Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Łuszczowie, przez 10 lat jak tamtędy jeżdżę, nie widziałem żadnego wypadku, ani stłuczki w pobliżu, gdzie ten fotoradar umiejscowili. Więc sądzę, ze ma to być maszynka na wyciąganie pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje pytanie jest jedno : Po co nam te wszystkie samochody -te z dużymi silnikami ,gdzie można nimi jechać jak wszędzie jest 40km/50km/70km.Powinni produkować auta z max prędkością 80km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Igor nie wiem gdzie ty jeździsz. Chyba tylko po centrum. Zrozum człowieku że ludzi na świecie są miliardy i każdy ma inne potrzeby. Jeden lubi się rozpędzać tak jak Ty do 80 km/h, a inny chce bezpiecznie wyprzedzić poza miastem emerytów w kapeluszach, "kółka różańcowe" i parady TIRów. Do tego niezbędny jest silnik min. 2.0 i 120 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że maszynka do nabijania kasy. Zwłaszcza, że przez dużą część dnia jest tam na tyle duży ruch, że często ciężko jechać szybciej niż 40 :-). A już "odcinkowy" pomiędzy polami i lasami to hit roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje pytanie jest jedno : Po co nam te wszystkie samochody -te z dużymi silnikami ,gdzie można nimi jechać jak wszędzie jest 40km/50km/70km.Powinni produkować auta z max prędkością 80km.
Takie jak najbardziej,dla ludzi biednych OK. biedny nie moze więcej jechać jak te 80 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
many,many,many,many,many,many,many......................!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bede widział taką kamere to ją rozpierdole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jeśli mieszkacie gdzieś w pobliżu tych urządzeń do totalnej inwigilacji społeczeństwa to porozwalajcie te koromysła. Przecież nawet nie wiadomo gdzie trafiają nasze dane, może do Berlina, Brukseli a może nawet pod górę Synaj do służb czosnkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, najlepiej głową, będzie o jednego debila mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jeśli mieszkacie gdzieś w pobliżu tych urządzeń do totalnej inwigilacji społeczeństwa to porozwalajcie te koromysła. Przecież nawet nie wiadomo gdzie trafiają nasze dane, może do Berlina, Brukseli a może nawet pod górę Synaj do służb czosnkowych.
To jest takie samo śmiercionośne promieniowanie jak od wysokich wiatraków i anten telefoni komórkowej,tylko nikt o tym nie pisze i nie mówi,wszystko jest do zniszczenia bo powoli zaczniemy umierać !!!!!! to nas wykańcza i zabija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za uszkodzenie jest pewnie dotkliwa kara finansowa. Najlepiej zakryć obiektyw folią czarną stretchową :-) Tak jak jest teraz na zdjęciu. Wtedy niech foto radar robi sobie zdjęcia :D Za zakrycie grozi mandat do 100zł pod warunkiem że Cie złapią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak by tak co kilometr ustawić to guwno to dopiero by była jazda,a ile kasy do wora bez dna by wpadło,bo z bezpieczeństwem,jak niektuży prubóją NAM wciskać,to wspulnego nie ma nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas we wsi to my gównem sołtysa wysmarowali,przyjechli płytę zmieniać to nie chcieli się tknąć i tak jest do dzisiaj tylko co wieczór gowna dokładamy.he,he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy rozpierd...i Uklad Warszawski, praktycznie też pośrednio mur Berliński, komune. Zapewne rozpier...la też z czasem Unię. No to radarów nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łuszczowie, przez 10 lat jak tamtędy jeżdżę, nie widziałem żadnego wypadku, ani stłuczki w pobliżu, gdzie ten fotoradar umiejscowili. Więc sądzę, ze ma to być maszynka na wyciąganie pieniędzy.
Dwa tygodnie temu pewna pani w odległości max 10 metrów od nowego fotoradaru najechała mi na zderzak. Kolizje tam są więc Twój argument legł w gruzach. STOP wariatom drogowym!!! Fotoradar w tym miejscu jest  jak najbardziej potrzebny co tylko udowadnia moja tragiczna historia. A tak na serio po kiego grzyba w Łuszczowie fotoradar!? Jeżdżę tamtędy codziennie po kilka razy i tam nikt nie zapierdziela, każdy zwalnia, ogólnie raczej bezpieczne miejsce. Dla kasy? Jedyne rozwiązanie. PS. Kolizje naprawdę tam miałem kilkanaście dni temu, ale żadnej makabry tam nie widziałem nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas do takiego słupa po prąd są conajmniej trzy garaże podlączone a świecą się calą noc,to się nazywa dopiero dymanie komunistow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas do takiego słupa po prąd są conajmniej trzy garaże podlączone a świecą się calą noc,to się nazywa dopiero dymanie komunistow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polichnie, Łuszczowie i Przytocznie już ekipa czeka na pobliskim złomowisku (FOTORADARÓW) HE..HE..HE..!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że długo nie postoją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
82 nie da sie szybko jechać, za duzy ruch a istniejacy juz radar to tylko porazka kierowcy panikarze zwalniaja do 30km/ h co powoduje zalamanie plynnosci ruchu, nie jedn malo nie najechal na zderzak. Zrobcie nową. 82 a nie stawiacie radary gdzie.ekonomia ile czasu trzeba tracic na dojazd do pracy domu tragedja nie droga województwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...