Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Lampionów Szczęścia w Niemcach

Utworzony przez trrk, 22 sierpnia 2012 r. o 17:06 Powrót do artykułu
W piątek wieczorem będzie deszcz to raz, a dwa czy wójt konsultował to ze strażą pożarną ? Bo mi tu pachnie pożarem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie to wygląda, ale niestey jest to niebeizpieczne. Nad morzem, często wieczorami są puszczane na plaży lampiony, w zależności jak wieje wiatr, raz poleci nad morze, raz nad ląd i było już kilka pożarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wątpliwa atrakcja dla dorosłych, bo dzieci o 22oo to już śpią, a zgrożenie pożarem ogromne - a może wysilcie się nad jakąś pożyteczną atrakcją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy tylko ludzie narzekać umiecie...najlepiej siedizeć na du*** i nic nie robic. Jak macie jakies lepsze pomysły to prosze bardzo je przedstawić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że wypowiadają się osoby które lampionów nigdy na oczy nie widziały a już na pewno nie puszczały. Lampiony są całkowicie bezpieczne o ile umie się je puszczać czego akurat nad morzem nie doświadczyłem. Powinny byc kupowane tylko przez osoby które widzą jak się je puszcza. Nad morzem w te wakacje naoglądałem się orłów które nie wiedziały do czego służą lampiony i jak sie je puszcza, masakra jakie oszołomy to puszczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa...a jak wytłumaczyć fakt, że dokładnie taki lampion znalazłam w sadzie na drzewie, blisko stodoły? Całe szczęście było po deszczu i mokro. Ale co by było, gdyby owy lampion zaplątał się w czasie suszy? Zdecydowane NIE - takim atrakcjom, ale jak to Polce..mądry Polak będzie - po szkodzie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że ten lampion opada jak wypali się materiał który podpala się na początku...a więc gdy jest ogień to lampion jest w górze...no chyba że ktos póści go przy dużym wietrze, ale takiego czegoś raczej nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcom okolicznych domów życzymy spokojnej nocy a strażakom z OSP przypominamy że w piątek pełna gotowość !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy wójt urbaś i zastępca pulińska nabyli już po lampionie, jeśli nie to zapraszam do kupna może w końcu odlecą z tej naszej pięknej gminy bo zielono się zrobiło bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram wypowiedz pierwszą wójta i zastępce na lampion i wynocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno mamy nowego stażystę "z przeszłością" w UG w Inwestycjach. I szykują mu posadkę, ale jestem ciekaw jak obejdą wymogi o niekaralności i nieposzlakowanej opinii.Byłem świadkiem kilku wypowiedzi ójta, który drwił z petentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dys się panoszy i psl....zatrudniaja swoich ziomków, zwalniaja naprawdę porządnych ludzi zatrudniają swoich....mieszkańcy to widzą. Mam nadzieję że za 2 lata przyjdzie rozliczenie panie wójcie przez małe w.... tylko umiecie pokazywać się w gazetach że tyle robicie a dla interesantów nie macie czasu.....wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam a raczej znalem zycie w Polandzie to kler sprobuje sie wepchnac na impreze z jakims kretynskim tekstem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniaki z niemiec.najlepiej nic nie robić,wypić piwo pod sklepem,obrobić dupę komu sie da i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inicjatywa super....ale wójt do bani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna próba lansu na byle jakim pomyśle ... Co na to Państwowa Straż Pożarna i czy jest na to zgoda ? Są jeszcze żniwa, czasem suszące się siano, a poza tym już nieraz palący się jeszcze lampion wylądował na dachu ... jeżeli blacha, dachówka ceramiczna itp. to pół biedy, ale przy bardziej łatwopalnych dachach może być różnie ... Czy Wójt Niemiec weźmie w razie pożaru na siebie odpowiedzialność, bo beztroscy organizatorzy happeningu raczej nie - po pokazie każdy rozejdzie się w swoją stronę i tyle ... już nie wspomnę, że trzeba byłoby pozostałości posprzątać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda PSP już jest więc nie wiem po co te wasze obawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie w środku miasta gdzie są zabudowania taka impreza została zorganizowana, w Poznaniu również. O co tyle szumu? Fajny pomysł na NIESIEDZENIE w domu bezsensownie..Lampion taki po odpaleniu pali się ok. 15 min i gaśnie to nic w porównaniu z paleniem ściernisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To leci bez kontroli, zwłaszcza gdy pojawi się niespodziewany wiaterek ... Jeżeli macie zgodę Straży - wklejcie ją tu w odpowiedź - uwierzę, że to możliwe - jeżeli tego nie zrobicie - sam powiadomię Straż ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkleić każdy może i wszytsko to nie żaden dokument...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...