Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obwodnica Lublina: Nowym odcinkiem drogi pojedziemy w 2013 roku

Utworzony przez ktosik, 25 listopada 2009 r. o 07:46 Powrót do artykułu
JUŻ SIĘ MAM ZACZĄĆ ŚMIAĆ CZY POCZEKAĆ DO PRZYSZŁEGO ROKU ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KANTY napisał:
JUŻ SIĘ MAM ZACZĄĆ ŚMIAĆ CZY POCZEKAĆ DO PRZYSZŁEGO ROKU ?
Możesz zacząć, tylko nie pęknij ze śmiechu. Szkoda by było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KANTY napisał:
JUŻ SIĘ MAM ZACZĄĆ ŚMIAĆ CZY POCZEKAĆ DO PRZYSZŁEGO ROKU ?[/quote] [quote name='Gość' post='197777' date='25.11.2009, 12:37:27']Możesz zacząć, tylko nie pęknij ze śmiechu. Szkoda by było!
I żeby mu tylko żyła nie poszła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plum napisał:
przetarg byłby ogłoszony prawdopodobnie w listopadzie czy grudniu, gdyby decyzja środowiskowa zapadła w czasie. więc to konkretne opóźnienie było od GDDKiA trochę niezależne. a sam przebieg owszem był ustalony, ale musiał być potwierdzony tą decyzją środowiskową.
przykro mi ale calkowicie sie nie zgadzam z takimi tlumaczeniami. Fakt , to prawda ze decyzja srodowiskowa jeszcze nie zapadla i to wstrzymuje ogloszenie przetargu, ale: 1) opoznienie decyzji srodowiskowej to wina GDDKiA - wystarczy zajrzec na ich strone gdzie dumnie prezentuja skan pisma uzupelniajacego dokumentacje,wyslanego pod koniec sierpnia - wniosek zostal zlozony w maju. czy nie mogl byc porzadny i kompletny od poczatku? 2) wiedzac jaki jest ustalony przebieg obwodnicy powinni byc gotowi z cala dokumentacja przetargowa, by oglosic przetarg natychmiast po otrzymaniu decyzji srodowiskowej. 3) skoro jak Twierdzisz, przebieg jest ustalony ale niewazny do momentu ogloszenia decyzji srodowiskowej, to skoro tej decyzji caly czas nie ma, po co oglaszaja w prasie rzekomy news? Przeciez to co jest napisane w tym artykule wiadomo od dawna. I wreszcie na koniec: jesli GDDKiA jest rzeczywiscie uczciwie i rzetelnie pracujaca instytucja, niech oglosi publicznie dokladny i szczegolowy harmonogram prac i niech sie go trzyma - tlumaczac ze wszelkich opoznien. To co w tej chwili widnieje na ich stronie, jest radosnie zmieniane (oczywiscie w jednym kierunku) w zaleznosci od 'postepow' opoznien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rok temu PiSali że obwodnica będzie na Jełro 2012 a teraz ze dopiero w 2013 - tzn ze moze nasze wnuki ją zobaczą - morze - dalekie i głębokie a w morzu pływa ryba co się zowie chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rok temu PiSali że obwodnica będzie na Jełro 2012 a teraz ze dopiero w 2013 - tzn ze moze nasze wnuki ją zobaczą - morze - dalekie i głębokie a w morzu pływa ryba co się zowie chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno lubelska gdaka nie jest bez winy, ale tez i lubelska regionalna dyrekcja srodowiskowa dala popis nieudalnosci chrzaniąc sie straszliwie z dosyc prosta w koncu sprawą. Przez to caly przyszly rok 2010 dla budowy jest wlasciwie stracony ! Ktos powinien w koncu rozliczyc z tej totalnej niemoznosci wierchuszki obu tych decydentow, pokazali typowa lubelską niemozność !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam serdeczną prośbę bo trochę się gubię czytając o tych decyzjach środowiskowych, czy mógłby ktoś w punktach napisać jakie są posczególne etapy budowy drogi ekspresowej, rozumiem jedno że: 1. drogowcy proponują najpierw warianty ( w jakiej formie, po uzgodnieniach ? ) 2. decyzja środowiskowa poprzedza 3. przetarg 4. wykonawstwo no i dobrze by było faktycznie żeby jakiś rzetelny dziennikarz zrobił artykuł na jakich etapach są poszczególne odcinki S-12, 17 i 19 a tak przy okazji zobaczcie - lada moment zamkną S-3 z tego co pamiętam idea powstała w tym samym czasie co S-19 - gdzie prawie nic się nie dzieje - przynajmniej na tej mapce bo coś ostatnio pisali o odcinkach Kraśnik-Lubartów, S-17 Kurów-Piaski też coś ma być, zastanawiam się co z pozostałymi odcinkami i co z S-12 http://www.gddkia.gov.pl/article/sprawdz_n...strad/index.php S-3 i S-7 domykaja, autostrady domykają a u nas ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Patrzac na mocarne plany wladzy rzadzacej planowana obwodnica bedzie obwodnica tylko przez jakies 15 lat pozniej to bedzie srodek kolejnych lubelskich osiedli.
Też tak myślę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...