Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo na gaz to się robi kuchenki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo na gaz to się robi kuchenki...
Które też mogą wybuchnąć .... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej,mądrale od kuchenek,lepiej pilnujcie swoich piecyków w łazience
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Fijołem ma nieaktualne informacje-utrudnienia w ruchu są cały czas, a jest godzina 14:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowanym zycze zdrowia i oby szybko odbudowali zaklad dobry zaklad 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diesel jest do traktorów, koparek i ciężarówek. Gaz do kuchenek i zapalniczek. Prosta zasada. Współczuć trzeba tym ludziom. Oby byli zdrowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowanym zycze zdrowia i oby szybko odbudowali zaklad dobry zaklad 
Chyba BYŁ dobry zakład.... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co wybuchło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ktoś przyjechał z nieszczelną instalacją i gaz zebrał się w kanale. To wiem od kolegi który mieszka w tej okolicy. I pewnie magik wszedł do kanału z papierosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auta na gaz są dla prymitywnych dusigroszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie obsługuje się instalacje LPG nie może być kanału, podobnie jak w garażach gdzie parkuje się samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto wydaje zezwolenia na prowadzenie takich warsztatów w osiedlach domów jednorodzinnych. Podobnych miejsc jest sporo w samym Lublinie i okolicach. Chyba jakieś wymogi taki warsztat powinien spełniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie obsługuje się instalacje LPG nie może być kanału, podobnie jak w garażach gdzie parkuje się samochody.
To jak zamontować rurki gazowe w podwoziu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W "GAZIE" jest wolna amerykanka: legalizacja butli, wymaga jej wyjęcia. Po tym, każdy ma ją montować sam, bo majster nie ma czasu (dodatkowa opłata). Zupełnie nie rozumiem takiego przepisu. Każdy, każdy - nie zrobi tego dobrze i dlatego gaz się ulatnia, wybucha po zmieszaniu z powietrzem. Już w Lublinie dwóch poszło, za nieszczelną LPG  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak zamontować rurki gazowe w podwoziu?
Na podnośniku warsztatowym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auta na gaz są dla prymitywnych dusigroszy.
Złodziej się odezwał, bizmesmen od siedmiu boleści, daj ludziom zarobić to nie będą na oparach jeżdzić,Cep jesteś. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie obsługuje się instalacje LPG nie może być kanału, podobnie jak w garażach gdzie parkuje się samochody.
Podaj mi jakiś paragraf ustawę że tak jest jak twierdzisz. Podeprzej się czymś , bo jeśli nie masz czym , to jesteś fantastą. Uwierzę jak mi przedstawisz fakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może być kanał, ale musi mieć wentylację i czujnik stężenie gazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auta na gaz są dla prymitywnych dusigroszy.
sam jesteś prymitywny biznesmenie pieprzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ktoś przyjechał z nieszczelną instalacją i gaz zebrał się w kanale. To wiem od kolegi który mieszka w tej okolicy. I pewnie magik wszedł do kanału z papierosem.
nie wiesz, nie zmyślaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...