Witam! Chce sie dowiedziec gdzie moge znależć nr do kierownika busów gdyż mam pare uwag co do jazdy busami. Po pierwsze jechałem ostatnio busem który nie byl dostosowany do podstawowych wymogów jazdy miedzy innymi bylo tylko 14 miejsc siedzacych a do tego byl tak niski ze ludzie stojący a bylo ich wiecej niz osob siedzących musieli miec cala glowe schyloną !!! czy wie kos jak to trzeba wytrzymac jak jedzie ktos tak schylony ok godzine? kto to doprowadzil do takich busow ? przeciez to sie nie da ujechac takim!!!! Kolejną sprawą jest to ze busiarze ( niektorzy) nie wydają paragonów a co za tym idzie i co mnie spotkało dałem pieniądze do pewnej miejscowsci i czekam na reszte a jej nie dostaje i busiarz ma czelnosc sie pytac na co czekam a ja na reszte i spojrzal na mnie jak na najwiekszego wroga i nawet paragonu nie dal!!!!! tak oto sobie zarabiają! Byla takze sytuacja ze tak szybko jechal busiarz przez aleje tysiąclecia ze na szosie dwupasmowej jakby nie wjechal na trawe miedzy dwupasmówka to by sie zderzyl z innym samochodem! często jezdze busami i nie mam mozliwosci czyms innym a boje sie ze do czegos dojdzie przez nieuwage i zachlannosc busiarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz