Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niejasne jak wiadukt na al. Witosa

Utworzony przez Pyatjnik, 17 października 2009 o 19:26 Powrót do artykułu
Bedzie errata do tej "lobbystow" listy http://tnij.org/lobbysci ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy może ktoś podsumować wszystkie wpadki afery i marnotrawstwa Wasilewskiego i jego POmocników? Myślę że można by nimi zapełnić cała stronę internetowa i ogłosić plebiscyt lub rekord Ginesa. Ile ich może być? codziennie jak wezmę gazetę to widzę kolejną wpadkę. A ile ich jeszcze ukrywa się przed prasą? Wpisujmy porażki aquaparku, stadionu, orlików, tunelu ... Niech lista się zapełnia ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Dlaczego miasto postanowiło mu pomóc?" - od kiedy "miasto' jest osobą żyjącą o o czymś decyduje? Pomógł ten pan, ta pani, to oni wydali decyzję - jeżeli błędną, wtedy to oni powinni być ścigani. Pisanie "miasto" to taki komunistyczny styl - w domyśle - nie ma winnych, bo decyzję wydał "urząd".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NMądra maksyma : "nie pchaj sie na afisz - jesli nie potrafisz...." Tak tak panie prezydencie!!! Dał sie pan podprowadzić swoim zausznikom. A swoją droigą który z zastępców pana Wasilewskiego odpowiadał ostatnio za inwestycje miejskie??????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Kontrolerzy RIO nie uznali tej linii obrony, bo przy trybie z wolnej ręki magistrat powinien sporządzić odpowiednie protokoły, oszacować wartość zamówienia, umieścić ogłoszenie w Biuletynie Zamówień Publicznych i powiadomić prezesa Urzędu Zamówień Publicznych" - BZDURA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lol - poczytaj kolego trochę przepisów, a potem się wypowiadaj :/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiadukt mieści się w koncepcji komunikacyjnej dla tej części miasta, gdyby nie znalazł się inwestor - władze Lublina i tak byłyby zmuszone wyłożyć pieniądze, a więc w dalszym ciągu nie ma podstaw by twierdzić, że pieniądze wydano bez uzasadnienia. Pani dyr Morow "tłumaczy się" jak potłuczona i w dużej mierze jest odpowiedzialna za całe nieporozumienie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
najgorsze jest to, że nikt nie jest w stanie wycenić, za co zapłacił wasilewski, bo nie ma na to żadnych papierów, a może zamiast 6 mln należało zapłacić 2 mln? podobnie jest z wieloma innymi dziwnymi usługami w Urzędzie , szkoda że kontrola tego nie widzi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe ile dostał Wasil?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: