Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedrzwica Duża: Zderzenie volkswagena z motocyklem

Utworzony przez ja, 5 października 2010 o 07:22 Powrót do artykułu
nie nazywajcie motodresow motocyklistami!!! 17 lat to chyba troche za malo na motocykliste
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1.gdzie jest napisane w tekście, że miał 17 lat????? 2.kierowca samochodu spowodował wypadek i oddalił się z miejsca nie udzielając pomocy - 99,99% pijany!!!! Kierowca samochodu powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa!!!!
0
Jak relacjonuje nasza Czytelniczka, na motocyklu jechało dwóch siedemnastoletnich chłopców. tutaj jest napisane
0
Fakt, nie zauważyłem. Szkoda, że zauważyła ile mają lat chłopcy a nie gdzie się oddalił kierujący który uciekł z miejsca. pozdro
0
Jak zwykle jak poszkodawany motocyklista to na forum cisza, a jak jest odwrotnie to od razu 300 komentarzy w 5 minut! hipokryci! a tak nawiasem mówiąć kierowcy puszek to wyjatkowe palanty - jechałam jako plecak w ostatnia niedziele z toru zemborzyce - 2 razy o mało nie zostaliśmy potrąceni w momencie kiedy jadac swoim pasem unikaliśmy potrąceń przez kretynów którzy przy zmianie pasa nie patrzyli w lusterka ..
0
Z tego co mi wiadomo, to kierowca samochodu uciekl z miejsca wypadku do wlasnego domu ponieważ zdarzenie mialo miejsce okolo 150m od miejsca jego zamieszkania...
0
tak dokładnie a nie dość że zwiał to do tego był pijany
0
Trzymajcie się Adi i Czaruś jesteśmy z Wami
0
Czarka nie znam ale Adriana tak, szkoda chlopaka... Jeden kretyn zmarnował życie chłopakom przed którymi świat stał otworem...:(
0
ku*** zamiast pomóc im to spier***ił;/ Czarek zdrowiej! mielismy pic niedługo:(
0
To prawda, wypadek spowodował pijany kierowca, który mieszka b. blisko miejsca zdarzenie. Nawet nie zainteresował się poszkodowanymi, natychmiast uciekł!!! Brak słów...
0
a wiecie jaki jest ich obecny stan zdrowia??
0
chyba nieprzytomni dalej;/
0
Boze... Masakra... A co w koncu z nimi dokladnie?? Diagnoza jaka???????
0
We łbie się nie mieści!!! Jak można być takim sk*** i zwalić z miejsca wypadku!!!! Przez kogoś takiego nasi koledzy walczą o życie!!! W czwartek jest za nich msza o 17 w Niedrzwicy Dużej
0
ja słyszałem od kolegi,że jeden ma złamanie kręgosłupa w trzech miejscach ,krwiaki na mózgu i leży w śpiączce w szpitalu. Nie wiadomo czy wyjdzie z tego , drugi natomiast ma krwiaka na mózgu ale jest szansa , że będzie jeszcze chodził . Pozdrowienia dla mieszkańców niedrzwicy
0
K...a co za kretyn spowodował tak straszny wypadek i ucieka z miejsca zdarzenia!!! Ja osobiscje znałem CZERKA I ADRIANa byli zawsze usmiechnieci itp,ale jeden deb*** zminił ich dotychczasowe życje w piekło!!! chłopaki weracajcie do ZDROWIA!!!
0
Cezary i Adrian wracajcie do zdrowia a tego sk***wiela co uciekł na dożywocie do kryminału
0
brak słów... trudno w to uwierzyc , że to własnie ich spotkało! (((((((((((((((((((((((( cos strasznego!!!!! Adi to kumpel nie z tej ziemi i ma z tego wyjsc nie widze innej opcji!! Ma byc dobrze z Adiśkiem i Czarkiem. a Wy moze jak nic nie wiecie to nie piszcie głupot, ok? bo pomyslcie jakby to ktos z waszych przyjaciół, rodziny, ktos z kim jestescie bardzo zwiazani, postawcie sie tez w takiej sytuacji łatwo jest pisac o kims a jesli wam by sie to przytrafiło, tak jak pisze komus z rodziny...nikomu tego nie zycze, ale pomyślcie. teraz aby MUSI BYC DOBRZE!!!!!!! MUSI!!!
0
A to sku***el ten kierowca życia nie będzie miał w niedrzwicy pewnie.. Słuchajcie Adrian jak ma na nazwisko bo ja go kojarze ale nie pamiętam nazwiska i jak to ten o którego mi chodzi to Boże...
0
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: