Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemce: Wpadł, bo zrobił sobie zdjęcie na plantacji konopi

Utworzony przez kw, 15 października 2010 r. o 13:38 Powrót do artykułu
Konopie jak widać odmóżdżają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha to się nazywa mieć pecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech ktoś powie że konopie nic nie szkodzą na głowę.Zafajdani obrońcy konopi ze zlasowanym mózgiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni KŁAMIE hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamiętacie wczesne lata '90, gdy zioło palili tylko wtajemniczeni, a drechy, złodziejaszki i cały ten plugawy szlam o nim nie wiedział? Wtedy joint był smakiem wolności.. dziś jak widać degeneratom zastępuje wódkę. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no może w końcu ktoś zajmie się tym deb***em i zrobi z nim porządek bo matka z ojcem są nie wydolni wychowawczo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież ktoś to musi ku*** hodować. Bo inaczej nie było by co palić. Jestem za legalizacją i poieram moich kolegów. JP HWDP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie dajcie spokój. gdyby zlegalizowali marihuane to po roku juz by nikt nie chciał jej palić. -.- a je***e suki jeżdża i tylko patrza czy ktos nie ma przy sobie. zróbcie konkretna olewke na to, to przestaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No napisał:
No przecież ktoś to musi ku*** hodować. Bo inaczej nie było by co palić. Jestem za legalizacją i poieram moich kolegów. JP HWDP
hodowla to jedno, ale włamania i kradzieże to drugie, wg mnie ci złapani powinni dostać tak z 10 lat. Gnojki jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sus napisał:
no może w końcu ktoś zajmie się tym deb***em i zrobi z nim porządek bo matka z ojcem są nie wydolni wychowawczo!!!
noobie nie obrażaj mojej rodziny wychowali go lepiej niż ciebie a jak taki mądry ciekawe czy ty nie masz nic na sumieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...