Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niezwykłe przypadki Krzysztofa Łątki

Utworzony przez ~lublinianin~, 9 kwietnia 2009 r. o 07:58 Powrót do artykułu
typowy artykuł pisany przez dobrego PR'owca na zlecenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"karierowicz głodny władzy" - stawiam na tą opcję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie takich powinno sie natychmiast wywalac aby nie psli opinni innych nawet taką panią wnuk o ktorej sie bardzo duzo slyszy jak traktuje z ironnią lubliniakow niech pojedzie do siebie bo chyba nie pochodzi z lublina i tam wedlug nastrojow traktuje lubliniakow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech CBA sprawdzi czy na konto Pana autora artykułu nie wpłacił jakiś student czy emeryt, który chce być zatrudniony w Urzędzie Miasta. A teraz na poważnie: Krzynio zawsze lubił blichtr i kaskę. Pamiętam jak przed kampanią Pana Prezydenta mówił że to on będzie tak naprawdę rządził miastem i zbuduje nowy układ towarzyski który będzie przez lata rządził tą dziurą". Nie wiem co bierze Krzynio i jego Pryncypał z Biłgoraja ale powinni zmienić dilera lub brać połowę bo odbije im się to na zdrowiu. Pozdrawiam całą sektę z Samorządu studenckiego pracującą w UM i spółkach komunalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE NIECH NA TEMAT WSPÓŁPRACY Z KRZYSKIEM WYPOWIADAJĄ SIE CI KTÓRZY Z NIM WSPÓŁPRACUJĄ? PRZYNAJMNIEJ KOMENTARZE BĘDĄ WTEDY OBIEKTYWNE!PRACA Z TAKIM KOMPETENTNYM I MADRYM CZLOWIEKIEM TO SAMA PRZYJEMNOSC. I NIGDY NIE JEST TAK,ZE NIE MOZNA PRZEKONAC GO DO SWOICH RACJI! BO ON JAK MAŁO KTO POTRAFI SŁUCHAĆ!!!!! A TYCH KTORZY PISZA DURNE KOMENTARZE POPROSTU ZŻERA ZAZDROŚĆ!!! DZIWIE SIE ŻE LUDZIE WIERZA PLOTKOM ZAMIAST PATRZEC NA TO CO ŁĄTKA ZROBIŁ W UM LUBLIN. ROZBIŁ STARA URZĘDNICZA SKORUPĘ PRZEZ CO URZAD STAŁ SIĘ LEPSZY I NOWOCZESNIEJSZY!!!! I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
różowa - chyba nie wiesz co piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slyszałem, że zdolności w zakresie polityki pan Łątka wyssał z mlekiem... palikota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa Polska mentalność, komuś coś wychodzi, ktoś jest zdolny, ma cele i zaczyna je osiągać.... trzeba go opluć na pewno się lepiej poczujecie, ale jeśli się lepiej poczujecie to plujcie dalej, jemu to i tak nie zaszkodzi..... pozdro zawistniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu nie chodzi o psioczenie i mentalność, że komuś się powodzi i zazdrość.. mamy prawo komentować pracę tego Pana jak i innych, bo to my ich wybraliśmy i my na nich płacimy. a o Panu Łątce słyszałem dużo złego, ale może właśnie przez takie posty, opinie, recenzje jego pracy - "władza" stanie się lepsza i zahamujemy ciąg do władzy niektórych o poczują, że ktoś patrzy na ich pracę... i odechce im się przekrętów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyś pracowity ??? Ile się spóźnił z wprowadzeniem ISO w urzędzie miasta w stosunku do planów i zobowiązań? ponad rok, może półtora. A ten gwizdek w ustach Krzysiu to z przyzwyczajenia po Januszu. Zawsze coś musisz mieć w buzi ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą gnidę pamiętam bardzo dobrze z Wydziału Ekonomicznego UMCS. Jako jego absolwent przepraszam cały Lublin. Mogę tylko powiedzieć, że ten chyży ruj razem ze swoją kliką Zaporowskich, Kowalewskich i innych byli zawsze poddani ostracyzmowi towarzyskiemu, stąd być może leczenie kompleksików "władzą" buehehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak pracowity ambitny itp... wiekszej sciemy dawno nie widziałem... i dlategpo tyle lat studiował-po prostu uczelnia nie umiała dostrzec jego potencjału... poki sie go nie doprowadzi samemu do pionu a nie widzi w Tobie interesu traktuje Cie jak szmate... ale po krótkim temperowaniu od razu sie inaczej zachowuje... Miałe okazje wilokrotnego spotkania krzysia przy różnych okazjach i najpierw probował mnie sobie ustawić... z przykrością stwierdzamże mu nie wyszło... na szczęście nie mam przyjemności współpracy z kolegą... a moim zdaniem jak by poznał np p.Solorza i żeby jemu wejsć w d... musiałby się przeciwstawić Palikotowi z łatwością by to zrobił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chować się za anonimową zasłoną internetu i wylewać pomyje na innych ludzi to po prostu zwykłe chamstwo. Miejcie szanowni komentatorzy trochę odwagi by napisać: nazywam się xyz, byłem świadkiem jak pan Łątka zrobił to czy tamto, powiedział w moim towarzystwie to a tamto... W innym przypaku traktuję Was jako zwykłych zgorzkniałych frustratów, którzy rozładowują swoje kompleksy w prymitywny sposób wylewając pomyje na tych którzy maja odwagę zrobić coś więcej niż Wy!!! Życzę Wam jakicholwiek osiągnięć, ale pamiętajcie wtedy zainteresują sie Wami dziennikarze, a pod artykułem będzie forum... a wtedy możecie doświadczyć okrucieństwa internetowych frustratów. Alleluja i do przodu !!! Przyzwoitości życzę na Święta i na całe Wasze życie...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, nie czepiajcie się on naprawde pracowicie przez kilka lat wchodził niektórym w d... Takiej płaszczki dawno świat nie widział!!!!!!!!!! Nie mógł sie dorobić we własnym biznesie, bo wg niego uczelnia go źle przygotowała, dostał zerowe dotacje... To wyciągnął rączkę po pieniążki podatników. Bardzo mu współczuję... totalna porażka!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fistah napisał:
