Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemce: 18-latek wjechał w ciężarówkę

Utworzony przez Gość, 12 września 2009 o 11:51 Powrót do artykułu
Dobrze, że w ciężarówkę, a nie na przejściu w matkę z dzieckiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to za "mężczyźni" ja się pytam !? Nieodpowiedzialni gówniarze!
0
Baju baju jednemu nic nie jest drugi nie wiem cy przeżyje lub czy jeszcze żyje drodzy dziennikaże weście się solidniej przyłuszcie do roboty.
0
"nn" zrobić tyle byków w jednym zdaniu to naprawdę trzeba mieć talent!!! Szacuneczek dla Ciebie.
0
tak świętowali kolegi 18 urodziny pasazer jest juz po 2 operacjach czaszki teoretycznie stan krytyczny
0
nie wiesz jak było, więc sie nie wypowiadaj proszę Cie bardzo...
0
Zgadzam się z kkk-jak nie wiecie jak było to nie piszcie głupot dobra?a najlepiej się wogóle nie wypowiadajcie....a jesli chodzi o nn to ten drugi jeszcze żyje ale jego stan jest bardzo ciężki....a temu co niby nic nie jest to jednak ma teraz zrytą psychike juz do końca życia...zrobili głupotę ale oboje tak naprawde już za to srogo zapłacili...więc zejdźcie z nich obu ludzie dobra?
0
Wiecie coś więcej w tej sprawie?? W jakim stanie jest pasazer? Kierowaca był pijany czy tylko pod wpływem alkoholu (różnica w ilości alkoholu)? Była już jakaś sprawa? Jakie oskarżenia zostały postawione? Co mu może grozić? Więzenie czy tylko zawiasy?? A tak w ogóle to skąd macie takie dokładne informacje? Jesteście znajomymi tych chłopaków?
0
Pasażer nie żyje.. zmarł w piątek .. [*[*]*]
0
Tak w ogole to co was to wszystko tak obchodzi. Macie swoje sprawy to sie nimi zajmicie ! A nie dopytujecie sie spraw ktore was nie dotycza. Dajcie sobie spokoj ;/
0
nick napisał:
Tak w ogole to co was to wszystko tak obchodzi. Macie swoje sprawy to sie nimi zajmicie ! A nie dopytujecie sie spraw ktore was nie dotycza. Dajcie sobie spokoj ;/
Równie dobrze można skwitować, że nas nic nie powinno interesować. Zamieszki w chinach -> nie dotyczy nas więc mamy się nie interesować. Tsunami w Tajlandii -> nie dotyczy nas więc mamy się nie interesować. Nie mam złych intencji więc nie ma powodu być agresywnym. Uważam, że ten wypadek to wielka strata, jeden chłopak zmarł(może to nie prawda) a drugi ma pewnie poważny uraz psychiczny z którym będzie musiał żyć do końca życia
0
Ludzie to jest osobista tragedia, co Was obchodzi dwóch chłopaków których nie znaliście? te wszystkie ploty są denerwujące.
0
OK. Akurat ten co zmarł mieszkał niedaleko mnie, kierowca podobno jest z Prawiednik koło Lublina (nie znałem ich), ale nie żal mi ich (szkoda jedynie rodziny zmarłego). Mają za swoje: !!!!nie jeździ się po pijaku (dobrze że uderzył w tira, a jakby poszedł na "czołówkę" z jakimś osobowym, mogłoby być więcej osób śmiertelnych!!!! Co z tego, że mają po 18 lat, szkoda ich bo są młodzi? Dorosłość to odpowiedzialność! A nie samowolka. Ten kierowca to powinien pójść za kratki na dobrych kilka lat. Sam mam 21 lat, ale mam inne podejście do jazdy samochodem. Jak się pije to się nie jedzie. Kolegów też można powstrzymać przed jazdą a nie się przyglądać. Wsiadł z pijanym to się przejechał...odbył ostatnią podróż.... A kierowcy życzę ładnych paru lat w pierdlu...niech będzie to przestrogą dla innych gówniarzy, którzy nie myślą przed tylko dopiero po fakcie....
0
Gość napisał:
OK. Akurat ten co zmarł mieszkał niedaleko mnie, kierowca podobno jest z Prawiednik koło Lublina (nie znałem ich), ale nie żal mi ich (szkoda jedynie rodziny zmarłego). Mają za swoje: !!!!nie jeździ się po pijaku (dobrze że uderzył w tira, a jakby poszedł na "czołówkę" z jakimś osobowym, mogłoby być więcej osób śmiertelnych!!!! Co z tego, że mają po 18 lat, szkoda ich bo są młodzi? Dorosłość to odpowiedzialność! A nie samowolka. Ten kierowca to powinien pójść za kratki na dobrych kilka lat. Sam mam 21 lat, ale mam inne podejście do jazdy samochodem. Jak się pije to się nie jedzie. Kolegów też można powstrzymać przed jazdą a nie się przyglądać. Wsiadł z pijanym to się przejechał...odbył ostatnią podróż.... A kierowcy życzę ładnych paru lat w pierdlu...niech będzie to przestrogą dla innych gówniarzy, którzy nie myślą przed tylko dopiero po fakcie....
gratuluje podejścia do życia... jak masz 21 lat i jesteś taki mądry to powinieneś wiedzieć, ze nie wszystko na świecie jest czarne albo białe. Wszyscy popełniamy głupstwa, ale nie każdy musi płacić za nie tak wysoką cenę jak oni. Naprawdę żal mi ciebie i innych ludzi twojego pokroju, którzy mają tak wąski punkt widzenia na wszystko...
0
Gość napisał:
gratuluje podejścia do życia... jak masz 21 lat i jesteś taki mądry to powinieneś wiedzieć, ze nie wszystko na świecie jest czarne albo białe. Wszyscy popełniamy głupstwa, ale nie każdy musi płacić za nie tak wysoką cenę jak oni. Naprawdę żal mi ciebie i innych ludzi twojego pokroju, którzy mają tak wąski punkt widzenia na wszystko...
Ciekawe czy pisałbyś to samo gdyby ten pijany gówniarz nie uderzył w tira tylko czołowo zderzył się z samochodem którym jechała Twoja żona/mąż/syn/córka/ojciec/matka i ktoś z Twoich najbliższych by zginął. Kogo byś obwiniał? Boga? Może najbliższych, że właśnie wtedy tamtędy jechali? Czy tego małoletniego zabójcę? Właśnie takie zdarzenia najwięcej uczą, teraz jestem pewny, że dużo znajomych tego co zginął już nie pojedzie po alkoholu. Tyle....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: