Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze, że Yanosik ostrzega też o nieoznakowanych patrolach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
  • 2,0 l R4 Turbo, 162 kW (220 KM)[12]
  •  
  • 2,0 l R4 Turbo, 184 kW (250 KM) – podniesiona moc z 220 do 250 KM, rok modelowy 2012
  •  
Zasadniczo 240KM nie ma :) źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Opel_Insignia  
    aha, no zasadniczo chodziło mi jedynie o odpowiedź na takie stwierdzenie: "Od kiedy to sa w insigni silniki 240 konne? chyba ze dla milicji specjalnie zrobili chipa. Redaktorki najpierw sie dowiedzcie, a pozniej podniecajcie." natomiast to 240KM wcale nie musi być błędem, ja np. mam audi A3 z silnikiem 1.8T w wersji 190KM katalogowo nie ma takiej wersji, są 150 lub 180 konne, a z tego co wiem tych 190 konnych też jeździ sporo. I jest to moc podniesiona fabrycznie, bez żadnych moich modyfikacji. na allegro znalazłem jedną taką wersję Opla.http://allegro.pl/opel-insygnia-2-0-turbo-4x4-xenon-webasto-hak-navi-i3566120279.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiekszych głupot nie czytałem, w tym materiale nie ma słowa prawdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i właśnie takie sprzedajne cioty jak ty cwelu trzeba walić
Masz rację czerwony konfidencki BUCU tusk musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ci perwersyjny komuchu?
JUDE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale przynajmniej może cie uwalić
Chyba BUCU cmoknąć w odbyt,za mali są CZERWONA CIOTO,immunitet BUCU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i właśnie takie sprzedajne cioty jak ty cwelu trzeba walić
A ty jesteś żydem czy Rumunem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszyna tylko do rąbania kasy dla operatorów tego sprzętu.  "Państwo " może się tylko oblizać,będą mandaty jak sierżant najpierw dom sobie postawi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i właśnie takie sprzedajne cioty jak ty cwelu trzeba walić
Najpierw trzeba być zomowcem żeby potem takim chójem przecwelonym zostać ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i właśnie takie sprzedajne cioty jak ty cwelu trzeba walić
Głową  w chója aż ci się łeb zabuja !!!  bu,ha,ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za istna głupota wysyłać patrole na S17 przecież to droga ekspresowa z rodzielonymi kierunkami ruchu tam nawet głąb jadocy 180 nie spowoduje takiego zagrożenia jak głab jadący 130 w kierunku Kraśnika, Lubartowa czy Zamościa. Ale niestety liczy się tylko KASA a nie BEZPIECZEŃSTWO. Nad czym jako normalny kierowca bardzo ubolewam....
A może tam będą szkolić, bo tuż obok znajduje się salon Opla, który dostarcza te insignie i organizuje szkolenie? Wystarczy pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziura budżetowa żyda kaszubskiego i DYZMY finansów polskich jest ważniejsza od bezpieczeństwa Polaków !!!!  "Rąbać bezlitośnie kasę na drodze" takie dyspozycje i SMS-y dostaje każdy PAŁA codziennie na rozprowadzeniu,zanim wsiądzie do OPLA kupionego w ciężkim kryzysie za ciężkie i ostatnie pieniądze Polaków !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tam będą szkolić, bo tuż obok znajduje się salon Opla, który dostarcza te insignie i organizuje szkolenie? Wystarczy pomyśleć.
Muszą szkolić i trzeba szkolić,siedmiu na dziesięciu nie mogło znależć miarki do oleju w tym modelu,to już zakrawa na kpiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy OSC znasz położenie zamościa bo przecież Piaski i S17 to jest w kierunku Zamościa idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknij japę tępy chuju, ty pisIORZE je***y!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...