Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noe z Bychawy buduje w stodole jacht. Projekt wziął z Internetu

Utworzony przez lublinianin, 10 października 2014 o 15:20 Powrót do artykułu
Barawo, wielki szacunek i chylę czoła przed Panem, trzymam kciuki aby się wszystko udało.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale byłyby jaja jakby się okazało, że łódź jest szersza niż drzwi przez które ma wyjechać. mam nadzieję, że wszystko zostało wcześniej zmierzone i zaplanowane. :) i ciekawe co na to prawo wodne/morskie i urzędasy - oby nie robili problemów.
0
ładne, ale gość chyba nie ma co z kasą robić
0
wielkie gratulacje, trzymam kciuki
0
W podobnych warunkach życiowych kupiłem szkielet "ORIONA" i po odbudowie w tym roku zaliczyłem Solinę .Wrażenia nie zapomniane polecam i gratuluję pomysłu koledze z pasją
0
Niesamowici są tacy ludzie! Wielki podziw i szacunek!!
0
Niesamowite! Nie wiedziałem, że mój nauczyciel ma takie zainteresowania :)
0
ładne, ale gość chyba nie ma co z kasą robić
zwłaszcza nauczyciel...
0
O TO WLASNIE CHODZI! DAZENIE DO MARZEN JEST NAJCENNIEJSZE I DAJE NAJWIECEJ SZCZESCIA! SZACUN !
0
Niektórzy pomyślą, że wariat, że mu się nudzi itd. Ma człowiek pasję, nie szkodzi nikomu, a że nie każdy to zrozumie trudno. Ma odwagę żyć po swojemu. Życzę powodzenia, Solina warta opłynięcia chociażby rowerkiem wodnym :).  POWODZENIA.
0
Ciekawe jakie zwierzę wejdzie jako pierwsze na tą "Arkę" Noego z Bychawy.
0
Belferzyca
0
Super! Tak trzymac panie Waldku. PS. pieniazki swoje kazdy wydaje na co chce i nic nikomu do tego!!!
0
0
Gość w czasach szkolnych był niezłym sadystą. Może to pokuta?
0
fajny pomysł, trzeba realizować swoje pasje ;) też bym tak chciała kiedyś
0
Dawaj Waldek z tą budową, bo już kropi...
0
Podoba mi się to co ten gościu wyczynia. Ma pasję, realizuje swoje marzenia z żoną gdzies tam w tle, nie dokucza nikomu, nie krzywdzi bliskich figlując z nowymi młodszymi babami, nie pisze donosów, nie bryluje na forach wklejając filmy i obrazki :lol: :D ... normalna legalna robota... rodzina... wychowane dzieci. No a ty pajacu ? :P
0
Pewnie Kot wejdzie pierwszy na arke:)
0
Xd Lol fajna aeka
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: