoła wśród nas jest podstawą do spokoju ducha i ciała.... Na pewno wszelkie ataki na duchownych, na instytucję kościelną w żaden sposób nie przełoży się na społeczne osiągnięcia w wielkim, jak i lokalnym zakresie! W niedzielę uczestniczymy gremialnie w mszach świętych i kontemplujemy siłę  wyższą, a nie szalejemy nad wodą, na górskim szlaku, czy w knajpie wydając pieniądze bardziej potrzebne w parafii, czy nieraz rodzinnym funduszu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...