Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa amnestia dla starych dowodów

Utworzony przez bando, 28 grudnia 2007 o 10:31 Powrót do artykułu
Ze stania w kolejce po numerek zrezygnowała Zofia Kozak, emerytka z Lublina - To skandal i kpina! A gdzie Pani emerytka była dotychczas???!!! O wymianie dowodów mówi sie już od dawna. Biegiem do kolejki i nie marudzić !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No pewnie, najlepiej zamknąć do więzienia za to że niema jakiejś poje....nej książeczki z jego nazwiskiem i miejscem zamieszkania. A, i dodatkowo kara śmierci dla osób które nie zdążą do kwietnia wymienić pomimo przedłużenia.... KPINA I DNO !
0
Wymiana dowodu kosztuje, a emeryt musi liczyć każdy grosz. Trzeba wybierać, czy lekarstwa, czy dowód. Dlatego im póżniej wymieni się dowód, tym mniej razy trzeba będzie go wymieniać. Gdybym wymieniła w przepisowym dla mnie terminie, to już niedługo drugi raz musiałabym wymieniać i drugi raz płacić za zdjęcia i wymianę. Do tego w przyszłym roku będą nowe wzory dowodów i poczekam na te nowe . Tylko u nas za coś co jest przymusowe płaci się i to bardzo dużo.
0
Na szczęście bez nowego dowodu osobistego od 1 kwietnia 2008 nie przyjmą do Zakładu Karnego
0
Ciekawa jestem, kto opłaca koszty wyrobienia dowodu /zdjęcia, opłata/ dla skazanych. Czy to porządni obywatele fundują tym wykolejeńcom nowe dowody, a często sami nie mają na wyrobie sobie dowodu? Może dziennikarze wykazali by się podejmując ten temat, zamiast rugać tych co nie mieli pieniędzy, czasu itp oraz urzędników.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: