Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Łuszczowie jest 70 a nie 90
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie prześladować kierowców .Tylko w Polsce jako kierowaca czuję się winny bo mam prawo jazdy.
  tylko w Polsce człowiek wsiadając do samochodu żegna się z rodziną jakby szedł na wojnę. wariatów o zapędach morderczych i samobójczych nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe, bo zdjęć nigdy nie wysyłają tylko zapytanie kto kierował, a zdjęcie można zobaczyć dopiero w sądzie!!!
  tak było kiedyś, teraz masz prawo zażądać przedstawienia zdjęcia  tylko po co wogóle odpowiadać na pismo którego zgodność z prawem zakwestionował Trybunał Konstytucyjny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile to kosztuje i kto za to płaci ???
A nieuki ten odcinek jadą 60km/h aby potem dołożyć do łęcznej 120-150km/h , a jakoś w okresie wielu lat na tym odcinku nie było ciężkich wypadków,kto to planował chyba ''MÓZGOWI GIGANCI'' Z GDDKiA z ul.Ogrodowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście na tym odcinku widziałem dwa wypadki śmiertelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza terenem zabudowanym piesi giną głównie dlatego, że nie ma ani chodników ani pobocza. Właśnie w tym miejscu niedawno wylazła mi jakaś pijana oferma, mało brakowało i bym go przejechał. Nic nie da, że mi tam prędkość zmierzą skoro nie ma pobocza, a nie jest to jakaś mała wiejska dróżka tylko krajowa o dużym natężeniu ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co jeszcze bandyci wymyslicie? Pazerna bando złodzieji!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe fotoradary w woj. lubelskim już działają. Gdzie trzeba zwolnić?
  Nie wiem, czy autor "pp" jest prowokatorem czy kretynem. Zakładam, że jest on - mówiąc eufemistycznie - niedouczony; jako takiemu zatem odpowiadam: "Zwolnić trzeba wszędzie tam, gdzie wymagają tego znaki drogowe i przepisy PoRD, a nie - jak sugeruje materiał prasowy - tylko tam, gdzie funkcjonuje kontrola prędkości."   Po lekturze postów w tym wątku widzę jednak, że zarówno autor newsa, jak i część autorów komentarzy to osobniki aspołeczne, mające w doopie praworządność i nie szanujące ludzi, skłonne ucywilizować się wyłącznie pod groźbą bata, gdyż nie będąc w stanie pojąć siły argumentu - pojmują tylko argument siły... Zaiste - dziki kraj!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miało być mniej fotoradarów,zróbcie 2 pasy oddzielone bandą,chodniki dla ludzi i nie trzeba żadnych fotoradarów..Jak macie naród za idiotów to zróbcie drogi dla idiotów(2 pasy w jedną stronę,czytelne zjazdy)i nie udawajcie że dbacie o bezpieczeństwo...W niemczech na autostradach tylko miejscami jest ograniczenie prędkości (tak jedziesz ile chcesz)i jakoś nie widziałem żeby się trupy walały po drodze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo policyjne.aby tylko zatruć dupe drugiemu. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A są one oznakowane jeżeli nie to nie ma co przyjmować mandatów fotoradar stacjonarny musi być oznakowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądra głowa :D hahaaa, na prostym odcinku gdzie dałoby sie wyprzedzić, czy też ominąć jakąś łamage co wlecze sie do Lublina... to najłatwiej w Łuszczowie było postawić odcinkowy pomiar prędkości. Nie lubie oceniać, ale hyba debil to zarządził -bo gdzie trzeba pomocy -poooolicji, tam policji brak -bo sie boją, a tuuu prosze bardzo nawet cuda techniki wymyślają, pogratulować pomysłowości -w odwrotną stronę rozumienia "pomysłowość" :D ...to debilizm :D ale cóż konstytucja zapewnia obywatelom równe prawa i obowiązki -nawet ludziom mało inteligętnym, jednak moającym troche władzy do respektowania prawem ...dostępu do głupich pomysłów :D pozdrawiam tego kogoś,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i inteligent sie trafił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łuszczów to czarny punkt na trasie właśnie przez takich idiotów yntelygentow z łęcny co na podwójnej ciągłej lubią wyprzedzać. Mieszkałem tam wiele lat i bardzo się cieszę że w końcu nie będzie może tyłu zabitych. Inna sprawa że nielegalne są takie pomiary prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak , immaginavo che era la autovelox :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie prześladować kierowców .Tylko w Polsce jako kierowaca czuję się winny bo mam prawo jazdy.
Święta prawda. Jak skarbówka umila życie przedsiębiorcom, tak ITD kierowcom. A wszystko po to aby świnie miały po co łapy do koryta wyciągać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...