Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam dwie uwagi: Po pierwsze, to chyba "zamrażarce" a nie "zamrażalce". Druga, bardziej merytoryczna, nie wieżę, że mąż nie wiedział o ciążach zony. Nawet jeżeli on nie mordował, to nie zdziwił się , gdzie są noworodki. Bardzo dobrze, że prokurator zaskarża wyrok uniewinniający. Myślę, że chodzić może o to, żeby ojciec był z dziećmi i ona całą winę wzięła na siebie, bo przecież nie może ona powiedzieć, że nic nie wiedziała o własnych ciążach. To tylko moje dedukcje, tak że proszę nie brać tego jako pewnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj napisał:
Mam dwie uwagi: Po pierwsze, to chyba "zamrażarce" a nie "zamrażalce". Druga, bardziej merytoryczna, nie wieżę, że mąż nie wiedział o ciążach zony. Nawet jeżeli on nie mordował, to nie zdziwił się , gdzie są noworodki. Bardzo dobrze, że prokurator zaskarża wyrok uniewinniający. Myślę, że chodzić może o to, żeby ojciec był z dziećmi i ona całą winę wzięła na siebie, bo przecież nie może ona powiedzieć, że nic nie wiedziała o własnych ciążach. To tylko moje dedukcje, tak że proszę nie brać tego jako pewnik.
"Także' pisze się łącznie. Przepraszam. P.S. Głupio komuś zwracać uwagę a samemu popełniać błedy, na usprawiedliwienie dodam, że to przez to, że niezbyt wprawnie piszę korzystając z klawiatyry i , niestety, często nie sprawdzam tekstu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę ,że sprawa będzie prowadzona ponownie,to skandal ,żeby mąż nie poniósł żadnej winy za dzieciobójstwo,przecież dobrze wiedział co sie działo ,ta kobieta pewnie pod jego presją mordowała swoje dzieci ,to jego ewidentna wina ,mógł ją powstrzymywać ,co to za mąż ,to bandzior ,który winien ponieść winę dożywocia ,a jej zmniejszyć wyrok. Jeśli dostanie wyrok to znaczy ,że jeszcze w naszym kraju działa prawo .Gratulacje dla prokuratury.Dziękuję ,że mogę liczyć na sprawiedliwość wobec tego oprawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bardzo dobrze....to skandal żeby łaził na wolności nie ponosząc kary....jakby nie było,to on był sprawcą tych ciąż...powinien ponieść konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z Tobą w zupełności , to on ponosi winę , szkoda mi tej kobiety ,bo on napewno zmuszał ją do współżycia seksualnego, niech teraz ponosi winę , sprawiedliwie będzie jak dostanie wyrok za ten sex pod przymusem.Niech gnije w więzieniu a nie chodzi na wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to że prawnicy bawią się w sąd za niemałe pieniądze podatników.Ciągnące się latami procesy niby w poszanowaniu prawa i demokracji a tak naprawdę to niekompetencja, większe prawa dla przestępcy niż ofiary,działanie na zwłokę ,oczywiście narzekając że jest się bardzo przepracowanym tak odpowiedzialną pracą.Jak przedstawiciel innego zawodu np,murarz sknoci swe dzieło to ponosi za to konsekwencje a prawnik nie bo paragraf można wyginać i naciągać.Ile lat sąd będzie zajmować się tą sprawą?Czy chce prowadząc ją z szacunkiem dla" pracy"chce dotrwać do emerytury?No cóż jest to tz.tanie państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę ,w końcu ktoś przyszedł po rozum do głowy i ukarze również dziecioroba. Myślał pewnie ,ze jemu się ta ZBRODNIA upiecze,a tu nie ma lekko...Jest winny tak samo ,jak ....brak mi słów ,jak nazwać to ,,coś",co urodziło ,a następnie zamordowało te dzieci. Mam nadzieję ,że zostanie ODPOWIEDNIO ukarany.Może tym razem SĄD się wykaże odpowiednim wyrokiem.....do popełnionego czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosiu i arietta - myślicie że to ON był ojcem tych wszystkich dzieci ? przecież jak jej szukali to nei ukrywała się u rodziny czy koleżanek tylko u jakiegoś gacha i to w sztok pijana !! puknijcie się w czoło !! ten człowiek jest niewinny !! przy jej budowie mógł nei wiedzieć o ciążach - nawet lekarze to potwierdzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...