Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
proponuję by jeszcze z góry robić zdjęcia! Czym różni się kundel od psa rasowego? Tym że pies rasowy na komendę przestaje ujadać a kundel szczeka i gryzie z każdej strony- lub robi zdjęcia z każdej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie dajcie im spokój to nie ich wina że tacy się urodzili!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obowiązkiem każdego kierowcy jest utrzymywanie tablic rejestracyjnych w takim stanie, by były czytelne". Wskaż gdzie jest to zapisane - podaj akt prawny ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ITD zatrudniła Biedronia aby robił kierowcom od tyłu, bo tylko pedały posuwają od tyłu. Niech jeszcze zatrudnią Dodę aby robiła kierowcom lody. I wydało się że ITD to organizacja lesbijek i pedałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elf napisał:
"Obowiązkiem każdego kierowcy jest utrzymywanie tablic rejestracyjnych w takim stanie, by były czytelne". Wskaż gdzie jest to zapisane - podaj akt prawny ???
Art. 60. ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym: "1.Zabrania się: ... 2) zakrywania świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne; 3) ozdabiania tablic rejestracyjnych oraz umieszczania z przodu lub z tyłu pojazdu znaków, napisów lub przedmiotów, które ograniczają czytelność tych tablic;"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!! Trzeba mieć bata na pacanów, którzy mają w du*** innych kierowcow. Ja tam się tego nie obawiam. A wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
I bardzo dobrze!!Trzeba mieć bata na pacanów, którzy mają w du*** innych kierowcow. Ja tam się tego nie obawiam. A wy?
Też nie. Jak ktoś jeździ przepisowo nie ma się czego bać pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Też nie. Jak ktoś jeździ przepisowo nie ma się czego bać pozdr.
Co to znaczy "przepisowo"? Czy przestrzegasz wszystkich przepisów, czy umiesz tylko jeździć powolutku, całą resztę mając "gdzieś"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ będzie bezpieczniej na drogach, ależ będzie bezpieczniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gienek napisał:
Art. 60. ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym: "1.Zabrania się: ... 2) zakrywania świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne; 3) ozdabiania tablic rejestracyjnych oraz umieszczania z przodu lub z tyłu pojazdu znaków, napisów lub przedmiotów, które ograniczają czytelność tych tablic;"
Napisz jeszcze jakie są wymagania odnośnie polskich dróg,kto za nie odpowiada i kto karze administratorów tychże dróg i jak to działa i jak bardzo to jest egzekfowane.Kierowca zawsze będzie łatwiejszy do bicia.Co na to policja,w tym temacie działają jak MATOŁY,lub nie robią nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten, ktory specjalnie zasłania tablice jest dla mnie bandytą. Takich bronicie????? Kto normalny zasłania tablice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gienek napisał:
Art. 60. ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym: "1.Zabrania się: ... 2) zakrywania świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne; 3) ozdabiania tablic rejestracyjnych oraz umieszczania z przodu lub z tyłu pojazdu znaków, napisów lub przedmiotów, które ograniczają czytelność tych tablic;"
Rozumiem, że gdy padający śnieg zalepi moją tablicę rej., to w myśl ustawy przyozdobiłem je śniegiem ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AbouTe napisał:
Rozumiem, że gdy padający śnieg zalepi moją tablicę rej., to w myśl ustawy przyozdobiłem je śniegiem ;-)
W myśl ustawy możesz zostac ukarany. Tablica ma być widoczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram jazdę zgodnie z przepisami, popieram przestrzeganie prawa, ale prawa logicznego. To co obecnie oferuje nam nasz kraj, to prawo napisane pod pewną grupę ludzi, którzy czerpia z tego kolosalne zyski. Ot chociażby w tym miesiącu ma obowiązywać nowy taryfikator mandatów oraz robi się teraz zdjęcia "od tyłu". Fajny biznes - prawda? Policjant ma prawo uszkodzić nam auto i pozbawić nas zdrowia w "imię prawa". Ty człowieku nie masz prawa dochodzić potem z tego tytułu odszkodwań i zadośćuczenienia, jeżeli zostałeś o coś oskarżony niesłusznie. Bo machina policyjnych zeznań, którzy łgają jak jakieś kur..y przed obliczem skorumpowanej temidy z góry stawia ciebie na pozycji przegranego. Policja wraz z innymi aparatami państwowymi ma dla nas inną nowinkę, którą niebawem wejdzie w życie. Oni nie będa nas fotografować. Wystarczy, że zmuszą nas do wszczepienia chipa pod skórę (a takie są plany). Chip to jednocześnie dowód osobisty, prawo jazdy, metryczka zdrowia i wiele innych. Coś wam to przypomina? Mi nie tak dawną akcje kolczykowania bydła. Tak tak - jesteśmy dla nich bydłem... Bydłem, które nie może mieć własnego zdania. I powoli ta wizja świata jest wprowadzana w życie. A wystarczy, że bydło zgubi kolczyk i nie ma go w ewidencji - ono nie istnieje. Tobie, gdy podskoczysz, wyłączą chip i pozbawią dostepu do konta, słuzby zdrowia, nie zapłacisz za żarcie w sklepie itp. Ponadto psy - czyli policja - to niewielka garstka ludzi z wyjałowionymi mózgami. Oni mają bronić systemu, który tak naprawdę krzywdzi ich i ich rodziny. Nas jest więcej - mamy wiekszą siłę przebicia. Czego sie więc boimy? Wyjdźmy na ulice i zacznijmy w końcu naprawiać państwo a nie tylko biadolić.
