Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto to był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździł ostrożnie. Nie wierze ze mogla to być jego wina! Poczekajmy na wyniki śledztwa (( Pokój jego duszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kto to był? [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1368798754' post='771291'] kto to był?
Motocyklista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie kto to był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
honda? ja widziałem yamahe czerwono-białą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczestnik napisał:
honda? ja widziałem yamahe czerwono-białą.
Honda czy Yamaha - jeden szajs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno jak większość jeździł przepisowo 50km/h w zabudowanym i nie wyprzedał na skrzyżowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była yamaha R1... Damian trzymaj się... [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian [*] ciężko uwierzyć, że nie żyje..... Wystarczy chwila............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian ! Na zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci. Współczucie dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damian [*] i nie honda tylko yamaha r1 szkoda chłopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z jakiej miejscowosci pochodz Damian?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek bak napisał:
a z jakiej miejscowosci pochodz Damian?
Damian Wrz. z Bełżyc....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem nadzieję że jednak to nie On bo Damian smigał R1 a jakiś baran napisał Honda....ehhhh POKÓJ JEGO DUSZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda czlowieka ale jednego deb***a mniej. "Motocyklisto patrz na licznik, spojrz dwa razy ulica to nie tor wyscigowy". RIP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu Irek, brat Damiana. Niestety to wszystko prawda, z tymże pismak pokręcił oczywiście markę motocykla. Damian miał wypadek i zginął na miejscu. Reanimowali go dość długo, ale nie przyniosło to żadnego efektu. Okoliczności wypadku bada prokuratura, ale jak dla mnie to typowy lewoskręt. Ślady na miejscu wskazują, ze nie jechał szybko - na tej drodze (pełnej zakrętów, pagórkowatej i wąskiej) po prostu się nie da szybko jechać. Pozostała po nim tylko tak niewyobrażalna pustka, że nawet nie wiem, jak to wyrazić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie widze ile szalencow z pokojem w duszy jezdzi po ulicach pzekraczajac przepisowe 50km/h, popisujac sie na tylkym kole i slalomujac miedzy samochodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do hejterów: Tam nie ma żadnych skrzyżowań z wyjątkiem dojazdów do posesji. O tym, czyja to wina, zadecyduje sąd, a nie jakiś anonim, hejtujacy ludzi w Internecie tylko za to, ze jeżdżą na motocyklach. Nie każdy motocyklista to zapier***acz. Ale niestety ci wyrabiają opinię reszcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę uwierzyć w to co się stało... Damian będzie nam Ciebie brakować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam też miałem ostatnio poważną glebę, potłuczenia i straty materialne, na szczęście nic nie połamałem sobie. I do wszystkich, którzy sądzą, że jechał szybko: spróbujcie sobie pojechać drogą na której się to stało więcej niż 40 km/h na motocyklu tego typu. Gleba gwarantowana-tyle dołów. Więc szybko nie mógł jechać. Koleżanka siostry widziała to wszystko na własne oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...