Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obława na handlarzy narkotyków

Utworzony przez siurek, 27 maja 2009 r. o 16:01 Powrót do artykułu
zal d*** sciska zeby karac ludzi w tym kraju za merryjane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. # siurek, 27 maja, 16:01zal d*** sciska zeby karac ludzi w tym kraju za merryjane "siurek" chyba rzeczywiście jesteś kompletny siurek skoro tak uważasz . Gdyby ktoś miał mieć wpływ na to by moje dzieci zaczęły "brać" te świństwa to chyba bym w desperacji mógł dokonać niezgodnie z prawem samosądu i sam takim wymierzył sprawiedliwość. Jednak z tego co widać są chwile , że ludziom wraca wiara w policję i ja tez mam nadzieję w sprawiedliwość w takich momentach . Ciekawe czy jeszcze ludziom wróci wiara w sprawiedliwość sądów i adekwatne kary . Swoją drogą w Janowie Lubelskim wszyscy wiedzieli kto i co ( nawet Policja ) , a nikt jakoś nic nie robił . Widocznie już przyszła pora i oby tak dalej . Brawo CBŚ , przynajmniej budżet państwa nie poszedł na marne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w rzeczy samej. Siurek jesteś prawdziwy siurek. W 100% zgadzam się z przedmówcą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie jedna rzecz, dlaczego wpadł gość co miał sadzonki. "Kapituła" Janowska wiedziała kilka dni wcześniej o planowanej akcji CBŚ, dlatego u nich nic nie znaleziono. Pewnie "wystawili" płotkę do odstrzału...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak - w Krasniku kazdy wiek kto handluje i kto moze zmontowac cos kradzionego albo zalatwic papiery na lewo... sama policja pewnie tez ale nigdy nie przykladali do tego specjalnej wagi...od jakichs 2 lat probuja jednak wszystko naprawic a to za sprawa tego ze przez ich glupote zgial niewin ny chlopak (przyp. policjant zastrzelil chlopaka na scigaczu bo policja w krasniku nie rozroznia scigaczy od starej mzetki) i teraz chca sie wykazac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wie ktos kto to ten Maciej K jestem teraz w uk i nie mam biezacych informacji co tam slychowac i kto i co porabia (rozrabia) w lkr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...