Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cyt."Będzie za to grozić grzywna, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do 2 lat. Do tej pory było to wykroczenie. Nieprawda, bo jeśli prawo jazdy było zatrzymane i Sąd zatwierdził karę to kierowanie takie było przestępstwem "niestosowania się do orzeczeń Sądu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do końca to jest zgodne z konstytucją. Nie można zostac ukarany podwójnie za jedno wykroczenie. Pozdro dla prawników którzy teraz będą mieli co robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahaha miszcz polszczyzny...cyt. ,, Na drogi ruszą patrole także w wideorejestratorach.''. Na wrotkach czy na rowerach te wideorejestratory będą się toczyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to dopiero bedzie raj dla milicjantów. To tej pory "dawanie w lape" było nieopłacalne bo kwota mandatu 300-500zl to za mało żeby milicjant ryzykował wpadke a dla płacącego za malo żeby robic przysługe milicjantowi. Ale teraz stracić prawko dla niektorych to byc albo nie być i zawsze mozna się bez świadków dogadzać czy było 49km/h wiecej czy 60hm/h. Gratulacje dla ustawodawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już przerasta wszystko,to już zaczyna przyPOminać POlowanie,jak na żyda POdczas okupacji. POdziękujmy POstkomuchom,POstbolszewikom,POje bom całej tej agenturze sovieckiej w najbliższych wyborach,bo jak Qurwa żyć w tym dzikim kraju,jak żyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto podpisał taka ustawę? KOMOROWSKI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy to jest mądre ? Wchodzą dziś nowe przepisy i co ? Zabiera się policjantom wolne tylko po to żeby wykazać się akcją,, prędkość" Wykazać ile to praw jazdy zostało zatrzymane, mimo iż istnieją poważne wątpiliwośći np. błąd urządzenia pomiarowego powyżej 51 km/h zatrzymuje sie uprawnienia i tyle. Kto będzie płacił odszkodowania kierowcom uniewinianym przez sądy ? Komendanci policji czy szeregowi funkcjonariusze ? Bo póki co to ci drudzy na podstawie wadliwych przepisów mają obligatoryjny nie fakultatywny obowiązek zatrzymania uprawanień? I juz na koniec widzę jak dzis wieczorem niejaki Kąkolewski w TVN- ie wciska ciemnotę społeczeństwu o sukcesie dzisiejszej akcji. Tylko co z tego, jutro też będzie dzień i trzeba będzie policjantom oddawać wolne,a kowalski na przyjazd patrolu do zgłoszonej kolizji będzie czekał nie 30 min tylko poczeka 1.30 godziny bo przeciez najważniejsza jest dzisiejsza akcja,, predkość" a robić nie ma komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to czas wrócić na motocykl i będą mi mogli nagwizdać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w tej grupie są prawdziwi przestępcy czyli parlamentarzyści, sędziowie, prokuratorzy czyli ci wszyscy którzy posiadają immunitet tzn. prawo do popełniania przestępstw w majestacie prawa. Wysadzić tę kamieni kupę w powietrze bo tu już nie da się normalnie żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto podpisał taka ustawę? KOMOROWSKI?
Nic nie dzieje się bez wiedzy Komorowskiego,oczywiście że on podpisał,rewanż za złe notowania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w tej grupie są prawdziwi przestępcy czyli parlamentarzyści, sędziowie, prokuratorzy czyli ci wszyscy którzy posiadają immunitet tzn. prawo do popełniania przestępstw w majestacie prawa. Wysadzić tę kamieni kupę w powietrze bo tu już nie da się normalnie żyć.
