Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na pewno ten człowiek potrzebował pomocy, rozmowy ale gdyby naprawdę chciał się zabić, zrobiłby to od razu bez telefonu na policję
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jolka napisał:
Na pewno ten człowiek potrzebował pomocy, rozmowy ale gdyby naprawdę chciał się zabić, zrobiłby to od razu bez telefonu na policję
To chyba oczywiste? I nie potrzebowal a potrzebuje pomocy psychologa.
0
Trzeba było nie ratować słabego śmiecia, nie szanującego życia.
0
Lubelak1 napisał:
Zamilcz idioto jak nie masz nic mądrego do powiedzenia!
0
brawo Pawelec - nie olałeś !
0
ewidentnie czekał z powieszeniem az ktos blizej będzie.... miedzy telefonem a powieszeniem sie mineło duzo czasu [dowiedzenie sie przez gline kim jest dzwoniacy, gdzie mieszka, udanie sie do jego mieszkania i pojscie w las] chciał tylko zwrocic na siebie uwage
0
Lubelak1 napisał:
uważaj co mówisz nie tacy jak ty się wieszały
0
Lubelak1 napisał:
Co ty pier.. i jeszcze ten nik- lubelak1- załóżę się że nie jesteś nawet z Lublinka!! Palant!
0
ehh czasami ja mysle o tym samym co ten czlowiek, zycie mnie meczy
0
39461C napisał:
ewidentnie czekał z powieszeniem az ktos blizej będzie.... miedzy telefonem a powieszeniem sie mineło duzo czasu [dowiedzenie sie przez gline kim jest dzwoniacy, gdzie mieszka, udanie sie do jego mieszkania i pojscie w las] chciał tylko zwrocic na siebie uwage
I o to chodzi, on szukał pomocy i dziękować, że w porę ją otrzymał. A ty lepiej się nie wypowiadaj, bo głupoty pleść nie przystoi - wiem, że jestem zbyt delikatny w stosunku do ciebie, ale cóż, moja strata.
0
ja tez o tym myslałam:( duzo razy,ale jakoś nie mam odwagi teo zrobic:( zycie jest poje***e!
0
Gość napisał:
ja tez o tym myslałam:( duzo razy,ale jakoś nie mam odwagi teo zrobic:( zycie jest poje***e!
samobójstwa popełniają tchórze. to my jesteśmy reżyserami własnego życia- ono jest piękne , kłopoty mijają, a życie się toczy dalej. Nie poddawaj się.Powodzenia.
0
Gość napisał:
Posłuchaj i uśmiechnij się. http://www.youtube.com/watch?v=uQuU6RxGzqs...feature=related
0
moim zdaniem powinno sie takie rzeczy ucywilizować tak jak próbuje sie to zrobić z eutanazją... jeśli kogoś życie męczy to nie ma z niego żadnego pożytku, męczy siebie i otoczenie, rodzinę, dzieci... i taki człowiek już się nie zmieni, on po prostu zna sibie na wylot, swoje wady, które doprowadzają go do tego stanu i wie że jest za słaby by z nimi walczyć, nawet jeśli dobrnie, jak to piszecie "przy pomocy" do sędziwego wieku to wcześniej czy później przyjdzie myśl, że nie warto było zwracać na siebie uwagi i zawracać głowę osobom trzecim... robienie takich przedstawień uważam za bezsens... można godnie i bez wstydu dla rodziny, tak żeby to był wypadek na przykład pójść w góry wysoko przy złej pogodzie i sie poślizgnąć, zasłabnąć w aucie i rąbnąć w solidny mur na zakręcie... a gdy by było to ucywilizowane jak eutanazja to można by jeszcze organy zdrowe rozdać potrzebującym - masz przyjacielu, ty to lepiej wykorzystasz
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: