Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedrzwica Duża: Zderzenie volkswagena z motocyklem

Utworzony przez ja, 5 października 2010 r. o 07:22 Powrót do artykułu
jeśli nikt gówniarzom by nie dał motocykla to by się to nie wydarzyło wina dorosłych i pijanego kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie mogę w to uwierzyc... ;'((( Adiś wracaj do zdrowia, wracaj do nas!!!! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie ten jednak Adrian, aczkolwiek kojarzę go. Ambroha na niego wołali chyba??. a ten drugi to kto to był? i co z nimi wogóle przeżyją wszystko ok będzie z nimi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Lasuś przypier***ił za bardzo w któryś ze swoich motorków? który rozjebał CeBre? czy Suzuke? ku*** szkoda ich ale to przez głupote ich i ich starych. sam bylem po wypadku tylko że samochodowym przezylem jedyny ze 3 i wiem cos o tym takze nie mówić co ja wiem o zyciu itp!! i że nie mam szacunku. wiem jak to jest przy prawie 200 w coś przyjebać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fakt ze to przez glupote ale nie jego wina bo koles osobówka mu wymusil ;/ aa tak apropo mial Suzuki i Kawasaki ;/ Miejmy nadzieje ze wszystko bedzie jak najlepiej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kawasaki to szybki motor zajebiście szybki suzuki też. gościo gust ma dobry tylko oleju w głowie mało... i który rozpier***ił? zyją oni wogole co z nimi? zdrowo sypali skoro tak się użądzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy to czytacie? Kierowca WYMUSIŁ pierwszenstwo,SPOWODOWAŁ WYPADEK, po czym UCIEKŁ z miejsca zdarzenia; nawet nie probował udzielić pomocy; a wszyscy jednym chórem krzyczą że to tylko i wyłącznie wina tego młodziaka, bo szybko jechał. Radzę sobie drodzy samochodziarze przypomnieć dzień wczorajszy za kółkiem i zadać sobie szczere pytanie: ile razy, ja, codziennie przekraczam prędkość i o ile tę prędkość przekraczam. Już nawet nie mowie nic o ogladaniu sie w lusterka wsteczne, czy też o tym jak często, chamsko i na przekór, z zawiści chyba typowo polskiej, kierowcy samochodów potrafią zajechać drogę motocyklowi. To WINA idioty JADĄCEGO SAMOCHODEM, najprawdopodobniej jeszcze pijanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMOCHODZIARZE- dobry jesteś.. czym jeździsz? kingway, keeway, rometem? co ty wiesz co sie dzieje przy 150 czy nawet 100 jak nigdy tyle nie jechałeś.. nie chce Ci nawrzucac bo to jest przykre ja z kolegami w bmw sie rozjebalismy przy 190. widzisz za szybko jechal jak by sypał te 100 to by złapał orient i cos zrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broży i Czarek wracać szybko do zdrowia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA RÓWNIEŻ JESTEM KIEROWCA SAMOCHODU I WIEM JAK JEZDZĄ MOTOCYKLIŚCI SZKODA CHŁOPAKOW ALE KTO DAŁ IM MOTOR PO DRUGIE WIEM ZE GDYBY JECHALI WOLNIE TO NIEDOSZLO BY DO TEGO A KIEROWCA SAMOCHODU POPROSTU MÓGŁ ICH NIE WIDZIEĆ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i ich nie widział ale kto wie skoro był pijany i spie***lił... szkoda chłopaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto bierze w powyższych postach w obronę nietrzeźwego kierowcę, który spowodował wypadek i każdy, kto próbuje zrzucić część winy na motocyklistę, powinien iść do więzienia razem z nim (z kierowcą VW). Druga sprawa jest taka, że zdarzenie miało miejsce POZA terenem zabudowanym, gdzie nie ma ograniczenia 50 km/h, tak więc WOLNO im było jechać szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co znaczy szybciej? napewno nie ponad 100 a nikt niewie czy był pijany i dlaczego uciekł wiec zastanów sie co piszesz po drugie klaniaja sie zasady ruchu drogowego bo tam jest ograniczenie do 70 a nie 100 i zawalanie winy na kierowce niejest fer bo chłopaki tez śa winni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adrian ma na nazwisko Adamczyk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha kierowca był trzeźwy! na 10000% i była to wina tych łebków jechali z za dużą prędkością to jest informacja potwierdzona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
jeśli nikt gówniarzom by nie dał motocykla to by się to nie wydarzyło wina dorosłych i pijanego kierowcy
czy pani wie co pisze, jagby nie patrzyc to kierowca samochodu spowodował ten tragiczny wypadek a nie onie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobra spowodował ale oni sa bez winy też. był trzeźwy także orientował co sie dzieje.. oni jechali szybko i nie wyrobili.. co ich tak bronicie? dobra jest tragedia wasi koledzy itp. ale nie brońcie ich bo piszecie jakby to nie była wogole ich wina.. po 1 bez prawka żaden, po 2 jechali szybko, bardzo szybko i tak sie skonczylo.. co 17 letni łeb moze wiedziec o zyciu.. siad i opór co z tego że jechał tym motorem ponad 200 spokojnie jak przy podejrzewam 120 nie umiał zaradzic tragedii.. i nie piszcie ze ja jestem jakis pseudo super expert i wogole ze nie znam sie bo taka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE ~MrZenith~ wiesz co gadasz???!!!! zastanów się za nim palniesz kolejną głupotę!!!!!!! kierowca był pijany i to w 100% !!!! i nie nazywaj ich łebkami!! bo to normalni nastolatkowie!!! pewnie nawet nie wiesz co się dokładnie stało więc się nie wypowiadaj!!!! Trzeba było tam być i to zobaczyć!!!! a wina leży po stronie kierowcy vw który zwiał z miejsca wypadku!!!!!!! ale i niestety po stronie rodziców którzy ich puścili (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie jechali jak błędnie twierdzisz 200 tylko 90!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...