Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy kontrowersyjny pomysł rzecznika praw dziecka

Utworzony przez DZIEĆIAK, 26 marca 2008 r. o 11:52 Powrót do artykułu
pani sowińska powinna odejść ze zajmowanego stanowiska i nie ośmieszać się przed ludzmi.to wstyd że mamy takich ludzi w rządzie.kto ją powołał na te stanowiskoma pewnie takie same poglądy jak ona.TELETUBIŚIE BRRRRRRR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecier AKADEMIĘ STUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY proponuje pieronkiem odwołać Rzecznika praw Dziecka uderzającego bezpośrednio w świętych Pedofili w sutannach. Co,Oni zrobią jak zacznie im głodź dokuczać? (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNMOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy w ataku na panią rzecznik nie mają największego interesu pedofile? No bo jeśli uda się usunąć ze stanowiska tą kobietę, to następca szybciutko przeforsuje pomysł, że 10 latki mogą "upawiać miłość" ile tylko wlezie, a za moment dowiemy się, że 40 latek i ta 10 latka kochają się na zabój i to wcale nie będzie karalne!!! Brawo, tak trzymać! Proponuję jeszcze zezwolić na seks w miejscach publicznych. A wszystko to w imię wolności. A co!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, ze Pani Sowińska broni praw niepełnoletnich. To co mówi Pan Starowicz, w niczym nie przeszkadza ustanowić prawo broniące młodych ludzi. Edukacja i prawo mogą iść w parze. Mam wrazenie, ze ataki na Panią Sopwińską nie wynikaja z racjonalnych przesłanek, ale z pobudek ideologicznych. Przecież ona chce dobra młodych ludzi. Ja jako mama młodej dziewczyny POPIERAM ZDANIE PANI SOWIŃSKIEJ. EDUKACJA - TAK, PRAWO -TAK.TAK. TAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...