Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No właśnie, ludzie nie wiedzą że woda jest skażona bo nikt nie raczył o tym powiadomić mieszkańców. Może w Gminie sobie powiedzieli ale wydaje mi się że dostawca wody, jeśli nnie zamyka dopływu wody, musi powiadomić odbiorców o skażeniu. A tu nic. Dowiaduję się od znajomych z Lublina że woda skażona. Granda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci u których woda jest skażona wiedzą a raczej powinni bo sama widziałam że wiszą ogłoszenia i prawie każdy o tym mówi. Ja dowiedziałam sie o 15 z minutami. A aktualne wiadomości są na stronie gminy. Jedni mogą nie wiedzieć a inni wiedzą a i tak piją bo nie zdaja sobie sprawy z zagrozenia. Nawet w tej chwili jeżdżą strażacy i rozwożą wode..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak slow na to co sie dzieje w NIEDRZWICY,kazdy robi co chce a inni musza to znosic.Jak tak wogole mozna to jes chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 40 lat nie widziałem żadnej kontroli szczelnosci zbiorników bezodpływowych w Niedrzwicy, nie wspomnę już o tym, że wielu ma na stałe zamontowane pompy przy szambach, może WSS-E zainteresuje się tym problemem wreszcie, a może nie ma ochoty bo trzeba by było tzw. niedrzwicką elita przede wszystkim się "zająć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki nie zostanie ukończona sieć kanalizacyjna, nie ma szans na poprawę, no ale końca jakos nie widać, a ludzie już wpuszczają (nazwijmy rzecz po imieniu) - gówna do kanałów i to wszystko idzie do ziemi, a władze gminy szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech. Tak to juz jest z ziemniakami. Najpierw wywalaja szamba na pola zeby zaoszczedzic tych pare groszy, a potem jęczą że woda do picia sie nie nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie że strażacy rozwożą pitną wodę. Jeszcze ich nie widziałem w pobliżu swojego domu. Urząd Gminy za to uprawia propagandę medialną, że coś się dzieje i jaki jest zapracowany likwidowaniem skażenia i niesieniem pomocy ludności. W Urzędzie Gminy powołano nawet "ANONIMOWY" sztab kryzysowy, który bombarduje na stronie internetowej gminy komunikatami o badaniach wody, o hydrantach (zamykanych i otwieranych), o zasadach korzystania z wody i jej oszczędzaniu, etc... Przyznam szczerze, że pomoc ludności w czasie awarii wodociągu w 2008 r. lepiej była zorganizowana niż obecnie. Były podane orientacyjne godziny zaopatrzenia ludności w wodę i nie reglamentowano jej, jak to się obecnie dzieje. Gdzie byli wcześniej lekarze, którzy nie alarmowali o dolegliwościach pacjentów naszej pięknej miejscowości? Skażoną wodę mieszkańcy pili dużo wcześniej, bowiem 20 czerwca pobrano próbki do badań, a wodociąg zamknięto 22 czerwca br. Kiedy wójt uruchomi oczyszczalnię ścieków. Jakoś ślamazarnie mu to idzie. Oczyszczalnię zbudowano w ciągu 6 miesięcy, a obecna władza oddaje ją do użytku też już pół roku. Poprzedni Wójt za to tempo byłby już dawno rozliczony przez obecnych włodarzy gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarz co do rozwożenia wody jest z palca wyssany. Raz dziennie rozwożona jest woda przez strażaków i wystarczy wyjść z czymś w co można tą wodę nalać i się ma...trzeba poinformować gdzie woda jest potrzebna a przyjadą bo nie są wróżkami żeby wiedzieć gdzie akurat powinni pojechać, tym bardziej że jest sporo ludzi ale trzeba chociaż tyłkiem ruszyć a nie liczyć na gotowe. Teren obszerny a pomocy mało więc wolniej się to odbywa, ale nie zostaliśmy bez wody. A takie wieczne narzekanie już się robi nudne i niech się ludzie sami zastanowią co robią a nie tylko narzekać i narzekać!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...