Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hanna Gronkiewicz-Walc kiedy była jeszcze prezesem NBP w 1998 roku mówiła, że Polacy ciągle za mało oszczędzają, ja się zgadzam z Panią prezes, to stwierdzenie jest stale aktualne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecie swiatło PO i PSL zondzu nami a je tak dobrze mowio w tvn i wszedzie, ze dobrobyt je, złoty okres Polski od Chrobrego najlepszy, bronek prezydet i kopaczka ciezko pracuju dla nas i swiatłe wyborce ich wybieraju, to czego je tak złe ze bida w Polsce? Wy mundre z wyborczy i tvn napiszta cos bo nie wiem co mum myslec, ino szybko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje 40lat moja pensja to1700do reki mieszkam w krasniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to prawda...pierwsze co,to się opłaca rachunki - czynsz, światło,gaz,woda - to kosztuje, oczywiście na to idzie sporo pensji. Potem kupuje się jedzenie, czy chemię. O ubraniach czy kosmetykach nawet nie mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy odkładają pieniążki.. Na wyjazd za granicę kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...