Oni sobie TO wszystko kupują,pozwolenia na broń,prawa jazdy,mają po kilka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" istnieją poważne wątpiliwośći np. błąd urządzenia pomiarowego powyżej 51 km/h " niech jeden z drugim jeździ zgodnie z przepisami to nie będzie się musiał martwić o błąd pomiarowy. Panowie i Panie prawo jest po to żeby go przestrzegać, a Polaczki jak zwykle wszytko na granicy: jak można 90 to ja będę leciał 100 - jeszcze mi nic nie zrobią. Ja mam gdzieś błąd pomiarowy jadę sobie 90 albo 50 w terenie zabudowanym i mam w nosie policje i ich błąd pomiarowy. Nie mam CB i tym podobnych pirackich wynalazków a konto z punktami karnymi = 0 a saldo na koncie bankowym zmniejsza się tylko o koszt paliwa. Jeszcze mandaty powinny być wyliczane na podstawie zarobków. Jak by cwaniak oddał 40- 50 % pensji za przekroczenie prędkości to następnym razem by się nie zastanawiał ile wynosi błąd pomiarowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, może wreszcie ukróci się działania bandziorów nie liczących się z cudzym zdrowiem i życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą teraz stały h*je na każdej wsi i na ulicach miast non stop i będą wyliczali ilu to piratów już złapali. Dać g**pkom władze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą teraz stały h*je na każdej wsi i na ulicach miast non stop i będą wyliczali ilu to piratów już złapali. Dać g**pkom władze." Mam nadzieje że będziesz jednym z pierwszych których złapią i usadzą. Najpierw jeden z drugim cwaniakuje na drodze, a potem jest płacz i lament jak pozabija niewinnych ludzi. Ale tak to miszcz kierownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" istnieją poważne wątpiliwośći np. błąd urządzenia pomiarowego powyżej 51 km/h " niech jeden z drugim jeździ zgodnie z przepisami to nie będzie się musiał martwić o błąd pomiarowy. Panowie i Panie prawo jest po to żeby go przestrzegać, a Polaczki jak zwykle wszytko na granicy: jak można 90 to ja będę leciał 100 - jeszcze mi nic nie zrobią. Ja mam gdzieś błąd pomiarowy jadę sobie 90 albo 50 w terenie zabudowanym i mam w nosie policje i ich błąd pomiarowy. Nie mam CB i tym podobnych pirackich wynalazków a konto z punktami karnymi = 0 a saldo na koncie bankowym zmniejsza się tylko o koszt paliwa. Jeszcze mandaty powinny być wyliczane na podstawie zarobków. Jak by cwaniak oddał 40- 50 % pensji za przekroczenie prędkości to następnym razem by się nie zastanawiał ile wynosi błąd pomiarowy.
  To się możesz kiedyś mocno zdziwić, bo taka np Iskra 1 mierzy prędkość, ale nie zawsze wiadomo czyją, o czym świadczy sporo wyroków sądowych. Laserowy Ultralyte na dużą odległość też wcale nie jest lepszy.  Tyle że aby w Sądzie wygrać będziesz się musiał sporo napocić i wydać sporo kasy, a prawka przez ten czas miec nie będziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wożę zawsze ładne,kolorowe xerokopie i daję każdemu chójowi który ładnie prosi,orginał w domu ,głęboko w pościeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już przerasta wszystko,to już zaczyna przyPOminać POlowanie,jak na żyda POdczas okupacji. POdziękujmy POstkomuchom,POstbolszewikom,POje bom całej tej agenturze sovieckiej w najbliższych wyborach,bo jak Qurwa żyć w tym dzikim kraju,jak żyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już widzę jak jeździsz 50 km/h na zabudowanym i 90 km/h poza zabudowanym i ściśle trzymasz sie przepisów...., bajki piękne opowiadasz, łatwo jest je opowiadać nie mając uprawnień do kierowania lub nie mając samochodu. Kazdy z nas kiedyś "przesadził" z prędkością, jedni zmądrzeli inni nie. Mandaty jak najbardziej ok, nowe przepisy - stanowczo mówię NIE, kolejne przepisy mające pomóc łatać dziurę budżetową i tyle. Szkoda gadać. Jeszcze tylko brakuje codziennego meldowania się na komendzie z prośbą o umożliwienie wyjechania ze swojej posesji za zgodą komendanta. Jest temat zastępczy na kilka dni lub miesięcy, bałagan w kraju zawsze można czymś przysłonic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...