Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedrzwica Duża: Sądny dzień fermy norek

Utworzony przez ja, 15 października 2013 r. o 11:04 Powrót do artykułu
Inwestorowi, jeżeli wyrok będzie prawomocny należy się ogromne odszkodowanie. Zapłacą oczywiście mieszkańcy, więc koło się zamknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo tak mi przykro :) znowu państwo Bąk i tym podobni będą musieli wąchać zapachy tych pięknych zwierząt :P Ale co tam,oni są przyzwyczajeni to tego przecież lisie odchody gorzej śmierdziały!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może inwestor teraz zatrudni do pracy swoje tłuste sąsiadki....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, to norka mówiła że będą hodować kuny czy Kuna o norkach? Bo coś mi się ...pomisiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, super gmina do zakładania swojego wymarzonego domu:/ Ferma świń na skalę produkcyjną, teraz norki...same przyjemności!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie to jednak zaścianek i nic tego nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu norki?? POlski rząd [PSL+ PO] systematycznie realizują kosmiczny program globalnego ocieplenia klimatu a jednocześnie wprowadzają obowiązki kuriozalnego cenowo ocieplania budynków.   W tych ocieplanych POddaszach żyją sobie tysiące kun, to ciocia norki.....też piękne futerko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok niekorzystny dla inwestora a nie dla gminy...taka interpretacja wyroku przez Wójta powala na kolana, a może autorka artykułu źle napisała? Wydawało mi się, że to uchwałę RG skarżyli mieszkańcy a podpiasał ją obecny wójt jako przewodniczący RG, ale jazda , niezła ta  gmina Niedrzwica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...