Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...a w dodatku Zamojszczyzna(jak i zresztą cała Lubelszczyzna)ma tą dziwaczną strukturę komunikacyjną,że Dworce PKS są daleko od kolejowych-a kolejowe kilka kilometrów od Centrów miast(np.:Zamość,Hrubieszów,Szczebrzeszyn,Józefów,Chełm,Kraśnik,Krasnystaw a wreszcie i sam Lublin).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógłby ktoś zaznajomiony z tematem odpowiedzieć mi o jakich godzinach kursuje nowy szynobus do Stalowej Woli? Szczególnie chodzi mi o kursy 12:29 i 15:23. Czy w tych godzinach jeździ nowy szynobus? Aha no i przede wszystkim, biorąc pod uwagę obecną pogodę, czy ta klimatyzacja, którą tak się tu chwalono rzeczywiście jest włączona? Z góry dziękuję za odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mógłby ktoś zaznajomiony z tematem odpowiedzieć mi o jakich godzinach kursuje nowy szynobus do Stalowej Woli? Szczególnie chodzi mi o kursy 12:29 i 15:23. Czy w tych godzinach jeździ nowy szynobus? Aha no i przede wszystkim, biorąc pod uwagę obecną pogodę, czy ta klimatyzacja, którą tak się tu chwalono rzeczywiście jest włączona? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
No właśnie-też jestem tego ciekawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mógłby ktoś zaznajomiony z tematem odpowiedzieć mi o jakich godzinach kursuje nowy szynobus do Stalowej Woli? Szczególnie chodzi mi o kursy 12:29 i 15:23. Czy w tych godzinach jeździ nowy szynobus? Aha no i przede wszystkim, biorąc pod uwagę obecną pogodę, czy ta klimatyzacja, którą tak się tu chwalono rzeczywiście jest włączona? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
No i nikt nie wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...