Chować się za anonimową zasłoną internetu i wylewać pomyje na innych ludzi to po prostu zwykłe chamstwo. Miejcie szanowni komentatorzy trochę odwagi by napisać: nazywam się xyz, byłem świadkiem jak pan Łątka zrobił to czy tamto, powiedział w moim towarzystwie to a tamto... W innym przypaku traktuję Was jako zwykłych zgorzkniałych frustratów, którzy rozładowują swoje kompleksy w prymitywny sposób wylewając pomyje na tych którzy maja odwagę zrobić coś więcej niż Wy!!! Życzę Wam jakicholwiek osiągnięć, ale pamiętajcie wtedy zainteresują sie Wami dziennikarze, a pod artykułem będzie forum... a wtedy możecie doświadczyć okrucieństwa internetowych frustratów. Alleluja i do przodu !!! Przyzwoitości życzę na Święta i na całe Wasze życie...!
A Ty się podpisałeś, chyba przez przypadek zapomniałeś, więc nie wypominaj innym cwaniaczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fistah napisał:
Chować się za anonimową zasłoną internetu i wylewać pomyje na innych ludzi to po prostu zwykłe chamstwo. Miejcie szanowni komentatorzy trochę odwagi by napisać: nazywam się xyz, byłem świadkiem jak pan Łątka zrobił to czy tamto, powiedział w moim towarzystwie to a tamto... W innym przypaku traktuję Was jako zwykłych zgorzkniałych frustratów, którzy rozładowują swoje kompleksy w prymitywny sposób wylewając pomyje na tych którzy maja odwagę zrobić coś więcej niż Wy!!! Życzę Wam jakicholwiek osiągnięć, ale pamiętajcie wtedy zainteresują sie Wami dziennikarze, a pod artykułem będzie forum... a wtedy możecie doświadczyć okrucieństwa internetowych frustratów. Alleluja i do przodu !!! Przyzwoitości życzę na Święta i na całe Wasze życie...!
No właśnie chować się za zasłoną internetu, wstyd fanie Łątki, czy raczej szanowny panie Łątka... No może podasz imię, nazwisko, najlepiej adres to wpadnę i porozmawiamy na temat pozytywnych aspektów życia wyżej wymienionego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A Ty się podpisałeś, chyba przez przypadek zapomniałeś, więc nie wypominaj innym cwaniaczku....". Nie uciekaj od sedna sprawy. Gdybym postawił bohaterowi artykułu jakikolwiek zarzut i nie podpisał się wówczas mógłbyś mnie upominać że jestem niekonsekwentny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fistah napisał:
"A Ty się podpisałeś, chyba przez przypadek zapomniałeś, więc nie wypominaj innym cwaniaczku....". Nie uciekaj od sedna sprawy. Gdybym postawił bohaterowi artykułu jakikolwiek zarzut i nie podpisał się wówczas mógłbyś mnie upominać że jestem niekonsekwentny...
Na dobry początek to może się obydwaj ujawnicie tak jak ja, choć żaden z was nie może mieć pewności czy podane przeze mnie nazwisko i imię na prawdę do mnie należy - takie już są uroki sieci.... Osobiście na temat tego człowieka nie wiem nic, dlatego trudno mi powiedzieć czy jest leserem, czy też zapracowanym człowiekiem. Wiem tyle, co mówią nam media. Z drugiej strony nie chciałbym tego pana poznać tak samo jak nie życzę sobie poznać pana premiera, prezydenta, posła, czy jakiegokolwiek pracownika administracji publicznej, który byłby zaangażowany w politykę. Nie ważne zieloni, czerwoni, niebiescy czy pomarańczowi większość z nich (chciałem napisać "wszyscy") kłamie aby osiągnąć wymażony cel - w ł a d z ę, która deprawuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Krzysztofa osobiście nie znam, ale widziałam go kiedyś w restauracji z osobą mocno "wątpliwą". Jak to mówią "po jednej szkole". Widać ta osoba (pani) szuka poparcia wszędzie, zamiast wziąć się do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fistah napisał:
"A Ty się podpisałeś, chyba przez przypadek zapomniałeś, więc nie wypominaj innym cwaniaczku....". Nie uciekaj od sedna sprawy. Gdybym postawił bohaterowi artykułu jakikolwiek zarzut i nie podpisał się wówczas mógłbyś mnie upominać że jestem niekonsekwentny...
Stawiasz zarzuty innym użytkownikom forum, więc albo w te albo w te. A od Łątki się odczepcie, jego nawet nie stać na zapłacenie biletu jak idzie do lokalu ze znajomymi, tylko przy wejściu prosi, żeby ich wpuścić za darmo i jest przy tym bardzo miły, a nie jakiś chamski czy arogancki. ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...