Ostatnio edytowany 9 marca 2012 r. o 09:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Co to znaczy "przepisowo"? Czy przestrzegasz wszystkich przepisów, czy umiesz tylko jeździć powolutku, całą resztę mając "gdzieś"?
Przepisowo , to tak jedzie facet z sibi na wjeździe do Firleja słychać że w Firleju od strony Lubartowa suszą , a więc ,noga z gazu i do 50 na godzinę , kilku z tyłu sie wkur.... i sypneli kilka słów ,odpowiedzi nie było słychać ,ale komentarz tak ,jak może szybciej jechać jak ma teren zabudowany . Biedny kierowca ,widział budynki po obu stronach drogi a nie widział znaku ograniczającego do 70/godz . Wielu tych naszych przepisowych kierowców właśnie tak jeździ nie widząc znaków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh napisał:
W myśl ustawy możesz zostac ukarany. Tablica ma być widoczna.
A drogi nie mogą być dziurawe i mają być dobrze i czytelnie oznaczone,i co na to PAŁY ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANEK napisał:
Wielu tych naszych przepisowych kierowców właśnie tak jeździ nie widząc znaków .
No - i taki właśnie kierowca jest kierowcą bezpiecznym. Cholera, ale co robić, jak budżet się wali, za co takiego karać??? No, może jeszcze nieprawidłowe parkowanie, bo chyba nie za utrudnianie ruchu: na przykład, jadąc z minimalną prędkością środkiem jezdni itd. - art. 16 ust. 4 oraz art. 16 ust.2 pkt 1, 2 i 3) Trzeba będzie chyba ograniczyć dozwoloną prędkość do 30 a jeszcze lepiej 15km/godz, zakupić jeszcze lepsze i dokładniejsze radary to będzie jeszcze bezpieczniej a i kasiorę da się wyrwać nawet od takich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz jeszcze jakie są wymagania odnośnie polskich dróg,kto za nie odpowiada i kto karze administratorów tychże dróg i jak to działa i jak bardzo to jest egzekfowane
Drogi owszem i odpowiadają wymogom.Tyle że w przepisach nie ma nic o ich ilości.A że 1 przepraszam 3%.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jechałem do Warszawy. Fotoradar był skierowany w stronę przeciwną, więc nawet nie hamowałem – opowiada Jerzy Kurkiewicz, kierowca z Lublina. – To był błąd, bo kilka dni temu zobaczyłem fotkę mojego auta, ale od tyłu. Na liczniku miałem o 32 km/godz. za dużo. Kosztowało mnie 200 złotych i 6 punktów." Bledem bylo to, ze p. Kurkiewicz przekroczyl dopuszczalna predkosc, narazajac siebi i innych uzytkownkow drogi na wypadek. Jesli p. Kurkiewicz widzi jedynie problem mandatu do zaplacenia, nie powinien prowadzic pojazdow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muwi napisał:
Drogi owszem i odpowiadają wymogom.Tyle że w przepisach nie ma nic o ich ilości.A że 1 przepraszam 3%.......
Gdzie takie drogi są ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...